Zengin Madenci Güvenilir mi Şikayet
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Zengin Madenci (Konu 19.06.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :   Aralık 2016
SSL Sertifika :   Yok
Şirket Adı :   Bilinmiyor
Şahıs Adı :  Enver Asutay
Vergi Dairesi :   Bilinmiyor
Hizmet Alanı :   Bilinmiyor
Ödeme Puanı :   Yok
Depo Limiti:   Var
Bonus :   Var
Para Yatırma :   Payeer, Papara
Para Çekme :   Papara
Site Dilleri :   Türkçe
Telefon :  Yok
 Whatsapp :  Yok
 E-Posta :   Yok
 Canlı Destek :  Yok

AVANTAJLAR

 • Oyunun Avantajlı Yanı Yok

DEZAVANTAJLAR

 • Şirket Değil
 • Depo Limiti Var
 • SSL Sertifikası Yok
 • Telefon Numarası Yok
 • Whatsapp Yok
 • E-Posta Yok
 • E-mail yok
 • Para Yatırma Yöntemleri Az
 • Para Çekme Yöntemi Az
 • Güvenilir Değil
 • Kapanır

2016 yılından bu yana faaliyette olan Zengin Madenci oyunu ciddi güven sorunu olan bir oyundur. Hayalet oyunlardan birisi olan Zengin Madenci kaçıp gitse bulabileceğiniz bir bilgi yok. Oyunun son demleri olduğunu düşünüyoruz. Oldukça zararlı çıkacağınızı düşündüğümüz bu oyundan uzak durmanız sizlerin yararına olacaktır. Yinede Zengin madenci oyunu oynamak istiyorum diyenler için oyun hakkında bilgi verelim.

Zengin Madenci Nedir?

Son zamanlarda sektöre hız kesmeden katılmaya devam eden oyunların arasına 2017 Nisan sonlarına doğru zengin madenci oyunu da katıldı. Sürekli olarak yeni oyunların açılması ve bazılarının kapanması kullanıcıların kafasını oldukça karıştıran bir etken olmaya başladı. Zengin madenci oyunu da bu serüvene bir adım atarak, kullanıcılara oyun oynayarak para kazandırmayı hedefleyen çalışmalardan bir tanesi. Oyunda sahip olduğunuz cüceler ile maden çalışmaları yaparak kazanç elde edebiliyorsunuz. Yapılan yatırımları ise BTC, Borsa ve Altın üzerinde düşük risklerde değerlendireceklerini belirtiyorlar.

Zengin Madenci Nasıl Oynanır?

Asıl amacı yatırımlarınızı değerlendirmek olan zengin madenci oyununa giriş yaparak kayıt olmanızın ardından mutlaka yatırım yapmanız gerekmektedir. Diğer para kazandıran oyunlar gibi belli bir materyal veya para alarak oyuna başlamıyorsunuz. Yatırımsız kazanç sağlamak istiyorsanız ise tek yapmanız gereken oyuna düzenli giriş yaparak günlük, saatlik ve dakikalık bonusları biriktirmeniz gerekiyor. 10,000 altın biriktirdikten sonra size saatte 7 kristal üreten hırslı cüceyi satın alarak oyuna başlayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz hırslı cüce size ayda 5,04 TL kazanç sağlar. Cücelerden elde ettiğiniz kristalleri altına çevirerek yeni cüce satın alabilirsiniz. Alınan cücelerin yaşam ömrü ise 90 gün olarak belirlenmiş.

Zengin Madenci Depo Sistemi

Oyuna ilk başladığınızda elmaslarınızın biriktiği depo limiti 200 adet ile sınırlandırılmıştır. Depo limitini arttırabilmek için referans getirmeniz gerekmektedir. Getirdiğiniz her referans için depo kapasiteniz 10 olarak arttırılmaktadır. Ayrıca getirdiğiniz referans yatırım yaparsa bundan sizde %5 hediye altın kazanabiliyorsunuz. Referans ile yükseltme yapamıyorsanız ise 500 depo limitine 50 TL
1000 depo limitine 1000 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Zengin madenci oyununda bulunan diğer bir sistem ise, elinizde olan cüce sayısı istenilen düzeyde değilse daha verimli olan cüceleri satın alamıyorsunuz. Örneğin Neşeli cüceyi satın almak isterseniz elinizde 2 tane hırslı cüce bulunması gerekiyor. Oyun kurucuları bunu adil oyun oynama çerçevesinde yaptıklarını belirtiyorlar.

Zengin Madenci Ödeme Yöntemleri

Oyun şuan için sadece Papara ve Payeer ödeme yöntemleri ile çalışıyor. İlerleyen dönemlerde sanal pos ile çalışacaklarını da ayrıca belirtiyorlar. Kazandığınız tutar 10 TL ve üzerinde olduğu zaman çekim talebinde bulunabiliyorsunuz.

Zengin Madenci Güvenilir mi?

Oyunların ciddi güven sorunu olduğunu gösteren bir diğer oyun diyebiliriz. Zengin Madenci güvenilir mi sorusuna cevabımız belli. Biz bu oyuna güvenmiyoruz. Oyunun bütün iletişim bilgileri kapalı. Elinizde sadece bir facebook sayfası var. Oradan da zaten cevap ayda yılda bir gelirse gelir. Oyunun SSL sertifikası bile yok. SSL sertifikasının önemini buradan okuyabilirsiniz. Zengin madenci şikayet araştırması yaptığımızda ufak tefek şikayetler var. Bu tür şikayetleri pek dikkate almayız. Şikayetlerden birisi özellikle her önüne gelene karalama kampanyası zemini hazırlayan bir çocuk.

EDİTÖRÜN YORUMU
ParaParala
ekibi olarak güven duymadığımız oyunlardan birisidir. Bu oyunun çok fazla ömrünün olmadığı çok belirgin. Nulled script piyasadan para toparlayan bu oyunun son zamanları. Eğer yatırım yaptıysanız üzerine su içebilirsiniz. Zengin Madenci oyunu güvenilir mi? Bizce değil. Oyunun hiçbir şekilde iletişim kanalı yok. Facebook sayfasınıda kapatmak zor değil. Bizim size önerimiz oyuna yatırım yaptıysanız, aşağıdaki bilgileri not alın. Yarın öbürgün savcılığa suç duyurusuna koştuğunuzda bir faydası olacaktır.

Papara.com Hesap Bilgileri
Papara Cüzdan Numarası: PL6293488197
Papara Hesap Sahibi: Enver Asutay

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz