Ütopya Online Güncelleme Geldi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Ütopya Online 2016 yılında piyasaya sürülen internetten para kazanma şansı tanıyan bir oyundur. Bir nevi çiftlik oyunu olan ütopya online ciddi derecede paralar kazandırabilir. Oyunun ödeme puanı ve depo sınırı olmaması büyük bir avantaj. Havale, papara ve Bitcoin ile ödeme alan oyun banka havalesi ve papara cüzdan ile ödemelerini yapıyor. Türkçe haricinde Azerice ve İngilizce dil desteği ile birçok kullanıcıya oyun heyecanı yaşatıyor.

Ütopya Online Üye Ol Kazanmaya Başla

Ütopya Online GüncellemeÜtopya Online Güncelleme

Her geçen gün ciddi derecede artış gösteren kullanıcı kitlesiyle son zamanların popüler oyunları arasına girmeyi başardı. Tasarımından dolayı birçok kullanıcının tercih etmediği bir oyun olsa da, kazanç açısından güven veriyor. Sistemde sürekli açılan reklam pencereleri özellikle kullanıcı kaybına neden oluyordu. Lakin Ütopya Online bu duruma çözüm getirerek yeni bir güncelleme gerçekleştirdi. Bundan sonra reklam pencereleri sadece bonus penceresinde olacak. Bunun dışında reklam görmek istemeyenler için seçim özgürlüğü var.

Ütopya Online Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

Ütopya online şikayet konularını birçok blog ve forumlarda sizler için inceledik ve oyunu yeniden masaya yatırdık. İlk çıktığı haftalarda ödeme yapılmadığına dair şikayet var. Fakat bugüne dek 3-4 şikayet olmuş. Destek paneli konusunda yardımcı olunmadığına dair ve haksız yere ban yediklerini belirtenler var. Bu şikayetler her ne kadar internet veritabanlarında kayıtlara işleyecek olsa da gerçekleri değiştirmez. Ütopya Online güvenilir mi diye soranlara güven konusunda şuan sıkıntı yaşamayacaklarını belirtebiliriz. Ütopya online kullanıcı yorumları ise oldukça fazladır. Oyunun kalitesini ve özellikle para kazanma konusunda iyimser ve de dürüst olduklarını belirtiyor. Oyun oynayarak para kazanma şansı yakalayabileceğiniz oyunlardan birisidir.

Ütopya Online Destek

Ütopya online birkaç noktada sizlere ulaşım imkanı tanıyor. Oyun içerisinde canlı destek olmaması elbette büyük bir dezavantaj. Fakat oyunun birçok oyunla kıyaslandığında Whatsapp hattının olması da bu dezavantajı avantaja dönüştürebiliyor. Ayrıca 0212 273 30 08 numaralı irtibat telefonları da mevcut. Mevcut e-posta adreslerinin ise info@utopya.online olduğu gözüküyor. Ütopya online iletişim seçenekleri bunlardan ibarettir. Yatırım yaparak veya yatırımsız internetten para kazanmak istiyorsanız bu oyunu güvenle tercih edebilirsiniz.

Ütopya Online Üye Ol Kazanmaya Başla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz