Zcash ZEC Coin Berekex Borsasında
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Yakın zamanda faaliyetlerine başlayan Berekex borsası kısa sürede ciddi bir yolu geride bıraktı. Geçen süre içerisinde birden fazla coin ekleyen borsa bugün itibariyle Zcash (ZEC) alım ve satım işlemlerine başladı. Zcash (ZEC) nereden alınır denildiğinde artık bildiğimiz, tanıdığımız bir adres var.

Berekex Zcash (ZEC) Bugün Faaliyette

Şirketin resmi iletişim kanallarından bugün yapılan açıklama ile birlikte borsa Zcash alım ve satım işlemlerine aktif olarak başladı. Borsaya transferlerinizi, borsadan alım ve satımlarınızı yapabilirsiniz.

BTC Cash Alım Satımları Durduruldu

Geçtiğimiz gün çatallaşmaya giden Bitcoin Cash birçok borsada işlemlerin durmasına neden oldu. 15.11.2018 tarihi akşam 19:40 (Türkiye Saati) ile çatallaşma gerçekleştirdi. Birçok borsa gibi Berekex üzerinden de BCH alım ve satımları durduruldu. Şirket bu çatallaşmadan sonra ”Arkadaşlar Bitcoin Cash Dün 19:40(TSİ) itibariyle çatallandı ve 2 ye bölündü. BSV – Bitcoin Satoshi Vision ve BABC – Bitcoin ABC isimli 2 farklı ağ ve coin ortaya çıktı.Bir çok borsada Bitcoin Cash işlemleri durduruldu.Berekex olarak takipteyiz BCH ağları stabil hale geldiğinde gerekli ekleme ve düzenlemeleri yapacağız.” bilgilendirmesini takipçileri ile paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz