YazKazan Dolandırıcılığı Güvenilir mi
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Geçtiğimiz günlerde makale hizmetleri veren sitelerden birisi olarak ödemelere birkaç gün kala skandal karar ile binlerce üyenin çekim talebini engelleyen yazkazan, anlaşılan o ki tepkilerden dolayı kan kaybetmiş. YazKazanNet sitesinin web ortamındaki aldığı şikayetleri gördüğümüzde anladık ki bu işin tadı fazlası ile kaçmış. Onlarca makale yazarı şikayet ettikleri için tehdit edildiklerini belirtiyor.

Türkiye’nin önde gelen şikayet talep alanı şikayet var bilindiği üzere kimlik doğrulaması yapan ve yalan, yanlış yorumları sorumluluklarıyla takipçilerine yaptırıyordu. Bu şu demek. Kimse elinde bir delil olmadan konuşamaz. üç, beş kişiyle kalmayan şikayetler YazKazanNet makale sitesi hakkında daha detaylara itti bizi. Makale hizmetlerinin düşük olması güven konusunda bir sıkıntı değil. Alan razı veren razı diyelim. Fakat bu mağdurlar arasında bizim yönlendirdiğimiz arkadaşlarda oldu. Belki 2-3 kişi ama yinede onların hakları için yazkazannet makale sitesine karşı artık susmayacağız ve haklarını arayacağız.

YazKazanNet Zam Yapıyormuş

Bugün zam yapacaktır. Zaten yapılan zamlar ile makale taban fiyatı karşılanmamaktadır. Sıradan bir makale yazarının taban fiyatı olan 100 kelimesi 1TL, yazkazanda bunun yarısınaydı. Uzun soluklu hizmetler ile çok ciddi sayılarda üyeler edinen makale sitesi bu artışları kendine çevirdi ve yazar fazlalığından nasıl olsa kabul edeceklerdir mantığı ile minimum çekim talebini 100tl’den 200tl’ye çıkarmıştı. Her ayın 15inde ödemelerin düzenli yattığını söyleyebiliriz. Fakat 12sinde 200TL ye çıkarıp bu limiti öncesinde ödeme talebi verenleri de reddederek onaylamadılar. Bu duruma itirazlarınızı şikayetvar gibi alanlarda yaptığınızda ise size ödemenizi yapacaktık şikayet ettiğiniz için hakkınızı kaybettiniz dercesine dalga geçiyorlar.

YazKazanNet Düzenlemelerine Artık İnanmayın

İçeride birikmiş olan paranız varsa ve 200 TL ye yakınsa 3günde 1 içerik girmeyi şart haline getirdiler. Bu yüzden 3 günde 1 defa içerik girin ve 200 TL’nizi tamamlayarak alın bir daha da orada çalışmayın. Bunların sağı solu belli olmayacaktır bundan sonra. Bu tip kargaşalardan uzak durun. 100 kelimesi 60-70 kuruşa makale yazılmaz. İleriyi düşünerek YazKazanNet’i Boykot ediyor ve oraya hizmet vermiyoruz.

YazKazanNet Tehditleri Şikayetleri

2 YORUMLAR

  1. peki adaletli yazım ortamı nasıl bulacağız? bıktık yazkazan denen iğrenç platformdan. İnsanların hala bu iğrenç yere tamah etmesinin nedeni hazır iş olması. İnsanlar üretmek ve ürettiğinin karşılığını almak istiyor. Böyle iğren. olayların içine düşüp hakkının yenmesini değil. Peki bu durumda ne yapılacak? Ne olacak? Ek altrernatifler yok mu? Tavsiyeniz nedir? Önemli olan bu. Vakit işliyor ve elbette ihtiyaçlar artıyor. Başka hangi platformlarda yazabiliriz?

    • Merhabalar, YazKazan sistemi yöneticileri ile birkaç gündür diyalog halindeyiz. Eski, ismi bilinen bir sistem ve bu şartlar halinde elbette durumu oldukça sıkıntıya girecektir. Aldığımız bilgiler neticesinde size şunları aktarabiliriz. Mevcut içeriklerimizin tarihi biraz eskidi. Aslında bizim dile getirdiklerimiz eski yöneticilerden kaynaklı yaşanan sorunlardır. Aldığımız bilgilere göre sitenin yönetimi değişmiş. Fakat kazançlar biraz artmalı diye düşünüyoruz. 1₺ ve altı kesinlikle kabul edilemez. Emekler 60kuruşa makale yazdıran yerler var. Umuyoruz site yöneticileri ile sizler adına ortak bir noktada buluşup iyileştirmeler yapılmasında fayda sağlarız. Yazarlık konusunda destek@paraparala.com adresine mail atarsanız sizinle bir görüşme sağlayabiliriz. Saygılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz