Uçan Para Kapandı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Uçan Para oyunu 19 mart 2017 itibariyle ismini duymaya başladığımız internetten oyun oynayarak para kazanmak isteyenler için piyasaya sürülmüş içi boş oyunlardan birisiydi. Oyunun yönetimi facebook sayfasından Uçan Para kapanıyor dedi.

UÇAN PARA KAPANDI MI?

Oyunun şuan açık fakat kapanacağı belirtildi. Sistemde para yatırma bölümü kapalı fakat oyunun işleyişi hala açık. Bizim size önerimiz oradaki link kısaltmaları tıklayın da yönetim biraz para kazansın. Aksi durumda belirtilen geri ödemelerin süresi epey uzun sürecek gibi duruyor.

Uçan Para Kapandı mı

Paralar Uçuyor Diye Sizi Uyarmıştık

Oyunun kapanma durumunun olduğu çok ortadaydı. Oyunun yazılımsal açıklarının dahi olduğunu anlamak hiç zor olmadı. Oyun yönetimi ödeme yapacağını belirtiyor. Yatırımlarınızı geri alma ihtimaliniz çok düşükte olsa var fakat emeklerinizi nasıl ödeyecekler? Aylarca yatırımsız üyeler bu site üzerinde emek harcadı. Kaç kişi helal edecek haklarını? Uçan Para ödeme yapıyor diye yazanlar var. Ee yani kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez. 100 toplayıp 5 dağıtan her sistemde herkes ödemesini yapar!

Yatırıma geldiğinde anında ödeme alıyorlar. Şimdi geri ödemeler günler sonrasında yapılırsa şaşırmayın. Eğer size 1 haftadan fazla bir süre verilirse bilin ki toplanan paralar yenildi ve bitti. Şimdi yönetim o paraları çıkarmanın derdine düşecektir. Belki yeni bir oyun açarak bu parayı toparlamaya çalışacak, belki sessizce kaçıp gidecek, kim bilir belki bu tarih hep ileri atacak. Ödemelerinizi anında alan sistem, anında da ödemesini bilmeli. Düşük bütçeli oyun ve güvenmeyin diye sizleri uyarmıştık!

Uçan Para Güvenilir mi

UÇAN PARA HAKKINDAKİ UYARIMIZI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz