WmAraci.com giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

İnternet’in kalabalık ortamında kaybolan Webmasterler ve makale yazarları için 2010 yılında kurularak hizmet vermeye başlamış bir forum sitesidir. Zengin içerik çeşidiyle birçok kullanıcı ve yazılımcıları bünyesinde barındırarak, hızlı bir şekilde büyüme göstermektedir. Site içinde makale alım satımı yapabileceğiniz gibi site analiz, seo analiz, whois verileri ve sıra bulucu gibi araçları da kullanma imkanınız bulunuyor. Sitenin forumu üzerinde binlerce konuyla alakalı geniş makaleler ve çözüm yolları paylaşılıyor. Tasarım, site tanıtımı ve teknoloji konularında verilen bilgiler sayesinde kullanıcılar merak ettiklerini öğrenirken, hedeflenen sonuçlara ulaşmak daha hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Boğa Bilişim ve İnternet Teknolojileri tarafından kurulan wmaraci.com verdiği servislerle kullanıcı ilgisini çekmeyi başarıyor. Wmaraci.com makale yazarları tarafından da  tercih edilen siteler arasında yer alıyor.

Editörlük ve Makale Yazarlığı

Site içerisinde konu açarak satmak istediğiniz makalelerinizi sunabilir veya yazar arayan kişiler ile iletişime geçerek bir anlaşma sağlayabilirsiniz. Sitenin en iyi özelliklerinden biriside taban fiyat uygulaması yapmasıdır. Verilen makaleler veya alacağınız makaleler için minimum fiyat 100 kelimesi 1 TL olacak şekildedir. Bunun altına inmenize site yöntemi izin vermiyor.

Öne Çıkan diğer Hizmetleri

Az öncede bahsettiğimiz gibi makale ve yazarlık harici teknolojiyle alakalı birçok hizmet veriyor. Özellikle internetten para kazanmak isteyenler için iyi bir iş alanı imkanı sunuyor. Site/Domain hizmetleri, Alım/Satım, Yazılım, Tasarım, Makale, Editörlük hizmetleri, Hosting, Sosyal Medya gibi birçok alanda hizmet alabilir ve ve hizmet verebilirsiniz

Sitede araştırma yaparken ve makale alıp satarken dikkatli olmanız gerekir. Çünkü sitedeki içerik ve konuların bir kısmı kullanıcılar tarafından oluşturulmuştur. İş alacağınız kişinin daha önceki yorumlarını ve beğenilerini kontrol ederek veya görüşme yaparak güven sağlayabilirsiniz. Site içinde makale yazmanın dışında faydalanabileceğiniz konularda bulunuyor. Merak ettiğiniz konuları araştıra bileceğiniz gibi site ana sayfasında bulunan “araçlar” butonuyla, site analiz, seo analiz, whois, sıra bulucu, kod araçları, site hız testi, kırık link kontrolü ve site parasal değerlerine bakabilirsiniz. Sitede dört farklı üyelik paketi bulunuyor. Bu paketlerin her birinde farklı özelliği kullanma imkanınız mevcut.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz