Paraparala Dolandırıcı Oyunlar
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Yeni bir haftaya başlarken geçtiğimiz hafta içerisinde bildiğimiz sistemler kadar sektöre yeni giriş yapan yeni sistemlerde oldu. Bunların bazılarına yoğun ilgi oldukça büyük. Birçok sistemin whatsapp yada sosyal medya gruplarından yaptığımız takibe göre hangi sistemlerin yoğun ilgi gördüğünü, hangi sistemler hakkında kötü şeyler söylendiğini gözlemledik.

Şubat Ayı Başında En Fazla İlgi Gören Sistemler

Yeni bir aya başladık ve geçtiğimiz hafta içerisinde birçok sistem yoğun ilgi gördü. Bu sistemleri hep birlikte inceleyebiliriz.

  • Altınbull Yatırım Sitesi : Haftanın zirve yapan sitesi en yoğun ilgiyi gören site oldu. Paraparala whatsapp grupları, altınbull grupları üzerindeki Altınbull yorumları son derece güzel. Site hakkında bir tek kötü söylemi olmayan site kısa sürede en fazla kazandıran sitelerden birisi oldu. Referans yatırımcı yarışmasının sonuçlarına baktığımızda da birçok kişinin sisteme yatırım yaptığı ve yatırımcı referans yarışmasının çekişmeli gittiğini görmek mümkün. Şirketin networkü için birçok kullanıcının İnstagram ve Facebook üzerinden yaptıkları şahsi reklam çalışmaları da cabası. Mesai saatleri içerisinde whatsapp grubunda da üyelere destek ekibi sorunsuz bir şekilde yardımcı olup, soruları cevaplıyor. Yatırım için son derece uygun bir sistem.
  • Dijital Birikim Yatırım Sitesi : Henüz ticari kaydı yok fakat çok sağlam bir altyapı ile kullanıcılarının karşısına çıkan sistemin whatsapp grubunda ki ilgi oldukça güzel. Dijital Birikim Projesi ile karşımıza çıkan site özlediğimiz tasarıma sahip bir site. Elbette eksiklerini görmek mümkün. Site içi canlı destek, whatsapp grubu gibi birçok destek hattından gecenin geç saatlerine kadar bilgilendirmeler yapılıyor. Sitenin Şubat ayı içerisinde şirket çalışmalarının başlayacağı ve Kripto Para madenciliği yapacağı aldığımız bilgiler arasında. Çok uzun zamandır Ticari faaliyeti olmayan bir sistem olmasına rağman Dijital Birikim yorumları okunmaya değer.
  • FreeBitcoin : Gündemden düşmeyen kripto para birimi Bitcoin kazanmak isteyenlerin uğrak adresi diyebiliriz. Bu hafta çok yoğun ilgi gören bu sistemden Bitcoin kazanabiliyorsunuz. Üstelik FreeBitcoin ödeme konusunda da sıkıntı yaratmıyor. Biraz özverili çalıştığınız zaman güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Elbette kazancınızı bekletmenizde fayda var.
  • FreeDogeCoin : Henüz piyasada çok bir değeri yok fakat kripto paraların sağı solu belli olmaz diyenlerin şimdiden alıp kenara koymaya başladığı bir para birimidir. Üstelik şansınıza bağlı olarak çok kısa sürede 50 Doge kazanabiliyorsunuz. Bu site kazandığınız DogeCoinleri sizlerin doge cüzdanına çok kısa sürede göndermesi de son derece büyük avantaj.

Şubat Ayı İlk Haftasında Tepki Çeken, İlgi Yitiren Sistemler

Şubat ayının ilk haftasında ilgi gören sistemler kadar ilgiyi kaybeden sistemlerde vardı. Bu sistemlerden bahsetmek gerekirse.

  • ParaKent Oyunu : Geçtiğimiz hafta bir anda ödeme sorunu başlatan sistem en fazla şikayet ve yorumu alan site oldu. Birçok kişinin dolandırıcı parakent olarak itham ettiği sitede ödeme sorunu var. SultanGame A.Ş. bünyesinde bulunan oyunun BTK ‘ya aldığı şikayetler doğrultusunda işlem yapamadıklarını, sistemlerinin, banka hesaplarının denetlendiğini belirtirken destek tıkır tıkır ödeme almak için banka hesap bilgilerini kaldırmıyor. Parakent şikayet konuları bu şekilde de hem güven kaybetti hemde amacını belli etti.
  • Sanal Galaxy : Tamamen ponzi bir sistem olduğu ve çoluk çocuk tarafından açıldığını bildiğimiz site geçtiğimiz hafta şikayetlerini yoğunlaştıran sitelerden birisi oldu. Uzak durulması gereken sistem Sanal Galaxy şikayet konuları arasına yer almasının nedeni ise oyundaki filoların siliniyor olması. Belli ki ödeme günlerinin gelmesiyle amacına ulaşamayan sistem çaktırmadan filoları siliyor.
  • Keçiler : Tamamen dolandırıcılık üzerine kurulmuş bu sistemde 1 Şubatta sistemi açacağını söylemişti fakat keçiler yorumları olarak karşımıza çıkan söylemler içler acısı. Birçok yatırımcının hesaplarına erişemediği ve güncellendiği uyarı aldığını belirtiyor. Sonuç olarak oyun yönetimi alnen kaçtı..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz