twitter para kazanma
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

Birçok kullanıcı interneti vakit geçirmek veya eğlenmek amacıyla kullanıyor. Fakat hem bunları yaparken, hem de para kazanabiliyorsunuz. Son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelen internetten para kazanma yöntemleri 7’den 70’e herkesin yapacağı bir iş kolu haline geldi. Sadece ülkemizde değil, dış ülkelerde de bu yöntemler sayesinde yüksek kazançlar elde edilebiliyor. Hatta yurt dışında internetten para kazanmak daha basit bir hale getirilmiş. Doğru şekilde yapılan işlemler sonucunda evinizi geçindirecek kadar para kazanabiliyorsunuz. İşte sizin için hazırladığımız birbirinden farklı yurt dışı siteleri.

Video İzleyerek Para Kazan

Daha önce mutlaka duymuşsunuzdur bunu, video izleyerek para kazanmak. Fakat birçok kişi buna inanmayarak boş bir iş olarak görüyor. Aslında bunun en büyük sebebi, ülkemizde bu işi yaptıran bir site veya uygulama olmamasından dolayı. Video izleyerek para kazanabileceğiniz İnboxDollars sitesinde Türkçe dil desteği bulunmuyor. Türkiye’den de rahatlıkla giriş yapabilir fakat kullanamazsınız. Türkiye’den müşteri kabul etmiyorlar. İnboxDollars sitesine kayıt olduğunuz anda hesabınıza 5 Dolar yükleniyor, sonrasında ise gösterilecek olan videoları izleyerek değişen tutarlarda kazanç elde edebilirsiniz.

video izleyerek para kazanma

Web Sitelerini Deneyin Para Kazanın

Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Sadece size verilen web sitelerine girerek gezmeniz ve denemeniz isteniyor. Sizde sitede gördüğünüz hataları veya beğenmediğiniz yönleri sisteme belirtiyorsunuz ve para kazanıyorsunuz. Bunu yapabilmek için ise Usertesting.com sitesine giriş yaparak kayıt olmak. Yabancı diliniz yoksa üzülmeyin, sayfada sağ tık yaparak Türkçeye çevirebilirsiniz.

siteden para kazanma

Twitter Para Kazandırıyor

Twitter’dan para kazanmayı denemeyen veya bilmeyen yoktur. Yüksek hayran kitlesine ulaşan kişiler profillerinden reklam paylaşarak kolay bir şekilde para kazanabiliyor. İşte tüm bunları ortak bir noktada toplayan bir site bulunuyor. Sponsoredtwets.com adresine girerek, daha detaylı bilgi alabilir ve reklam verenleri görebilirsiniz.

Yurtdışında İnternetten Para Kazanmak

Fotoğraf Satışı Yaparak Para Kazanın

Fotoğraf çekmeyi çok seviyorsanız bu iş tam size göre. Yabancı sitelerin birçoğu çektiğiniz fotoğrafları satmanız için olanak sağlıyor. Üstelik ne fotoğrafı olduğunun pek bir önemi yok. Sadece yüksek kalitede ve çözünürlükte olması gerekiyor. Çektiğiniz fotoğrafları 123rf.com, shutterstock.com ve dreamstime.com üzerinden satarak para kazanabilirsiniz.

fotoğraf çekerek para kazanma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz