Wengyacht Tekne ve Yat Döşeme
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Kimi için bir yaşam alanı, kimi için bir hobi. Ülkemiz yat turizminde önemli rol oynayan bir ülke olup, birçok yerinde dünyanın dört bir yanından gelen yatları ağırlamaktadır. Yat ve tekne dekorasyon işleri Türkiye’de birçok ülkeye göre çok daha ekonomiktir.

Yat İç Mekan Tasarımı

Ülkemizin üç bir tarafının denizler ile çevrili olması kuşkusuz çok büyük bir pazara ev sahipliği yapıyor. Ege, Akdeniz ve Marmara bölgesinde birçok firma bulabilirsiniz. Sizler için güvenilir ve kaliteli hizmetlerini %100 müşteri memnuniyeti ile sunan Wengyacht, teknelerinizi kusursuz bir görünüme sokuyor.

Tekne ve Yat iç mekan tasarımı olarak zemin kaplama, duvar ve tavan döşeme gibi işlemleri yapmaktadır. Kusursuz bir hizmet ile memnun kalacağınız Wengyacht Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

Yat Dış Mekan Tasarımı

İç mekanlar kadar elbette dış mekanda son derece önemlidir. Her mevsim ihtiyacınız olabilecek Tekne ve yat kışlık kaplama, yazlık kaplama işleriniz yapılır. Ayrıca teknelerinizin dış bölümüne birçok şey yapılabilir.

  • Tekne ve Yat Kışlık Kaplama : Kış aylarının çetin rüzgarlarından ve soğuğundan korunmak için genelde ihtiyaç duyulan boy kapama yada kısmi olarak yapılan kapama işleridir.
  • Tekne ve Yat Yazlık Kaplama : Genellikle branda ve tente dediğimiz sistemler kullanılır. Yatlarınızı modern bir dizayn ile tamamen zevkinize göre tasarlayabiliriz! Yaz aylarının yakan güneşinden korunmak için boy kapama, kısmi kapama yada Yat havuz güneşliği şeklinde yapılabilir.

Tekne ve Yat Minder Yapımı

Yat ve Tekne iç, dış farketmemeksizin minderleri sıfırdan yapılır. Tamamen özelleştirilebilir malzemelerin kullanılabileceği kaliteli malzemeler ile gerçekleştiririz. Wengyacht kalitesini yaşayın. Yat minder yapımı genellikle sünger, kuş tüyü yada döşemelik süngerden yapılır. Yat minder dış döşeme ise deri, suni deri, döşemelik kumaş gibi malzemelerden yapılır.

İlgili Konular;

İstanbul Yat Tente ve Branda, Avcılar Yat Tente ve Branda, Tuzla Yat Tente ve Branda, Kadıköy Yat Tente ve Branda, Pendik Yat Tente ve Branda, Kartal Yat Tente ve Branda, Bakırköy Yat Tente ve Branda, Beşiktaş Yat Tente ve Branda, Sarıyer Yat Tente ve Branda,

Bodrum Yat Tente ve Branda, Marmaris Yat Tente ve Branda, Fethiye Yat Tente ve Branda, Göcek Yat Tente ve Branda, Milas Yat Tente ve Branda, İzmir Yat Tente ve Branda, Antalya Yat Tente ve Branda, Alanya Yat Tente ve Branda, Muğla Yat Tente ve Branda, Mersin Yat Tente ve Branda, Kumkuyu Yat Tente ve Branda, Aydın Yat Tente ve Branda, Didim Yat Tente ve Branda, Kuşadası Yat Tente ve Branda, Turunç Yat Tente ve Branda, Kaş Yat Tente ve Branda,

Yat içi döşeme, yat döşeme kumaşları, Yat içi kaplama, Yat döşeme malzemeleri, Yat minder kumaşı, Yat minder fiyatları, Yat güneşlenme minderi, Yat tasarım şirketleri, Yat iç dizayn, Yat dış dizayn

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz