Uçan Para Kapandı
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

19 Mart 2017 tarihinde piyasaya sürülen uçan para oyunu artık kullanılamıyor. Kullanıcılar siteye girdiğinde sitenin artık faaliyet vermediğini farketti. Herhangi bir açıklama yapılmadan böyle bir kapanış olması diğer dolandırıcı oyunları hatırlatıyor.

ParaParala Sizleri En Başında Uyarmıştı!

19 Mart’ta piyasaya çıkan oyunu sizlere 6 Nisan 2017’de tanıtmış ve oyunun güvenilir olmadığını ve kapanabileceğini söylemiştik. ParaParala size her zaman en başında söylemeye çalışıyor bu durumları. Artık bir çoğunuz sektördeki incelemelerimizin kalitesinin farkındadır diye umuyoruz.

Birkaç takipçi geçen hafta Uçan Para kapanacaktı hala açık sizin tahmininize s…..yim  diye bizlere ithamda bulunuyordu. Oyunun kapanış haberini yine aynı şahıs verdi. 1000 lira yatırmış ve nasıl bu kişilere ulaşabileceğini soruyor.

Uçan Para Kapandı

Uçan para oyunu sessiz sedasız siteyi kapatmış. Anlaşılan o ki hiç kimseye bir bilgilendirme yapmadan çekip gitmişler. Uçan Para iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Hakkınızı arayıp aramamakta özgürsünüz. Bizim size önerimiz. Oyuna kaydolurken belli bir oyun sözleşmesini üyeliğiniz ile kabul edersiniz. Şahıs üzerine oynatılan bir oyun olduğundan bu sözleşme geçersizdir. Yani site kullanım koşullarında ki admin istediği zaman kapatır gider üye olan bunu kabul eder gibi saçmalıklar kanunda yersizdir.

Uçan Para güvenilir mi sorusuna hayır dedik. Birçok oyun için sorduğunuzda da hayır diyoruz. Hemen 1-2 hafta içerisinde kapanmaya bilir. Oyunların ortalama süresi 3-14 ay arası değişiklik gösterebilir.

Uçan Para İletişim bilgileri ise oyun içerisinde belirtilmişti. Sizler için not almıştık.  +90 537 562 53 16 telefondan kişiye ulaşabilir, savcılığa suç duyurusunda bu iletişim noktasından kişiyi buldurabilirsiniz. Numaranın kullanıcısının Nurullah Kır isimli vatandaş olduğu gözükmektedir.

UÇAN PARA İÇİN SİZİ UYARDIĞIMIZ İÇERİK İÇİN TIKLAYIN

ParaParala Bir İnceleme Sitesidir

Sitemizi faaliyete geçirdiğimizden beridir şahıs oyunlarına itimat etmenin ve para yatırmanın yanlış olduğunu söylüyoruz. Şirketleri her zaman ön plana koyuyoruz. Elbette şirket demek %100 güvenilir demek değildir fakat illaki bir yatırım yapılacaksa şirketler değerlendirmelidir.

Ayrıca bilmeniz gereken şey sizler bir oyuna değil, o oyun ile bir şeyleri başarmaya çalışan insanların hayallerine yatırım yapıyorsunuz. Dolayısıyla en güvenilir oyunlar bile gidici olabilir. Unutmayın ticarette batak vardır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz