Xbox One X Artık Türkiye'de
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Dünyanın en güçlü oyun konsolu olan Xbox One X, 4K ve HDR destekli olarak dünya ile aynı anda Türkiye’de de sunuldu. Oyun severlerin beklentisini karşılamayı başaran Microsoft 4K çözünürlüğe sahip olan Xbox One X ile eğlenceye yeni bir heyecan katıyor.

Son Teknoloji Xbox One X!

Dünya ile aynı anda Türkiye’de sunulan Xbox One X oyun konsolu, yazılım geliştirici ve yüksek donanımlar ile üretildi. En sık tercih edilen oyun platformu olmak için çabalayan üreticiler, pek çok yeniliği kullanıcılara sunuyor. Atmos desteği, Dolby, yüksek çözünürlük, yüksek FPS gibi özelliklere sahip olan Xbox One X, 7 Kasım itibariyle satışa sunuluyor. Heyecanla beklenen konsolun satış tarihinin belirtilmesi, oyun severler de heyecana neden oldu.

o box one x ne zaman çıkıyor

Heyecan Duyuyoruz!

Yeni oyun konsolunu sunmaktan gurur duyan Microsoft Türkiye Tüketici Kanalı sorumlusu genel müdür Halil Gökoğlu; Xbox One X oyun konsolu ile bu pazarda güçlü olduklarını, arttırılmış gerçeklik ve yeni teknolojilerle eğlenceyi katlayacaklarını ifade ediyor. Konsolun en iyi özelliklerinden biriside bilgisayar üzerinde oyuna devam ederken, Xbox One X’e bağlanabilir olması ve aynı şekilde bilgisayar ve konsol arasında geçişlerin yapılabilmesidir. Bunun yanı sıra oyuncular Xbox Play Anywhere özelliği sayesinde oyunu bir defa satın aldıktan sonra hem bilgisayarda hem de Xbox One X üzerinde kullanabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz