Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Vampir şehri oyunu bir süredir piyasada yerini almış ve yaptığımız incelemeler doğrultusunda sizlere güvenilir olmadığını belirtmiştik. Ne olduklarının belirsizliğini koruduğu oyun için doğruları söylediğimizde bize küfürler edip, hakaretler yağdıranlar şimdi forumlarda günlerdir ödeme alamıyoruz diye feryat ediyorlar.

ParaParala ve Diğer Bloklar Vampir Şehrini Bitirdi Yalanı!

Oyun Administrator kur değişikliği açıklamasında şu notlara yer veriyor. ” İlk ve en önemli neden açıldığımızdan beri kendi kendine bizi kötülemeye çalışan bir site var. Bizden ne istediğinizi anlamıyoruz açıkcası ve çok fazla kullanıcı kaybettik. ” Amaç ortada. Tepkileri başka yerlere çekmek. Oyunda hiçbir iletişim bilgisi olmayan, kur hesabı yapmayan çoluk çocuğun tekeline düşen bu oyunların güvenilir olmadığını bildirmemiz gerçekten bu oyunlara kullanıcı kaybettiriyorsa söz veriyoruz öyleyse! ” PARAPARALA TİCARİ ÜNVANINI HERKESE AÇIK BİR ŞEKİLDE PAYLAŞMAYAN BÜTÜN OYUNLARI BİTİRECEK!

Vampir Şehrini Böyle Tanıttık

ParaParala Kolay Kolay Yanılmaz

Oyunları artık çıktığı gibi inceleyip anında incelemeleri yapmaya karar verdik. Buna zamanımız olmadığında facebook fan sayfamız üzerinden de kısa bir bilgi de olsa geçeceğiz. Bizleri takip edip etmemeniz tamamen sizlerin yararına olacaktır. Oyunda kazançlar zorlaştırıldı hatta yarı yarıya düştü. Oyun forumuna gidip rezalete tanık olabilirsiniz. Bugün vampir şehri şikayet yağmuruna ParaParala tuturduk. Çok fazla mağdur durumuna düşen var. Geri ödeme talep edenlere geri ödemelerin yapılacağını ama günlerdir kimseden ses çıkmadığını üzülerek öğrendik.

Vampir Şehrinin Güven Vermediğini Böyle Söylemiştik

Vampir Şehri Kapandı mı?

Oyun şuan aktif gözüküyor olsa da tahminlerimizde yanılmadık. Yüksek kurlar ile gözlerini boyadıkları insanlardan topladıklarını topladılar ve kazançları zorlaştırdılar. Oyunun gidişatı hiç iyi değil. Görünen o ki her oyuncunun ParaParala’ya ihtiyacı var.

Forumda yöneticilere sorduğumuz sorular ve sonrasında karşılaştığımız durum. Sizlere soruyoruz. Alnı açık olan insanlar bunu yapar mı?

Vampir Şehri Oyunu Güvenilir mi?

Şikayetlerden bazıları..

Vampir Şehri Kapandı mı 1

11 YORUMLAR

  1. Keşke o zaman sizden haberdar olsaydım bu siteye asla yatırım yapmazdım. Allah hepinizden razı olsun. İyi ki varsınız ve takibimdesiniz artık. Sözünüz senet benim için. Sizi çevremdeki arkadaşlarıma da onerecegim. İnşallah çaldıkları paraların zerre hayrını göremezler bu dunyada. Allah fitil fitil getirsin ağızlarından burunlarından. Çok teşekkürler.

    • ParaParala sizlerden bir parça. Aileniz gibi benimseyebilirsiniz. Çok geçmiş olsun yaşadıklarınız üzücü ve can sıkıcı. Bundan sonra tedbirinizi elinizden bırakmayacağınızı biliyoruz.

  2. çok sağolun. az önce bi sinirle çaldıkları yazdım belkide günahlarını aldım daha tam net bişey yok bu konuda ama beklemedeyiz hala inşallah paralarımızı öderler. admin ödicem dedi ama forumda aktif bile olmuyo artık. resmen unutulduk 🙁 olumlu yada olumsuz hiçbirşey yazmıyo insanlar umutsuzluğa kapılmaya başladı 🙁 arkadaşlarla konuşuyoruz inşallah herkes ödemesini alabilir şu an tek temennimiz bu. ödemeyi alabilirsem onu da burdan yazıp teşekkür edicem admine. sizlerde tekrar sağolun ilgilendiğiniz için…

      • Bahanesi hazır. e-pin sitesiden kod alımlarından vergi kesmiş. Oda bizden kesmiş.. 🙂 Ben 1000tl yatırmıstım. 200 cekmiştim..200’de %20 kesinti 600tl aldım.. Daha önce 3 site’den dolandırıldım hiç biri geri ödemedi. Enazından buranın adminiz biraz insaflıymış %20 dolandırdı 🙂

  3. Kesinikle ona bile şükür. Darısı başımıza. 20 kişiye ödendiyse bu çok az. Büyük çoğunluğa hala ödenmedi. İnsanlar bekliyor her gün forumda adminden cevap.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz