Zengin Otobüs Kapandı mı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Zengin otobüs oyununu oynayanlar bugün oyuna girmek istediğinde veritabanının silinmiş olduğunu gördü. Oyuna giriş yapamayan kullanıcılar için kötü haberimiz var. Zengin otobüs kapandı mı? ve Zengin otobüs giriş sorunu hakkında işte merak edilenler.

Zengin otobüs girilmiyorZengin Otobüs Neden Kapandı?

2 Şubat 2017 tarihinden oyun faaliyetlerine başlayan Zengin Otobüs, iletişim bilgileri gizli, vergi ödemeyen, şirket kaydı bulunmayan bir şahıs oyunuydu. Site içerisinde  KER A.Ş. güvencesiyle diye bir ibare vardı fakat böyle bir şirket adı google veritabanlarında bile çıkmıyordu. Hayali bir şirket mi yoksa değil mi kararını siz verin.

Zengin otobüs ilk olarak facebook sayfasını kapattı. Şimdi oyun sitesi silindi. Oyunu takip süresince farkettiğimiz eksiklikler mevcuttu. Oyunun güven konusunda çok fazla eksik olduğunu size duyurmuştuk

Zengin Otobüs İnceleme ve Analiz Yazısı

Oyun son olarak satış ortaklığı diye bir şey ortaya çıkartmış ve 1000 TL yatırım yapacakları arıyordu. Yaklaşık 10 gün önce başlayan bu satış ortaklığı durumunu gördüğümüz gibi site yöneticileri ile facebook üzerinden kontak kurduk ve yaptığımız görüşmelerin güvensizliğini dile getirdik. Zengin otobüs kapandı mı? diye soracak olursanız durum gösteriyor ki kapandı. Herhangi bir duyuru, bildiri yapmadan oyunun veritabanlarının silinmesi pek hayra alamet değil! internetten oyun oynayarak para kazanmak istiyorsanız dikkatli olmanız gerekmektedir.

Oyuna Para Yatıranlar Ne Olacak?

Eğer oyuna yatırım yaptıysanız birkaç gün bekledikten sonra bilişim suçlarına şikayette bulunabilirsiniz. Ayrıca savcılığa suç duyurusunda bulunabilir alan adının tahsis edildiği şirket olan AEROTEK BILISIM SANAYI VE TICARET AS ‘ne kişinin verilerinin verilmesi için tebligat göndertebbilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz