Zengin Çiftçiler Giriş
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Zengin Çiftçiler (Konu 27.06.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  23 Haziran 2017
SSL Sertifika :  Yok
Şirket Adı :  Bilinmiyor
Şahıs Adı :  Bilinmiyor
Vergi Dairesi :  Bilinmiyor
Hizmet Alanı :  Bilinmiyor
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  Yok
Bonus :  Yok
Para Yatırma :  E-Pin
Para Çekme :  Banka Havalesi
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : Yok
 Whatsapp : Yok
 E-Posta :  Yok
 Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

 • Ödeme Puanı Yok
 • Depo Yok

DEZAVANTAJLAR

 • Bonus Yok
 • SSL Sertifikası Yok
 • Telefon Yok
 • Whatsapp Yok
 • E-Mail Yok
 • Para Yatırma Metotları Az
 • Para Çekme Metotları Az
 • Şirket Adı Doğrulanamıyor
 • Güven Vermeyen Oyun
 • FAZLASIYLA RİSKLİ

Haziran ayının sonlarına doğru piyasa çıkan bir oyun olan Zengin Çiftçiler oyunu para kazan sloganıyla karşımıza çıkmaktadır. Oyunun tanıtımını yapmaktan ziyade güven vurgularına değinmek istiyoruz.

Zengin Çiftçiler Güvenilir mi?

Oyunun çok fazla güven sıkıntısı var. Öncelikle ParaParala olarak dikkatimizi çeken eksiklikleri anlatalım. Oyunun kapanan ve piyasayı dolandıran Çılgın Çiftçiler, Çılgın Emlak, Çılgın Zombiler ve Çılgın Menajer ile ilgili bağlantılı olma durumları çok yüksek. Zengin Çiftçiler oyunu yönetimi ile ilgili yaptığımız facebook görüşmesinde Atak bilişim adı altında hizmet verdiklerini belirttiler. Bu durumu doğrulamadık. Fakat oyunun  Çılgın Çiftlik sayfasındaki reklamından sonra derin bir arayışına girdik ve ilginç detaylar Zengin Çiftçiler oyunu güvenilir mi sorusuna bir cevap çıkarttı. Çünkü Çılgın Çiftlik serisi de Atakhan bilişim. Ataklardan, atakhanlardan bıktık desek yeridir.

Çılgın Çiftlik ve Zengin Çiftçiler

Zengin Çiftçiler oyunu yönetimi her ne kadar bu oyun ile alakamız yok dese de görüyoruz ki şirket isimleri bile neredeyse aynı. Oyun yönetimi e-pin ve papara ödeme yöntemlerini kullanarak ismini gizlemiş. Banka havalesi yöntemi ile ödeme alsalar orada isim belirtmek durumunda kalacakları için bu ödeme yöntemlerini seçerek akıllıca davranmışlar.

Zengin Çiftçiler oyunu sunucu bilgileri de diğer kapanan oyunlar ile aynı. Kıbrıs merkezli alastry sunucu hizmetlerinden faydalanıyor. Bir tuhaf detay ise oyunun domain kaydını yaptıran bayiler hep aynı! Bu kadar tesadüf bizi ltd şti değil anonim şirketi, holding bile olsa kıllandırır. Oyunda hiçbir şekilde iletişim bilgisi yok. Bir şey olsa sadece facebook sayfası aktif. O da kapatılıp gidilir. Kime, neye yatırım yaptığınız belli olmayan bu oyuna güvenmenizi önermiyoruz. Şunu da belirtmek gerekir. Zengin Çiftçiler her ne kadar oyun ile alakamız yok dese bile ”ucuzdu oraya reklam verdik” yalandan başka bir şey olamaz! Hiçbir oyun kendi alanında başka bir oyunun reklamını yapmaz. Ki her gün binlerce lira kazanan bir oyunun 100-200 lira ile reklam almayacağı aşikardır.

Çılgın Çiftlik sayfasında reklamı yapılan ParaMadenim ve Para Fabrikam oyunları da aynı şekilde dizayn edilmiş ve aynı yol ile kurulan güven vermeyen oyunlardır.

EDİTÖRÜN YORUMU
Oyunun bütün detayları ponziye çıkıyor. Şayet oyun şirket bazında bile hizmet veriyor olsa bu güven eksiklikleri ortadan kalkana kadar güven sorunu devam etmelidir. Çok önemli bir detay daha söyliyelim. Zengin Çiftçiler giriş sayfasına baktığımızda 15.600 kişi kayıtlı gözüküyor. Oyuna 5 kişi dahil ettik test amaçlı ve 1 kişi bile artmadı. Belli ki kalabalık gözükmeye çalışıyorlar. 1 haftalık mazisi olmayan bir oyun istediği kadar reklam yapsın 4 günde bu kadar üye getiremez.

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz