Usta Çiftlik
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Usta Çiftlik (Konu 20.06.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  13 Mayıs 2017
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  Şahıs Şirketi
Şahıs Adı :  Ayhan Yeniçeri
Vergi No :  9480459346
Hizmet Alanı :  Radyo-TV, Posta Yoluyla veya İnternet Üzerinden Yapılan Perakende Ticaret
Ödeme Puanı :   ROİ Sistemi Var
Depo Limiti:   Yok
Bonus :   Yok
Para Yatırma :   Papara, Banka Havalesi, Enpara
Para Çekme :   Papara, Payeer, Banka Havalesi
Site Dilleri :   Türkçe
Telefon : 05054251596
 Whatsapp : 05054251596
 E-Posta :   Yok
 Canlı Destek :  Yok
 İletişim Formu :  Var

AVANTAJLAR

 • Şirket Oyunu
 • Doğrulanabilir Vergi Kaydı
 • Depo Yok
 • Whatsapp Var
 • Telefon No Belirtilmiş

DEZAVANTAJLAR

 • Bonus Yok

Genç girişimcilerin kurmuş olduğu Usta Çiftlik oyunu her geçen gün yatırımlarını katlamaya devam ediyor. Birçok noktada yatırımları değerlendiren ve birçok şirketten ek gelir elde eden yeni şirketlerden birisidir. Vergiye kayıtlı şahıs firması olarak hizmetlerini sunan Usta Çiftlik, iletişimsizlik içerisinde değil.

Usta Çiftlik Nedir? Nasıl Oynanır?

Her geçen gün ekonomik özgürlüğün kısıtlanması ile birlikte birçok kişi internetten oyun oynayarak para kazanmak istemeye başladı. Usta Çiftlik ile para kazan diyebiliriz. Oyunun mantığı ise oldukça basit. Satın alınan inekler ile ürettiğiniz sütleri altına, altınları ise nakit paraya çevirebiliyorsunuz. Oyunda birçok bölüm mevcut. Oldukça geliştirilmiş bir altyapı olduğunu söyleyebiliriz.

 • Mağaza Bölümü : Buradan satın alabileceğiniz inekleri görüntüleyebilirsiniz. İneklerin yaşam süresi 350 gündür. Hangi ineğin ne kadar altın değerinde olduğunu, ne kadar üretim yaptığı site üzerinde belirtilmiştir. Mağazadan aynı zamanda kasap satın alabilirsiniz. Ahır ve özel paketleri buradan kontrol edebilirsiniz.
 • Kasap : Kasap size et üretir. Dolayısıyla süte göre oldukça karlıdır.
 • Ahır : İnekleriniz barındığı alandır ve limiti vardır. Her ahır belli bir miktar ineği barındırabilir. Buradaki limit elbette sizi zorlayacak bir sınırlama değildir.

Usta Çiftlik İnekler ve Kazançları

Normal İnek Bronz İnek Gümüş İnek Altın İnek Usta İnek
Günlük Üretim 1 Şişe 1 Şişe 1 Şişe 1 Şişe 1 Şişe
Şişe/Fiyat 0.120 0.520 1.580 2.700 6.000
Alış/Altın 25.00 100.00 300.00 500.00 1000
Kazanç/TRY 42.00 182.00 553.00 945.00 2100

Usta Çiftlik Kasabı Ne Kadar Kazandırır?

İneğe göre daha kazançlı bir sistem olduğunu söylemiştik. 350 gün ömrü olan kasap, 2.000 TL değerindedir. 350 günün sonunda size 1.850 TL kar sağlamış olur. İsterseniz günlük 11 TL olarak hesaplayarak istediğiniz zaman ödeme talimatı verirsiniz, isterseniz 350 gün sonra totalde 3.850 TL paranızı alırsınız.

Usta Çiftlik ROİ Sistemi

Return of Investment anlamına gelmektedir. Elbette burada üyelik seviyenize göre çekim oranlarınız değişir. Yani normal bir üye için ROİ oranı %150 dir. Tablo aşağıdadır.

Standart Üye Bronz Üye Gümüş Üye Altın Üye Usta Üye
ROI Oranı %150 %175 %200 %225 %250
Çekim Limiti 50.00 250.00 500.00 800.00 1000
Çekim Aralığı 20 Gün 16 Gün 12 Gün 8 Gün 4 Gün

Usta Çiftlik Referans Sistemi

Üyelik seviyenize göre üretimlerden kazanacağınız oranlar değişiklik göstermektedir. Oranları aşağıda görebilirsinzi.

Standart Üye Bronz Üye Gümüş Üye Altın Üye Usta Üye
Ürün Satışı 0.002 0.004 0.006 0.008 0.010
Hesap Yükseltme %0.5 %1 %2 %3 %4

Usta Çiftlik Güvenilir mi?

Oyunun güven açığını görmedik. Her şey olması gerektiği gibi. Oyun açıldıktan 2-3 gün sonra şirket bilgilerini paylaştı. Gelir idaresinden sorgulatıldığında doğrulanan vergi levhası güven skorunu yükseltiyor. Oyunda iletişim bilgilerinin olması da elbette bir avantaj. Usta Çiftlik güvenilir mi sorusuna birçok oyun ile kıyaslama yaparak sizler bile cevabını verebilirsiniz. Oyunda güven eksikliği olarak tek bir açık dikkatimizi çekiyor. Ayhan Yeniçeri üzerine kayıtlı şahıs şirketi olmasına rağmen şirket ortağı Hayati Kalaycı adına da yatırım alınması nötr bir durumdur.

UYARI | | ParaParala Yönetim

15 YORUMLAR

 1. sayın paraparala incelemenizi okudumda şirket sahibi ismi dikkatimi çekti (ayhan yeniçeri) bu vatandaş diger sitelerde yatırımlarda referansta bir çok şeylerde liste başı burdan topladıklarını oralaramı yatırıyor acaba diye düşünmeden edemiyor insan

  • Şuan Türkiye’nin en büyük forumlarından birisi olan gelirkapisi, bloglardan bilinmeyenibilin, parasitesi gibi sitelerin de aynı zamanda sahipleridir. Oyunlarda referans yarışmalarından birçok kişinin dikkatini çekiyor isimler. Oralardan kazandıkları ile oyun yürütmek olmaz. Oyunlardan ayda 2bin tl referans geliri elde etseler bu oyunu götürmez. Yada usta çiftlikten kazanılanı diğer oyunlarda değerlendirmek bu oyunu ayakta stratejik olarak tutamaz.Yakında açıklayacakları yatırım projeleri olacak. Henüz bir fikrimiz yok. Vergi levhasına bakıldığında zaten TV-Radyo gibi ibareler var. Bu yönde bir etkileşim bekliyoruz açıkçası.

  • Nuri bey, oyun sektöründe neredeyse ilk günden beri bulunmaktayım. Bir çok kez oyun yönetimlerine güvenerek hata ettik ve 4 ay boyunca oldukça güzel bir projenin çalışmalarını tamamlayarak bir oyun açma kararı aldık. Oyundan kazanılan gelirler ile projemize kaynak ayırarak oyuncularımıza da kazançlardan kar payı vereceğiz. Her türlü hesaplamaları yapılarak en güvenilir ve kimseyi mağdur etmeyecek sistemi ve kazanç oranlarını çıkararak bu işe baş koyduk. Diğer oyunların nasıl işlediğini biliyorum. Oralarda zamanında ismimin olması sizi diğer oyunlarda paraları değerlendirdiğimiz düşüncesine itmesin. Amacımız gerekli yatırımı sağlayıp elimizdeki projemizi geliştirmek. Peki neden yapılan işleri açıklamıyorsunuz derseniz; Bu işleri eğer açıklarsak elinde sermayesi olan diğer oyun sahipleri ve insanlar projemizi çalarak bize rakip olurlar. Tabi ki ileride rakiplerimiz olacak fakat başlangıçta böyle bir proje için rakip istemiyoruz. Biz gerekli alt yapı çalışmalarını sağladıktan sonra yapılan işleri herkese duyuracağız. Ama yapmadan da yapıcaz demek istemiyoruz. Yaptıktan sonra kendi gözlerinizle göreceksiniz zaten. Ayrıca Diğer oyunlar gibi aç gözlü gibi her dakika yatırım bekleyen bir oyun değiliz, Bize gerekli olan sermaye sağlanınca oyuna stok getirilecek ve sadece o ana kadar yatırım yapanlar para kazanmaya devam edecek. Eğer ilerleyen zamanlarda işlerimizi büyütmek için sermayeye ihtiyaç duyarsak stokları artırırız. Yani amacımız kimsenin parasını almak, paraların üstüne konmak falan değil. Gerçek iş yaparak herkese gerçek kazanç sağlamak istiyoruz. Yatırım yapsanız da yapmasanız da bunları bilmenizi isteriz.

   • Sayın Ayhan YENİÇERİ; Size başarılar diliyorum. Bana ÇILGIN İNEKLER OYUNUNDA Akçeyi TL”ye nasıl dönüştürüldüğünü anlatır mısınız? Para yatırdık akçe biriktirdik ama TL”ye çevirip para çekemiyorum. Bazı oyuncular günün her saati akçeyi dönüştürebiliyor. Lütfen Yardımcı olun.

    • O konu hakkında oyun yetkililerine danışırsanız daha iyi olur. Tam emin değilim fakat çılgın geri dönüşüm oyunu da bu kişilere ait. Bi onlarla görüşün derim mutlu bey.

 2. valla ilk aylarda deneyerek oynuyordum sonra ufak ufak kazanmaya ve artmaya başladı 1-2 ay sonra 50 tl kadar ufak bi yatırım yaptım şuanda günde 40 tl kazanıyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz