Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

15 Yorumlar

 1. 1

  Necdet

  Teşekkür

  Yanıt
  1. 1.1

   Necdet kılıç

   Güvenmeyin derim ben de gvenmiştim banladılar para mı da iyade etmiyorlar

   Yanıt
 2. 2
  Ayhan nuri özcan

  Ayhan nuri özcan

  sayın paraparala incelemenizi okudumda şirket sahibi ismi dikkatimi çekti (ayhan yeniçeri) bu vatandaş diger sitelerde yatırımlarda referansta bir çok şeylerde liste başı burdan topladıklarını oralaramı yatırıyor acaba diye düşünmeden edemiyor insan

  Yanıt
  1. 2.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Şuan Türkiye’nin en büyük forumlarından birisi olan gelirkapisi, bloglardan bilinmeyenibilin, parasitesi gibi sitelerin de aynı zamanda sahipleridir. Oyunlarda referans yarışmalarından birçok kişinin dikkatini çekiyor isimler. Oralardan kazandıkları ile oyun yürütmek olmaz. Oyunlardan ayda 2bin tl referans geliri elde etseler bu oyunu götürmez. Yada usta çiftlikten kazanılanı diğer oyunlarda değerlendirmek bu oyunu ayakta stratejik olarak tutamaz.Yakında açıklayacakları yatırım projeleri olacak. Henüz bir fikrimiz yok. Vergi levhasına bakıldığında zaten TV-Radyo gibi ibareler var. Bu yönde bir etkileşim bekliyoruz açıkçası.

   Yanıt
  2. 2.2

   Ayhan Yeniçeri

   Nuri bey, oyun sektöründe neredeyse ilk günden beri bulunmaktayım. Bir çok kez oyun yönetimlerine güvenerek hata ettik ve 4 ay boyunca oldukça güzel bir projenin çalışmalarını tamamlayarak bir oyun açma kararı aldık. Oyundan kazanılan gelirler ile projemize kaynak ayırarak oyuncularımıza da kazançlardan kar payı vereceğiz. Her türlü hesaplamaları yapılarak en güvenilir ve kimseyi mağdur etmeyecek sistemi ve kazanç oranlarını çıkararak bu işe baş koyduk. Diğer oyunların nasıl işlediğini biliyorum. Oralarda zamanında ismimin olması sizi diğer oyunlarda paraları değerlendirdiğimiz düşüncesine itmesin. Amacımız gerekli yatırımı sağlayıp elimizdeki projemizi geliştirmek. Peki neden yapılan işleri açıklamıyorsunuz derseniz; Bu işleri eğer açıklarsak elinde sermayesi olan diğer oyun sahipleri ve insanlar projemizi çalarak bize rakip olurlar. Tabi ki ileride rakiplerimiz olacak fakat başlangıçta böyle bir proje için rakip istemiyoruz. Biz gerekli alt yapı çalışmalarını sağladıktan sonra yapılan işleri herkese duyuracağız. Ama yapmadan da yapıcaz demek istemiyoruz. Yaptıktan sonra kendi gözlerinizle göreceksiniz zaten. Ayrıca Diğer oyunlar gibi aç gözlü gibi her dakika yatırım bekleyen bir oyun değiliz, Bize gerekli olan sermaye sağlanınca oyuna stok getirilecek ve sadece o ana kadar yatırım yapanlar para kazanmaya devam edecek. Eğer ilerleyen zamanlarda işlerimizi büyütmek için sermayeye ihtiyaç duyarsak stokları artırırız. Yani amacımız kimsenin parasını almak, paraların üstüne konmak falan değil. Gerçek iş yaparak herkese gerçek kazanç sağlamak istiyoruz. Yatırım yapsanız da yapmasanız da bunları bilmenizi isteriz.

   Yanıt
   1. 2.2.1

    Mutlu CÖMERT

    Sayın Ayhan YENİÇERİ; Size başarılar diliyorum. Bana ÇILGIN İNEKLER OYUNUNDA Akçeyi TL”ye nasıl dönüştürüldüğünü anlatır mısınız? Para yatırdık akçe biriktirdik ama TL”ye çevirip para çekemiyorum. Bazı oyuncular günün her saati akçeyi dönüştürebiliyor. Lütfen Yardımcı olun.

    Yanıt
    1. 2.2.1.1

     Ayhan Yeniçeri

     O konu hakkında oyun yetkililerine danışırsanız daha iyi olur. Tam emin değilim fakat çılgın geri dönüşüm oyunu da bu kişilere ait. Bi onlarla görüşün derim mutlu bey.

     Yanıt
   2. 2.2.2

    Necdet kılıç

    Benim para mı verin Ayhan yeniçeri

    Yanıt
   3. 2.2.3

    no name

    Amacınız mağdur etmek değil ama benim 1600 lirami 6 ay kullanıp yiyorsunuz

    Yanıt
 3. 3

  Ayşe

  buraya 2000 verip 350 gün bekleyeceğime gerçek inek alırım daha iyi.. En azından günde 1 şişeden fazla süt üretir :):):)

  Yanıt
  1. 3.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Yalan yok güldürdünüz bizi. Ee yani bu da mantıklı bir çözüm yolu ama 2bine inek bulamayız. 🙂

   Yanıt
 4. 4

  Ayhan Yeniçeri

  🙂 haklısınız gidip inek alarak güzel paralar kazanabilirsiniz.

  Yanıt
 5. 5

  özkan uluçam

  biz süt satıyoruz size nasıl faydası var

  Yanıt
 6. 6

  furkan

  valla ilk aylarda deneyerek oynuyordum sonra ufak ufak kazanmaya ve artmaya başladı 1-2 ay sonra 50 tl kadar ufak bi yatırım yaptım şuanda günde 40 tl kazanıyorum

  Yanıt
 7. 7
  Onur Inan

  Onur Inan

  Site 2 aydır ödeme yapmıyordu. 2 haftadır site kapalı dns erişimi yok arkadaşlar.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link