Galerine gel engellendi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Oyun ve yatırım sistemleri ile ilgili uzun süredir sürdürülen denetimlerden sonra sitelere Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından engellemeler gelmeye başladı. Tek tek başlayan denetlemeler her geçen gün artış gösterirken tedbir amacıyla mahkeme tarafından sitelerde kapatıldı.

Galerinegel ‘e Denetim Sonrası Engel

Uzun süredir denetimde olan ve bir türlü sonuçlandırılamayan sistem önce mali denetime sonrasında ise Bakanlık denetimine takılmıştı. Mali denetimi geçtikten sonra Nisan ayında Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından daha derin bir şekilde incelenen sistem 15 Ağustos 2018 itibariyle Ankara 7.Sulh ceza hakimliği tarafından 2018/5694 D. iş sayılı karara istinaden Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından engellenmiştir.

Solucan Al Sat Engellendi

Her ne kadar yeni bir sistem üzerinden de devam etseler eski site Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından engellendi. Uzun süredir şirketin farklı bir alan adı üzerinden devam etmesi ve sistemi komple yenilemesi ile birlikte kullanım dışı olan ve kapalı durumdaki solucanalsat.com sitesi de Ankara 7.Sulh Ceza Hakimliği 2018/5681 D. iş sayılı karara istinaden kapalı siteyi kapattı.

En Yeni Yabancı Sistemler
[table “20” not found /]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz