xminstore kampanyası
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Geçtiğimiz ay faaliyetlerini duyuran ve kısa sürede güzel bir yükseliş gerçekleştiren xminstore isimli hyip sistem kısa süre içerisinde birçok kişinin dikkatini çeken sistemtemlerden birisi oldu. Dün itibariyle başlatılan kampanya ile kısa süre içerisinde %25 – %100 arası yatırım bonusu sunuyor.

xMinStore Kampanya Detayları

10 Ağustos – 31 Ağustos arası geçerli kampanyada yapılan yatırımların miktarına göre %25 ile %100 arasında yatırım bonusu veriliyor. Kampanya detayları ise şöyle,

0.01 BTC ila 0.09 BTC arası yapılan yatırımlara %25 yatırım bonusu,
0.1 BTC ila 0.4 BTC arası yapılan yatırımlara %50 yatırım bonusu,
0.5 BTC ila 0.9 BTC arası yapılan yatırımlara %75 yatırım bonusu,
1 BTC ila 5 BTC arası yapılan yatırımlara %100 yatırım bonusu veriliyor.

Kampanya detaylarındaki kazanç oranları ise son derece yüksek. xMinStore kazanç planına bonusları eklediğinizde 20 günde çok ciddi paraların döndüğünü görmek mümkün.

1 BTC yatırıma normal şartlarda 45 günde %125 kar vererek 2.025 BTC olarak geri veren firma bu kampanya ile çok ses getireceği kesin. Bonussuz 1.025 BTC net kazanç sağlarken şimdi 1 BTC yatırıma 1 BTC bonus veriyor. Yani 1BTC yatırımınız 45 gün sonra size 4.05 BTC olarak geri dönüyor.

Daha düşük yatırımlarda kazanç analizi yapmak gerekirse,

0.1 BTC yatırımı ele alırsak 20 günlük bu paketin normal şartlarda net kazandırdığı %100 dü. Yani 0.1 BTC 20 gün sonra size 0.2 BTC olarak geri dönüyordu. Kampanya doğrultusunda kazanç oranı %200e çıktı. Yani 0.1BTC 20 gün sonunda size 0.4 BTC olarak geri dönüyor. TL bazında baktığımızda ise yatırımın kazancı 20günde 4katı!

xMinStore Güvenilir mi?

Web alanlarına baktığımızda Amerika merkezli bir mining firması olduğu belirtilmiş. Cloud mining imkanı sunan firmanın aynı zamanda ekran kartları, rig satışları yaptığı görülüyor. Güven konusunda net bir şey söyleyebilmek mümkün değil. Fakat sistem 2F güvenlik ile önlem almış. Ayrıca sistemdeki para transferlerinin API aracılığı ile değilde manuel yapılıyor olması da kripto para dolandırıcılığı konusunda güzel bir önlem diyebiliriz.

xMinStore Yatırım Yapılır mı?

Henüz çok yeni olan sistemden 20günlük paketlere yüklü bir miktar giriş yaparak sistemin yeni olma avantajını sağladık ve ödememizi aldık. %100 geri dönüşümün güzel avantajlarından birisi cüzdan hesabınıza aktarımlarda kesinti yapılmaması. Çekim talimatı verdiğiniz miktar olduğu gibi cüzdana geliyor. Çekim talebi, talebin transaction onayları derken ortalama 2-3 saat geçebileceğini unutmayın. Sistemin henüz çok yeni olması elbette güzel bir avantaj. Risk kriterlerini göz önünde bulundurarak değerlendirme kararını sizlere bırakıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz