twitter para kazanmak

Twitter’dan Para Kazanmak

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

2006 yılından bu yana aktif olarak faaliyet gösteren Twitter mutlaka hepinizin bildiği bir sosyal ağdır. Twitter kullanıcılarının birçoğunu ise işletmeler oluşturur. Bu sayede müşterilerine kampanyalar ve tanıtımlar ile ilgili gönderi paylaşımı yaparlar. Eğer sizin de kendinize ait bir Twitter hesabınız varsa ve 2000 üzeri takipçiye sahipseniz Twitter’den para kazanma yoluna geçiş yapabilirsiniz. Gün içerisinde sadece 1-2 saatinizi ayırarak hesabınızın takipçi kitlesini çoğaltabilir ve birkaç ay sonrasın gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Tabi ki bunu yapmadan önce belirli püf noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Gün geçtikçe çoğalan para kazanma yolları arasında Twitter en iyi seçeneklerden birisi olmayı başarmıştır.

Twitter’dan Para Kazanma Yolları

internetten para kazan

 

Mutlaka profesyonel olun ve Twitter kullanımını tam olarak öğrenin. İlgi çekmek için ise farklı paylaşımlar ve özgün paylaşımlar yapmalısınız.

Twitter hesabınızı ticari olarak kullanın. Müşterilerin dikkatini çekebilmek için farklı stratejiler geliştirmelisiniz.

Satış ortaklığı veren firmaları ve sponsorluğu twitleri araştırın. Birçok firma paylaşım yaptırmadan önce en popüler olan Twitter kullanıcılarını arar.

Kendi ürünlerinizi ve verdiğiniz hizmetleri satabilirsiniz.

Twitter üzerinden para kazanmaya başladığınızda, hesabınızı bol bol reklama ayırmak yerine daha az reklam paylaşın. Bu sayede mevcut olan takipçilerinizi kaybetme riskiniz azalacaktır.

Twitter’dan Ne Kadar Para Kazanılır?

Dünya üzerinde de oldukça popüler olan Twitter’dan kazanacağınız tutar oldukça değişkendir. İlk başlarda neredeyse hiç kazanç sağlamayabilirsiniz. Fakat düzeninizi bozmadan yolunuza devam eder ve ilgi görmeyi başarırsanız kazançlı olursunuz. Dikkat çeken ve popülerleşen kişileri, firmalar buluyor ve reklam teklifleri veriyor. Sizlere linklerini veya resimlerini paylaşmaları için belirli ödemeler yapıyorlar. Başlangıç sürenizden 2-3 ay sonrasında ayda 300-500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu tutarın artabileceği ve azalabileceğini asla unutmayın. Takipçi sayınız her ne kadar çok ise, firmalara daha yüksek fiyatlar verebiliyorsunuz. Genellikle firmalar kullanıcı sayısına özen gösterse de, bu kullanıcıların aktifliğine de dikkat etmektedir. Bu sebeple Twitter hile, hack programları gibi şeyler kullanmanız hiçbir işinize yaramayacağı gibi, hesap kalitenizi de azaltacaktır. Unutmayın firmalar bu konuda oldukça deneyimli, hesaplarınızın kalitesine göre size iş sunumu yapacaklardır.

Twitter Nasıl Para kazanılır

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz