Yurdum İnsanı Anket İle Para Kazan

Yurdum İnsanı – Anket Doldur Para Kazan

Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Anketle para kazanma yöntemleri sayesinde gün geçtikçe artan siteler ve Pazar araştırma şirketlerine Türk firmalardan da katılım fazlasıyla olmaktadır. Türk yapımı sitelerin, bizler için daha kullanışlı olduğu ve anlaşılır olduğu aşikar. Bu anket siteleri arasında yerini alan Yurdum insanı ne zaman kurulmuş, avantajları nelerdir hepsini yazımız da aktarıyoruz.

Yurdum İnsanı Nedir?

2015 yılında kurularak bugüne kadar gelmiş olan Yurdum İnsanı araştırma grubu, reklam ve kamuoyu araştırmaları yapan firmalardan birisidir. Sisteme kayıt olduktan sonra size gelen anketleri doldurarak belirli miktarlarda para kazanabilir ve sitenin hazırladığı hediyelerden sipariş edebilirsiniz. Markaların ve anlaşmalı kurumların hedef kitlelerine ulaşarak aktif pazar araştırması yapmaktadırlar. Yapılan bu araştırmalar ile firmalar kullanıcı yorumlarını önceden belirleyerek, rekabet piyasasındaki güçlerini hedefleme çabasındadır.

Yurdum İnsanı kazançlı mı?

Siteye mail adresiniz veya sosyal medya hesabınızla kayıt olduktan sonra, karşınıza basit ve anlaşılır bir ana sayfa gelecektir. Sistemde diğer para kazandıran anketler de olmayan farklı yöntemler kullanılıyor. Siteye giriş yaptıktan sonra üst kısımlarda kat sayı puanı, akçe miktarı ve hediye puanı gibi ibareler görürsünüz. Kat sayı puanı anketlerden aldığınız puanın katlanmasını sağlayan bir sistemdir. Örnek vermemiz gerekirse 30 puanlık bir ankette kat sayı puanınız 2.00 ise o anketten 60 puan kazanıyorsunuz. Kat sayı puanı sisteme davet ettiğiniz kişilerin kayıt olması ile arttırılabiliyor. Sitede yer alan vitrinde hediye puanı ve akçelerle alabileceğiniz ürünler ve indirim çekleri bulunuyor. Kazandığınız akçelerle çek alabilir veya bu akçeleri hediye puanına çevirerek hediye ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Yurdum İnsanı anket sitesi güvenilir mi?

2 yıldır aktif olarak işlem yapan ve kurumsal kimliğe sahip olan Yurdum insanı şirketi güvenirlik konusunda kullanıcılarının kafasında soru işaretleri bırakmıyor. Sitede bulunan SSL sertifikası ile bilgileriniz korunuyor. Sistemden alacağınız hediye ve çeklerde şuana kadar herhangi bir sorun çıkmamış gibi görünüyor. Yurdum insanı para kazanma konusunda maalesef aradığınız anket sitesi olmayabilir. Şuan için nakit dönüşüm yapmıyorlar. Üstelik sistemde bulunan aylık çekilişlere hediye puanı karşılığında katılarak, ödüllerden birisini kazanma şansı yakalayabilirsiniz. En büyük eksilerinden birisi diğer anket sitelerinde olduğu gibi, maalesef çok fazla anket gönderimi yapmıyorlar.

Yurdum İnsanı Üye Ol Anket Doldurmaya Başla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz