Zengin Çiftçiler Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Zengin Çiftçiler oyunu güven konusunda elinden gelen bütün çakallıkları yapıyor. Fakat henüz 4 günlük oyunken bütün foyalarını ParaParala ortaya dökmüştü. Ömrü kısa olan oyun günlerdir bandwidth hatası veriyor. Yani trafiği sunucu kaldırmıyor. Peki gerçekten bu iş böyle mi?

Zengin Çiftçiler ve Atakhan Bilişim

Oyunun dolandırıcı Atakhan bilişim ile doğrudan bağlantısı olduğunu bütün detaylarıyla sizlere paylaşmıştık. Ertesi gün bin türlü oyunlar yapıp çeşitli mail adreslerinden bizlere ulaşıp yazan aynı tayfanın son oyunu Zengin Çiftçiler kapandı.

Bandwitdh uyarısı mevcut. Yani yoğun trafikten dolayı kapalı duruma geçen sitenin tamamen bir oyunun parçası olduğunu düşünüyoruz. Atakhan bilişime ait olan sunuculardan anlaşılan o ki zengin çiftçiler için ayrılan bölümde trafik limiti sıfıra çekilmiş. Yani bu siteye trafik izni vermiyoruz diyerek sunucu mevcut uyarıyı verebiliyor. Bu tür hosting, sunucu oyunlarıyla ne yapmaya çalışılıyor bilinmez fakat. Fakat bağlantılı olduğu çılgın çiftlik, çılgın zombiler, çılgın menajer ve çılgın emlak oyunları gibi sürekli bir açılıp bir kapanabilir! Kesinlikle bu oyuna kapandı gözüyle bakın ve uzak durun!

Detaylar için aşağıda ki butonları kullanabilirsiniz.

Zengin Çiftçiler İnceleme ve Analiz Çılgın Çiftlik İle Bağlantısı Para Fabrikam Kapandı Ajanlık Yaptık! Detaylar İçin Tıklayın

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz