xMinStore Yatırım Kampanyası
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Geçtiğimiz ay faaliyetlerine başlayan xMinStore isimli Hyip sistem kısa sürede ciddi yatırımlar toplamayı başardığını duyurmuştu. Türkiye’de yaşanan denetilemler sonrasında birçok insanın tercih noktası haline gelen yabancı siteler hızlarını kesmiyor.

xMinStore Yatırım Kampanyası

Kampanya detaylarına baktığımızda Eylül ayı boyunca yapılacak yatırımlarda %100 bonus veriliyor. Minimum 0.1 BTC ve üzeri yapılan yatırımlarda geçerli olan bu kampanyadan herkes faydalanabiliyor. 0.1 BTC yaptığınız yatırımlarda 0.2 BTC yatırım ile başlayabilirsiniz. Bu kazanç oranları ise son derece ciddi kazançlarla karşımıza çıkıyor. Örnek verilecek olursa,

0.1 BTC yatırım yaptığınızda 0.1 BTC hediye ediliyor. Bu yatırım ile Bitco2 planını satın alabiliyorsunuz. 20 günde size dönüşümü 0.4 BTC ‘dir. Yani %300 kazanç sağlarsınız.

1 BTC yatırım yaptığınızda 1 BTC hediye ediliyor. BTC Süper 2 paketini alabiliyorsunuz. Size dönüşümü ise 45 günde 4.14 BTC oluyor.

xMinStore Güvenilir mi?

Yabancı menşeli sitelerin güven konusunda tartışmasına gerek bile yok. Bu sistemler genellikle 2-3 yıl faaliyet sürdürüp sonrasında topladıklarıyla kapatır giderler. İstisna durumlarda elbette vardır kısa sürede kapatıp giden Taurise, CryptoStake gibi. Kısacası ne olacağı hiçbir zaman belli olmaz. Bu yüzden risk payını her zaman aklınızda bulundurun.

3 YORUMLAR

  1. merhabalar
    ben 5 eylülde bir miktar yatırım yaptım.
    yüklemeler eylül 7,eylül 9 ve eylül 11 de oldu,bugün eylül 13 8 günlük para yatması gerekiyor.
    panelde 3 gün yatmış görünüyor.sizlerde de aynı durum var mı acaba?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz