Bitcoin 300 bin dolar olacak
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Tüm dünyayı etkisi altına alıp kasıp kavuran kripto para birimi Bitcoin, inanılmaz bir artış ile dikkatleri üzerine çekmişti. Bu artışı doğru tahmin eden Standpoint Research’ün kurucusu Ronnie Moas yeni bir tahmin daha sundu. Yeni tahmine göre Bitcoin kısa bir süre içerisinde 300 – 400 bin dolar seviyesine varacak!

Bitcoin Rekor Üzerine Rekorlar Kırıyor

80bin TL eşiğine dayanan Bitcoin, devasal bir büyüme ile tüm dünyanın dikkatlerini çekmeyi başardı. Temmuz 2017’de 2.600 dolardı. Sadece bu yıl içerisinde 18.600 dolar seviyelerinde çıktığını söylemek mümkün.

Yine Aynı Analistten Yeni Bir Tahmin

Temmuz 2017 ‘de Bitcoin’in bugün ki seviyelere geleceğini doğru tahmin eden Standpoint Research ‘ün kurucusu Ronnie Moas, yeni bir iddia daha ortaya attı. A.B.D. basınına konuşan Moas, Bitcoin’in önümüzdeki aylar içerisinde 300 – 400 bin dolar seviyesine çıkacağını iddia etti.

Bitcoin Yükselmeye Devam Eder mi? 

Arz ve talep algoritması ile çalışan bir sistem olduğundan dolayı insanların ilgisi azaldığında dik düşüşler yaşayabilir. Fakat birkaç ay öncesine kadar Bitcoin nedir? sorusuna en ufak bir fikri olmayanların bile günümüzde bu işin madenciliğine yönlendiğini söylemek mümkün. Bütün dünya hükumetlerinin de dikkatini çektiği Bitcoin, bütün olumsuz söylemler karşısında reklamlarını gerçekleştirdi ve köy efsaneleri gibi dilden dile günümüze kadar geldi.

Düne kadar haram diyen muhafazakar hükumetlerin bile kendi kripto paralarını çıkartma gayretine düşmesi ve bazılarının piyasaya sürmesi hafızalardan silinmeyecek gerçeklerdir. Her gün binlerce insan medya ve basında çıkan Bitcoin haberleri ile bilgi sahibi olmaya başlıyor. Dolayısıyla Ronnie Moas tahminlerinde yanılmaya bilir. Tam 1 yıl önce 950 dolar civarında olan Bitcoinin 18,600 dolar seviyesine geldi.

Moas

Kaynak : fossbytes.com/ronnie-moas-bitcoin-prediction-2018/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz