ad

Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

7 Yorumlar

 1. 1

  yusuf

  Şu ana kadar ödeme sorunu hiç yaşamadım anında para geliyor.. T.c’de Şirketlermi bilmiyorum ama Kıbrıs’da faliyet gösteriyolar.. Firmalarıda şu: H.B.O Bilgi Bilişim Marketing LTD. Ödemeleride bu firma isimleri ile yapıyolar..

  Yanıt
  1. 1.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   H.B.O. Bilişim İsminde Papara üzerinden alınmış bireysel bir hesaptır. Papara üzerinden istediğiniz şirket adı ile basit hesap oluşturabilirsiniz. Günlük ödeme limiti vardır. Dolayısıyla zaman zaman geç yapılan ödemelerin ve sonraki günlere esneyen ödemelerin sebebi budur. Yani aslında H.B.O. Bilişim adı altında şirket imajı verilmiş. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez. 100 kazanıp 1 dağıtıyorlar. Sizlerde bugün para geliyor, ödeme yapıyorlar diye seviniyorsunuz. Kapanan oyunların tamamı uzun bir süre paraları hep yatırdı. Ya sonra? Büyük vurdular ve gittiler.

   Yanıt
   1. 1.1.1

    yusuf

    Diğer siteleri’de şu: https://www.gamepaga.com

    Vallah sahte belge hazırlayanlarda oluyor onları gördük. Bizimkümes gibi. Ben siteyi savunmak icin söylemiyorum. Şirket olup olmamaları beni çok ilgilendirmiyor doğrusu. şirket olması bana kazık atmayacağı anlamına gelmez… Sİte ismi vermiyeceğim ama sahte referans bahanesi ile onlarca insanı banlayan sitelerde var şirket oldukları halde.. Evet size katılıyorum siteleri arastırmak gerekli ama benim kriterlerim site icin harcadıkları emek ve üyeler olan adil davranışlı olup olmamaları. Yoksa ister şirket olsun ister olmasın çok şeyi değiştirmiyor.. Sahiplerinin dürüst olup olmamasına bakıyor bence en sonucunda.. Paraçiftlikte’de şirketti ama dolandırıcı cıktı.. şimdi ciftlikgeliri diye ukaş firmasına devredildi.. Geçen gün taksidevi hakkında’da söyledikleriniz doğru çıkmadı.. Size gerekli belgeleri sunacaktır. Kendisi ile görüştüm. Gerçi size kanıtlama zorunluluğu yok..

    Yanıt
    1. 1.1.1.1
     Emrah Ilhan

     Emrah Ilhan

     Bizleri bir noktada eleştirmişsiniz. Sırf bu yüzden bu yorumunuzu engelleyebilir, yayınlamayabilirdik. Neden yayınladık? Yada Vampir şehrine ticari kayıtlarınız var mı diye sorduğumuzda neden forumdan engellendik? İnternet üzerinden gerçekleşen resmi kurumlar özellikle ”künyemiz” kısmını oluşturmak zorundadır. Bu kanuni bir gereklilik haline geldi. Fakat ortada para toplanıyor, yatırım alınıyorsa şeffaf olunmak o şirketin prensibi olmalı. Facebook iletişimi kabul edilemez. Herkes sosyal medya kullanmak zorunda değil. Bizlerde görüşlerimizi belirtiyoruz. Kimisine inanıyoruz kimisine inanmıyoruz. Fikirlerimizi olumsuz olarak belirttiğimiz bazı oyun yönetimleri bize şirket olduklarını gösterdiler. Bizlerde karşılıksız onların reklamını yapıyoruz. Çılgın geri dönüşüm hakkında olumsuz değerlendirmemiz ile bizimle iletişim kurdular. Anlaşabildik. Elbette kimse kimseye kimlik kontrolü yapamaz. Bu tamamen şirketin tutumuna bağlı. Bizde bu yüzden eleştiri hakkına sahibiz. oyuna dahil olmadan önce şirket olduğundan emin olmak istiyoruz. Bu bizim hakkımız değil mi? Taksidevi yada diğerleri hiç farketmez şayet bu basit bilgileri doğrulamamıza yardımcı olurlarsa biz zaten onların marka değerlerini korumak içinde varız. Özürümüzü dileriz, sonrasında da insanlara bir kapı gösteririz. Yeter ki işi hukuki çerçevede yapanlar olsun. Anlaşamayacağımız nokta yok.

     Yanıt
     1. 1.1.1.1.1

      yusuf

      Siz taksidevi ile iletişim kurmadınız sanırım. Çünkü kendisi benim arkadaşım. kendisinin şirketi var. Siteye girerek kendisine mesaj atın özelden, size dönicektir.. Ama dediğim gibi size bilgi verme zorunluluğu yok. Eğer siz şirket oldukları halde değildir derseniz siz yalancı olmuş olursunuz.Haksız olanda siz olursunuz.. Kendisi ile iletişime geçmeden güvenli olmadığını söylemişsiniz buda karalamaya girer. Önce iletişime geçin.

     2. Emrah Ilhan

      Emrah Ilhan

      Sisteme girmiş olduğumuz bütün oyunlar ile iletişim kuruyoruz. Kurmaya çabalıyoruz bir yere kadar. Genelde mail atıyoruz, facebook gibi platformlardan çok fazla olmasa da nadiren kontak kurmaya çalışıyoruz. En az 1 hafta cevap bekliyoruz. Bu durumu 10 güne kadar inisiyatif kullanıyoruz. support, destek, info gibi doğrudan iletişim kurabileceğimiz bilgi sahibi alanlardan ulaşıyoruz. 03.Nisan.2017 tarihinde support@ mailine yazmışız. Ve sadece marka değeri olan ticari faaliyet yetkisi bulunan güvenilir şirketlerin bilgilerini paylaşmak üzere bizlere bilgi verilmesini talep etmişiz. Olumlu yada olumsuz bir dönüş sağlanmayınca 15nisan da yayın yapmışız. Şirket olduğu belli olan hiçbir oyuna güvenilir değildir demiyoruz. Aksine birçok oyunu sormadan bilgilerini görüp sorgulattık ve tanıtımlarını yaptık. Kesinlikle kimseyi karalamak gibi bir düşüncemiz yok. Madem arkadaşınız bizimle bilgileri paylaşmalarını rica edin. Bunları izinsiz yayınlamıyoruz zaten. Sadece önerip , tanıtmamızın tek şartı bu. Bugün ticari bilgilerini bizlerle paylaşırlarsa söylediğimiz hala geçerli özürümüzü diler yanlış değerlendirmemizi herkesle paylaşır, Taksidevi oyununa da her gün onlarca kullanıcı göndeririz. destek@paraparala.com üzerinden bizimle arkadaşça, dostça yada iş ortağı olarak paylaşım yapılabilirse Taksidevi emin olhttps://paraparala.com/wp-admin/edit-comments.php#comments-formun karlı çıkacaktır.

 2. 2

  Neslihan

  Öncelikle teşekkür ederim bizler için araştırma yapıp bilinclendirmeye çalıştığınız için. Vampir şehrine 3000 tl civarında yatırım yaptım. Param talep ettiğim gün yatıyor. Bir sıkıntım olduğu zaman foruma yazıyorum ya hemen yada en geç birkaç saat içinde cevap geliyor. Şu an çok memnunum. Umarım böyle devam eder. İlerde dediginiz tarzda bi sıkıntı yaşanmaz.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link