Vampir Şehri Oyunu Güvenilir midir
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Vampir şehri oyunu güvenilir mi? Bu soruyu çok soran olmuştur. Özellikle yapmış olduğumuz oyun incelemeleri ve araştırmaları ile gündemin önde gelen isimlerinden birisi olmayı hedefledik.  ParaParala.com markası ile oyunları online denetlemeye devam ediyoruz. Vampir şehri moderatörlerinin yapmış olduğu bu davranış şüphe ile yaklaşmamıza neden olmuştur. Okumayı sevmiyorum dinlemeyi, izlemeyi seviyorum diyorsanız yazının en alt bölümünde bulunan videoyu izleyebilirsiniz.

Vampir Şehri Oyunu Güvenilir mi?

Oyun hakkında hiçbir resmi belirti yok. Sitede ”Güvenli” ibaresine itibar etmeyin. Bugün ücretsiz SSL sertifikası veren Cloudflare gibi sistemler var. Oyuna dair hiçbir şirket, vergi, ticari bilgi bulunmuyor. Üstelik oyunda iletişim kanalı yok! Bir sorun yaşarsanız vay halinize.

Vampir Şehri Tamamen Hayalet!

Oyunun whois ve domain bilgilerini sorguladığımız zaman hiç şaşırmadığımız bir durum ile karşı karşıya kaldık! Vampir şehri oyunu güven sorunu veriyor. Whois bilgilerinin bile ”Gizli Kayıt” olarak temin edildiğini görüyoruz. Ayrıca alan adının alınmış olduğu GoDaddy, dolandırıcılık için en yaygın kullanılan domain hizmetidir. Yabancı bayrak altında hizmet veren GoDaddy, yerli İsimTescil yada diğerlerine benzemez. GoDaddy siz istemedikçe asla bilgilerinizi paylaşmaz! İşin içerisine FBI ‘ı sokmanız gerekir! ŞAKA DEĞİL! ABD üzerinden hizmet veren GoDaddy dünyanın en güvenli sistemlerinden birisini kullanmaktadır.

Bütün bilgilerin gizli olması ile birlikte adeta bir hayalet olan Vampir Şehri oyunu küçük meblalarda ödeme kanıtları ile şirinlik yapıyor! Bize Vampir Şehri Oyunu güvenilir mi? diye sorarsanız asla güven vermediğini ve her an kaybolabileceklerini söyleyebiliriz.!

Vampir Şehri Oyunu Forum’da Konumuzu Sildi!

Adres, şirket, iletişim gibi bilgilerin eksik olması ile kullanıcılarına güven eksikliği yaşattığını belirttiğimiz forum konusunda konumuz silindi! Yanıt verilmeden silinip kenara atılmamız oyunun güven sıkıntısını iyice tavana vurdu!

11.04.2017 tarihinde Foruma bıraktığımız konunun ekran görüntüsüdür. Konumuz moderatörler tarafından silinmiştir. (Görseli Tıklayarak Geniş Görüntüleyebilirsiniz)

Vampir Şehri Oyunu Güvenilir mi?

 

ParaParala.Com siz değerli oyun severleri uyarıyor. Ekonomik özgürlüğünüzün daha iyi seviyelere gelmesi için oyun oynayarak para kazanmak isteyebilirsiniz. Lakin oynadığınız oyunları, oynayacağınız oyunları iyice araştırmanızı öneririz. Sonradan günlerce emek sarfedip mağdur duruma düşmeyin. Size de, emeğinize de çok yazık olur. İnternetten para kazanmak isterken elinizdekileri de emeğinizle birlikte kaybetmeyin!

UYARI | | ParaParala Yönetim

7 YORUMLAR

 1. Şu ana kadar ödeme sorunu hiç yaşamadım anında para geliyor.. T.c’de Şirketlermi bilmiyorum ama Kıbrıs’da faliyet gösteriyolar.. Firmalarıda şu: H.B.O Bilgi Bilişim Marketing LTD. Ödemeleride bu firma isimleri ile yapıyolar..

  • H.B.O. Bilişim İsminde Papara üzerinden alınmış bireysel bir hesaptır. Papara üzerinden istediğiniz şirket adı ile basit hesap oluşturabilirsiniz. Günlük ödeme limiti vardır. Dolayısıyla zaman zaman geç yapılan ödemelerin ve sonraki günlere esneyen ödemelerin sebebi budur. Yani aslında H.B.O. Bilişim adı altında şirket imajı verilmiş. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez. 100 kazanıp 1 dağıtıyorlar. Sizlerde bugün para geliyor, ödeme yapıyorlar diye seviniyorsunuz. Kapanan oyunların tamamı uzun bir süre paraları hep yatırdı. Ya sonra? Büyük vurdular ve gittiler.

   • Diğer siteleri’de şu: https://www.gamepaga.com

    Vallah sahte belge hazırlayanlarda oluyor onları gördük. Bizimkümes gibi. Ben siteyi savunmak icin söylemiyorum. Şirket olup olmamaları beni çok ilgilendirmiyor doğrusu. şirket olması bana kazık atmayacağı anlamına gelmez… Sİte ismi vermiyeceğim ama sahte referans bahanesi ile onlarca insanı banlayan sitelerde var şirket oldukları halde.. Evet size katılıyorum siteleri arastırmak gerekli ama benim kriterlerim site icin harcadıkları emek ve üyeler olan adil davranışlı olup olmamaları. Yoksa ister şirket olsun ister olmasın çok şeyi değiştirmiyor.. Sahiplerinin dürüst olup olmamasına bakıyor bence en sonucunda.. Paraçiftlikte’de şirketti ama dolandırıcı cıktı.. şimdi ciftlikgeliri diye ukaş firmasına devredildi.. Geçen gün taksidevi hakkında’da söyledikleriniz doğru çıkmadı.. Size gerekli belgeleri sunacaktır. Kendisi ile görüştüm. Gerçi size kanıtlama zorunluluğu yok..

    • Bizleri bir noktada eleştirmişsiniz. Sırf bu yüzden bu yorumunuzu engelleyebilir, yayınlamayabilirdik. Neden yayınladık? Yada Vampir şehrine ticari kayıtlarınız var mı diye sorduğumuzda neden forumdan engellendik? İnternet üzerinden gerçekleşen resmi kurumlar özellikle ”künyemiz” kısmını oluşturmak zorundadır. Bu kanuni bir gereklilik haline geldi. Fakat ortada para toplanıyor, yatırım alınıyorsa şeffaf olunmak o şirketin prensibi olmalı. Facebook iletişimi kabul edilemez. Herkes sosyal medya kullanmak zorunda değil. Bizlerde görüşlerimizi belirtiyoruz. Kimisine inanıyoruz kimisine inanmıyoruz. Fikirlerimizi olumsuz olarak belirttiğimiz bazı oyun yönetimleri bize şirket olduklarını gösterdiler. Bizlerde karşılıksız onların reklamını yapıyoruz. Çılgın geri dönüşüm hakkında olumsuz değerlendirmemiz ile bizimle iletişim kurdular. Anlaşabildik. Elbette kimse kimseye kimlik kontrolü yapamaz. Bu tamamen şirketin tutumuna bağlı. Bizde bu yüzden eleştiri hakkına sahibiz. oyuna dahil olmadan önce şirket olduğundan emin olmak istiyoruz. Bu bizim hakkımız değil mi? Taksidevi yada diğerleri hiç farketmez şayet bu basit bilgileri doğrulamamıza yardımcı olurlarsa biz zaten onların marka değerlerini korumak içinde varız. Özürümüzü dileriz, sonrasında da insanlara bir kapı gösteririz. Yeter ki işi hukuki çerçevede yapanlar olsun. Anlaşamayacağımız nokta yok.

     • Siz taksidevi ile iletişim kurmadınız sanırım. Çünkü kendisi benim arkadaşım. kendisinin şirketi var. Siteye girerek kendisine mesaj atın özelden, size dönicektir.. Ama dediğim gibi size bilgi verme zorunluluğu yok. Eğer siz şirket oldukları halde değildir derseniz siz yalancı olmuş olursunuz.Haksız olanda siz olursunuz.. Kendisi ile iletişime geçmeden güvenli olmadığını söylemişsiniz buda karalamaya girer. Önce iletişime geçin.

     • Sisteme girmiş olduğumuz bütün oyunlar ile iletişim kuruyoruz. Kurmaya çabalıyoruz bir yere kadar. Genelde mail atıyoruz, facebook gibi platformlardan çok fazla olmasa da nadiren kontak kurmaya çalışıyoruz. En az 1 hafta cevap bekliyoruz. Bu durumu 10 güne kadar inisiyatif kullanıyoruz. support, destek, info gibi doğrudan iletişim kurabileceğimiz bilgi sahibi alanlardan ulaşıyoruz. 03.Nisan.2017 tarihinde support@ mailine yazmışız. Ve sadece marka değeri olan ticari faaliyet yetkisi bulunan güvenilir şirketlerin bilgilerini paylaşmak üzere bizlere bilgi verilmesini talep etmişiz. Olumlu yada olumsuz bir dönüş sağlanmayınca 15nisan da yayın yapmışız. Şirket olduğu belli olan hiçbir oyuna güvenilir değildir demiyoruz. Aksine birçok oyunu sormadan bilgilerini görüp sorgulattık ve tanıtımlarını yaptık. Kesinlikle kimseyi karalamak gibi bir düşüncemiz yok. Madem arkadaşınız bizimle bilgileri paylaşmalarını rica edin. Bunları izinsiz yayınlamıyoruz zaten. Sadece önerip , tanıtmamızın tek şartı bu. Bugün ticari bilgilerini bizlerle paylaşırlarsa söylediğimiz hala geçerli özürümüzü diler yanlış değerlendirmemizi herkesle paylaşır, Taksidevi oyununa da her gün onlarca kullanıcı göndeririz. destek@paraparala.com üzerinden bizimle arkadaşça, dostça yada iş ortağı olarak paylaşım yapılabilirse Taksidevi emin olhttps://paraparala.com/wp-admin/edit-comments.php#comments-formun karlı çıkacaktır.

 2. Öncelikle teşekkür ederim bizler için araştırma yapıp bilinclendirmeye çalıştığınız için. Vampir şehrine 3000 tl civarında yatırım yaptım. Param talep ettiğim gün yatıyor. Bir sıkıntım olduğu zaman foruma yazıyorum ya hemen yada en geç birkaç saat içinde cevap geliyor. Şu an çok memnunum. Umarım böyle devam eder. İlerde dediginiz tarzda bi sıkıntı yaşanmaz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz