Yandex Toloka Beta Sürümü Yolda

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Yandex Toloka yeni bir güncelleme ile yeniden kullanıcılarının karşısına çıkmayı düşünüyor. Şuan beta sürümünün Android market üzerinde yayınlandığını fakat güncellemenin bu sürümünün kullanılıp, kullanılmayacağı netlik kazanmamıştır.

Henüz test aşamasında olan para kazandıran uygulama ile 1 saatte yaşadığınız bölgeye göre değişiklik gösterebilen net kazançlar elde edebilirsiniz. Beta sürümü öncesinde daha öncede sizlere önermekten çekinmediğimiz Yandex Toloka ile ^20 dakika içerisinde 14.58 TL para kazandık. Bu uygulamayı bilen bilir, bizi tanıyan tanıdı. Amacımız sizleri sahtekarlardan uzak tutup gerçekten para kazandıracak yöntemlere yönlendirmek

Telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile sadece Yandex üyeliği almanız yetiyor. Yandex giriş adresinden bu üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yandex Toloka Beta Ne Zaman Çıkacak?

Yandex yazılımcıları beta sürümünü yayınladı fakat karar aşamasında olduklarını da belirtiyor. Uygulamanın değişebileceğini, iptal olabileceğini göz önünde bulundurulmasını istiyorlar. Eski sürümünde kodlama hatalarının belirdiğini de söylemekte fayda var.

20 DK İçerisinde Yandex Toloka ile 14.58 TL para Kazandık!

Sadece deneme amaçlı yaptığımız uygulama bize 20 dakika gibi kısa bir sürede 14.58 TL kazandırdı. Lokasyona göre değişiklikler gösterebilen bu mebla düşebilir veya artabilir. Biz Güngören – Bağcılar arasında denedik. Haritada aynı güzergah üzerinde sıralı görevler vardı. Bu görevleri peşpeşe tamamladık ve net 4$ kazandık.

Yandex Toloka para çekme oldukça basit talimat veriyorsunuz ve bir süre sonra yatıyor. Üstelik Papara ödeme yöntemi aracılığıyla parayı çekebilmek güzel bir avantaj.

Yandex Toloka Hakkında Çok Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Aşağıda görmüş olduğunuz tarafımızca görevin gerçekleştiği tarih. 28.03.2017 tarihinde para çekme talebinde bulunmuşuz. Ve incelemeler 3 gün sürmüş. Para çekme işleminin ortalama 10 gün kadar sürebileceğini göz önünde bulundurun.

Yandex Toloka Ödeme Yaptılar

Bu da Papara ödeme yöntemiyle Yandex tarafından almış olduğumuz parayı çektikten sonra tarafımıza düzenlenen ödeme bildirimi.

Yandex Toloka Ödeme Aldık

1 YORUM

  1. İyi günler , ben 1 ay önce Yandex Toloka’nın web tarayıcısı üzerinden denedim , yaklaşık 5 günde malese 0,08 cent kazanabildim :/ Günlük görevler çok az geliyor ve bildiğiniz üzere başarı puanınıza göre görevler geliyor. Benim 1 gün artmasına rağmen 1 günde 50lere düşüğü bile oldu onu bende anlamadım. Görevleri zaten sinir bozucu çünkü doğru olanı işaretlesek bile sistem bizi başka şıkka işaretlemeyi zorluyor. Bu yeni gelen uygulama web tarayıcısı gibi olucaksa hiç bir şey kazanamayız bence

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz