Yumurtla Kazan İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Yumurtla Kazan Künyesi (Konu 17.04.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  Aralık 2016
SSL Sertifika :  Yok
Topluluk :  Yok
Ödeme Puanı :  Yok
Depo :  Var
Para Yatırma :  E-Pin
Para Çekme :  Banka Havalesi, İninal
Bonus :  Günlük Bonus, Link Paylaş Bonusu
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon :  Yok
Whatsapp :  Yok
E-Posta :  Yok
Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

 • Tasarımı Basit

DEZAVANTAJLAR

 • Ticari Sicil Kaydı Yok
 • SSL Sertifikası Yok
 • Telefon Numarası Yok
 • Canlı Destek Yok
 • E-Posta Adresi Yok
 • Mail Adresi Yok
 • Whois Kayıtları Gizli
 • Para Çekme Talebi Manuel
 • Depo Limiti Var
 • Mobil Uygulama Yok
 • KAPANABİLİR!

Yumurtla Kazan Nedir?

Yumurtla kazan, 20 Aralık 2016 ‘da domain kaydı gerçekleşen ve Aralık ayının bitmesiyle aktif bir şekilde oyun hayatına başlayan çiftlik oyunudur. İnternetten oyun oynayarak para kazanmak isteyenler için gösterilen alternatif bir platformdur.

Yumurtla Kazan Nasıl Oynanır?

Oyuna ilk olarak üyelik gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yumurtla Kazan oyunu üyelik işleminiz gerçekleştirdiğinizde sistem hesabınıza otomatik olarak 650 kredi tanımlar. Bu kredinin 600’ü ile pazardan bir adet ”Paytak” isimli tavuğu satın alabilir oyuna başlayabilirsiniz. 365 günlük yaşam süresi olan bu tavuk ile günlük 90 yumurta üretebilirsiniz. Üretilen yumurtaları pazar yerinde satarak kredi elde edebilirsiniz. Oyunda depo sınırlaması olduğundan yumurtalarınız belli bir süre sonra yumurtlamayı bırakacaktır. 1000 yumurta 7 kredi yapar. 1000 Litre süt satışınızdan ise 15 kredi kazanırsınız.

Yumurtla Kazan Ödeme Yöntemleri

Oyuna yatırım yapmak isteyenler sadece e-pin yöntemi ile yatırım yapabilmektedir. E-pin sistemi otomatik olduğundan krediniz hemen hesabınıza aktarılır. Siz verilen kodu kredi satın al bölümüne girip yazmanız ve ardından E-pini bozdur seçeneğini tıklamanız yeterli gelecektir. Para çekme yöntemi ise çok basit bir iletişim formu altyapısı ile kurulmuştur. Sizlerin yazdığı ad-soyad, hesap no, IBAN veya İninal bilgileriniz otomatik olarak mail düşecektir. Mail görüldüğü zaman bu işlem manuel olarak gerçekleşecektir.

Yumurtla Kazan İletişim Bilgileri

Oyunda sadece facebook üzerinden iletişim mevcuttur. Böylesine acemice bir durum oyunun güvenini tamamen bitiriyor. Oyun için canlı destek olmadığı gibi herhangi bir iletişim numarası da bulunmamaktadır. Oyun içi e-posta adresini de hiçbir yerde göremedik. Dolayısıyla Yumurtla Kazan oyunu ile ilgili bir sorununuz olsa facebook fan sayfasından yazmak zorundasınız. Peki facebook tarafından sayfa kapanırsa kime yazacaksınız?

Yumurtla Kazan Güvenilir mi?

Oyun ufak tefek yatırımlar yaptığını belirten kullanıcılar var. Bu tür oyunların mantığı hep aynı işleyiş ile devam eder. Her seferinde aynı şeyleri üzerine basa basa belirtiyoruz. 10 kazanıp 1 dağıtmak güven anlamına gelmemektedir. Yumurtla Kazan Güvenilir mi? Hayır değil. Bu sayfa çok sürmeden kapanacaktır! Hiçbir ticari kaydı bulunmayan, iletişim adresleri paylaşılmamış, whois bilgileri kapalı bir oyun asla güven veremez.

EDİTÖRÜN YORUMU
Bu tür oyunlarda insana ne cazip geliyor anlamak güç. İnternetten oyun oynayarak para kazanmak isteyenler bu tür oyunlardan medet umarken üç-beş ödeme kanıtına inanıp yüzlerce lira yatırım yapıyor. Ödeme kanıtı dediğimiz şeyleri photoshop ile 10 dakikada yapabiliriz. Lakin burada dikkat edilmesi gereken durum gerçekten para yatırılıyor. Bizde kapanan oyunlardan kazanç sağladık. Lakin 10 alıp 1 dağıtmaktan bahsettik. Bugün ödeme aldığınızı gördüğünüzde heyecanla arkadaşlarınızı, akrabalarınızı belki aile bireylerinizi oyuna referansınız ile davet ediyorsunuz. Kabak size de onlara da patlıyor. O insanların emeklerine, alın terlerine yazık değil mi? Açık ve net söylüyoruz Yumurtla Kazan Oyunu Kapanacak ve biz yine yanılmamış olacağız!

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz