Yazar hakkında

İlgili Yazılar

2 Yorumlar

 1. 1

  kdk

  peki adaletli yazım ortamı nasıl bulacağız? bıktık yazkazan denen iğrenç platformdan. İnsanların hala bu iğrenç yere tamah etmesinin nedeni hazır iş olması. İnsanlar üretmek ve ürettiğinin karşılığını almak istiyor. Böyle iğren. olayların içine düşüp hakkının yenmesini değil. Peki bu durumda ne yapılacak? Ne olacak? Ek altrernatifler yok mu? Tavsiyeniz nedir? Önemli olan bu. Vakit işliyor ve elbette ihtiyaçlar artıyor. Başka hangi platformlarda yazabiliriz?

  Yanıt
  1. 1.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Merhabalar, YazKazan sistemi yöneticileri ile birkaç gündür diyalog halindeyiz. Eski, ismi bilinen bir sistem ve bu şartlar halinde elbette durumu oldukça sıkıntıya girecektir. Aldığımız bilgiler neticesinde size şunları aktarabiliriz. Mevcut içeriklerimizin tarihi biraz eskidi. Aslında bizim dile getirdiklerimiz eski yöneticilerden kaynaklı yaşanan sorunlardır. Aldığımız bilgilere göre sitenin yönetimi değişmiş. Fakat kazançlar biraz artmalı diye düşünüyoruz. 1₺ ve altı kesinlikle kabul edilemez. Emekler 60kuruşa makale yazdıran yerler var. Umuyoruz site yöneticileri ile sizler adına ortak bir noktada buluşup iyileştirmeler yapılmasında fayda sağlarız. Yazarlık konusunda destek@paraparala.com adresine mail atarsanız sizinle bir görüşme sağlayabiliriz. Saygılar

   Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link