YazKazan.net
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

YazKazan.net Künyesi

Kuruluş Tarihi :   2007
SSL Sertifika :   Yok
Site Adı :   yazkazan.net
Vergi Dairesi Kayıdı:  Yok
Adres :   Camilkebir Mah. Horhor Sok. Tekiner Apt. No:9  Orhangazi / Bursa
Telefon :   Yok
Destek :   Var
E-Posta :  bilgi@yazkazan.net
Mobil Platform :   Yok

 

YazKazan.net Hakkında

Yazkazan.net 2007 tarihinden bu yana hizmet vermeye devam etmektedir. Bireysel ve kurumsal internet siteleri ve firmalar içim içerik ve makale vermektedir. Kalabalık makale yazarı kadrosu ile ihtiyaç duyulan içerikleri hızlı ve kontrollü bir şekilde hazırlamaktadır. İnternetten para kazanmak ve makale yazarak para kazanmak denildiğinde akla gelen sitelerden birisidir.

YazKazan’nda Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Çağımızda internet üzerinden birçok para kazanma yöntemi mevcut. Bunlardan en önemlisi ise makale yazarak para kazanmak.  Özellikle ek iş yapmak isteyenler, ev hanımları, öğrenciler internetten para kazanmak için bu yöntemi tercih etmektedir. Yazkazan.net makale yazdırarak para kazandıran sitelerden birisidir. Öncelikle yapmanız gereken siteye girerek sitenin ana ekranında yer alan sarı butona tıklayarak hızlı bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Kayıt olurken doldurduğunuz bilgilerin eksiksiz olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Kayıt işleminin ardından sizden istenilen deneme yazısını göndererek site editörlerinden onay beklemeniz gerekmektedir. Makale yazarken dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise imla kurallarına dikkat etmeniz. Kesinlikle kopya içerik kullanmamalısınız, yazılan içeriklerin hepsi kontrol edilip yazım, imla, özgünlük denetimleri yapılmaktadır. Aksi bir durum görüldüğünde yazınız iptal edilebilir ve ödeme alamazsınız. Makaleniz onay aldıktan sonra makale yazarı olarak hemen çalışmaya başlayıp kazanmaya başlayabilirsiniz.

Site içerisinde birçok makale başlığı bulunmakta, size uygun geleni seçebilir yazmaya başlayabilirsiniz. İnternetten para kazanmak için kurulan Yazkazan.net üzerinde fiyatlar ise ortalama olarak 300 kelime 1,50 TL olarak verilmektedir. Buna bağlı olarak günde 300 kelimelik 20 makale yazan bir yazar, günde 30 TL kazanabilir. Tabi ki bu kazanç miktarı tamamen size ve performansınıza bağlıdır. Ne kadar çok yazabilirseniz o kadar kazancınız yükselmektedir.

EDİTÖRÜN YORUMU
Hali hazırda makale yazarlığı yapan deneyimli birisiyseniz elbette yanlış adrestesiniz. Burada makale ücretleri maalesef düşük. Pastanın en küçük payı size düşüyor. Son yıllarda düşüş yaşayan makale ücretleri taban fiyat 100 kelimesi 1TL dir. Bu taban fiyat elbette işini profesyonel yapanlar için değil. Bu yüzden buradan çok fazla deneyim sahibi olmanıza gerek yok. Sizden istenilen konuyu, istenilen etiketlemeler ile yapabilirsiniz. Günde birkaç saat ayırarak 20-30 tl kazanabilirsiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz