Uçan Para Güvenilir mi Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Uçan Para (Konu 06.05.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  19 Mart 2017
SSL Sertifika :  Yok
Şirket Adı:  Şahıs Oyunu
Ödeme Puanı :  Yok
Depo :  Yok
Para Yatırma :  Papara, İninal, Banka Havalesi
Para Çekme :  Papara, İninal
Bonus :  2 Saatlik Bonus
Mobil Uygulama: Yok
Telefon :   +90 537 562 53 16
Adres :  Yok
E-Posta :  ucanparam@hotmail.com
Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

 • Alternatif Tasarım
 • Telefon İle İrtibat

DEZAVANTAJLAR

 • SSL Yok
 • Şahıs Oyunu / Yasadışı
 • Para Kazanmak Zorlaştırıldı
 • Kullanıcıyı Korumayan Sözleşme
 • Bütçesi Olmayan Oyun
 • İlgisiz Yönetim
 • Hiçbir Şeye Cevap Verilmiyor
 • GÜVENİLİR DEĞİL
 • KAPANABİLİR!

Uçan Para Nedir?

Özellikle 2017 yılında oldukça fazlalaşan para kazandıran oyunların arasına uçan para adlı oyunda giriş yapmıştır. 2017 Mart ayında kullanıcılara açılan oyun, diğer oyunlardan biraz daha farklı tasarlanarak size uçak alıp satma ve üretim yapma imkanı sağlamaktadır. Oyun içerisinde kullanıcıların hiç istemediği bir durum olan depo ve ödeme sistemleri Uçanpara oyununda kullanılmayarak, kullanıcı memnuniyeti baz alınmaktadır.

Uçan Para Oyunu Nasıl Oynanır?

Uçan para sitesine giriş yaparak kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra hesabınıza yüklenen 100 Altın ile Eğitim uçağından satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz bu eğitim uçağı size saatte 10 kilometre üretim yapmanıza olanak sağlamaktadır. Oyun içerisinde topladığınız 100 kilometre ise 1 Altın olarak hesabınıza yansıtılır. Bu altınlar ile birikim yaparak yeni uçaklar satın alıp üretim miktarınızı çoğaltabilirsiniz. TL olarak hesabınıza çekmek istediğinizde 4500 Altın 1 TL olarak hesabınıza yansıtılır. Uçan para giriş işleminden sonra düzenli olarak bonus toplayarak ekstra 10-50 altın arası alma imkanınız bulunuyor.

Oyun içerisinde bulunan seviye sistemiyle, seviyeniz yükseldikçe üretim miktarınız artmaktadır. Seviyeniz yükseldikten sonra satın aldığınız uçaklarda artan üretim miktarı size daha fazla kazanç sağlama imkanı sağlar. Seviyenizi referans ile veya TL ile yükseltebiliyorsunuz. Diğer oyunlarda bulunan birlik sistemi uçan para oyununda hava alanı olarak 200 TL ile kurulabiliyor. Hava alanı satın alırsanız veya herhangi bir hava alanına giriş yaparsanız kazanç oranınız yükselebilmektedir. Hesabınızda minimum 20TL bakiye olduğu zaman ise Papara, İş bankası hesabı veya İninal hesabınıza çekim talebinde bulunabilirsiniz. Ödemelerin en geç 24 saat içerisinde yapıldığı site tarafından bildirilmiştir.

Uçan Para Uçak Çeşitleri

Uçan para oyna işlemine başladığınızda satın alabileceğiniz 6 çeşit uçak türü bulunuyor. Bu uçak çeşitlerinin her biri farklı kazançlar elde etme imkanı sağlamaktadır. Sistemde verilen ilk uçak olan eğitim uçağıyla ürettiklerinizi toplayarak, daha yüksek üretim miktarına sahip uçaklar satın almanız size daha fazla kazanç elde etme fırsatı yaratmaktadır.

 • Eğitim uçağı – 100 Altın değerinde – saatlik üretim 10 km
 • Yolcu uçağı – 1150 Altın değerinde – saatlik üretimi 135 km
 • Özel yolcu uçağı – 500 Altın değerinde – saatlik üretimi 600 km
 • Helikopter – 26000 Altın değerinde – saatlik üretimi 3300 km
 • Savaş uçağı – 100000 Altın değerinde – saatlik üretimi 13800 km
 • Hayalet uçak – 150000 Altın değerinde * saatlik üretimi ise 20400 km

Uçan Para Güvenilir mi?

Piyasada güvenilir olmayan oyunların sayısı güvenilir oyunların kaç katı bilemiyoruz. Ciddi bir dolandırıcılık ağı haline gelen sektör git gide berbat bir hal alıyor. Peki Uçan Para Güvenilir mi? Oyunu 13 Nisan itibariyle yakından takip ediyoruz. Oyunu araştırmaya başladığımızda ilk olarak yönetim ile görüşme sağladık. Oyunun ticari olup olmadığını sorduğumuzda ”vergi levhası çıkarmak 2 gün sürmüyor. Biz legallik için uğraşıyoruz. Bu işin resmi boyutunu araştırıyoruz.” şeklinde bir yanıt aldık. 24 gün sonra ne aşamada olduğunu sorduk. İletimizin görüldü uyarısına rağmen cevap yok. Oyunu yaklaşık 1 aydır takip ettik ve arpa boyu yol almadığını gördük. Bu işin resmi boyutunu dahi bilmeyen Uçan Para Oyunu sizce güvenilir mi? 

Uçan Para oyunu kullanıcı sözleşmesi

MADDE 10
Ucanpara.com bu sözleşme maddelerinde gerekli gördüğü hallerde değişikliğe gidebilir.Kullanıcı bu değişiklikleri haber verilmeksizin kendi insiyatifinde takip etmeyi ve yapılacak değişiklikleri şimdiden kabul ve taahhüt eder.

Bu neredeyse her yerde var fakat güven konusunda endişe varsa sıkıntı vardır. 20 TL minimum çekim ücreti bir anda 2.000 TL ye çıkartılabilir. Bu tamamen bu sözleşmeleri sunanların inisiyatifinde olan bir durumdur.

”MADDE 11
Sitemizdeki sohbet alanlarından site hakkında sorun ve şikayetleri sürekli gündeme getirmek yönetim ekibimizin kararı ile yasaklanmış olup aksi halde davranan bütün kullanıcılar yönetimin belirlediği cezalara tabi tutulacaktır.!!

Oyun bizi eleştirmeyin diyor. Sorunları diğer üyelere yansıtmayın diyor. Ne olduğu belirsiz bir ceza ile tehdit ediyor. Yani bu ceza yatırım yasağı koyabilir, hesabınızın kapanmasına yol açabilir veya aylarca oynadıktan sonra iş para çekmeye geldiğinde 3 ay önce bunu demiştiniz cezanız para çekememe diyebilir. ucu açık..

EDİTÖRÜN YORUMU
Uçan Para adı üzerinde para uçuyor! Yatırım mı yaptınız yoksa? Bizden uyarması oyun yönetimi beş kuruşsuz sizlerden alabildikleriyle yetiniyor. Bütçe ile açılmamış bir oyun olduğundan mali sıkıntılar başladı. Para sorunu yaşayan oyun bonusları düşürdü, kazanç bozdurmayı yükseltti. Her yere link kısaltma eklendi. Uçan Para Şikayet dahi almaya başladı. Oyunun sohbet panelinde bir üyenin dediği cümle ”Çay kaşığının ucuyla verip kepçeyle almak bu” yapılan değişikliklere para kazanmayı zorlaştıran nedenlere isyandı bu. Ayrıca oyunun sözleşmesini okuyun! Biz sizi uyarıyoruz maalesef bu oyunda fazla dayanamaz!

UYARI | | ParaParala Yönetim

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz