MuzKargo Alanya Muz
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Günümüzde lüks gıdalar arasında yerini alan meyvelerden birisi olan Muz maalesef ki her eve giremiyor. Türkiye pazarında 10₺ ve üzeri satışı gerçekleştirildiğini, tadının ise fiyatını karşılamadığını biliyoruz.

MuzKargo Dalından Evinize Gelir

2011 yılında Alanya ve Akdeniz bölgesinde iş hayatlarına başlayan MuzKargo bugün Türkiye’nin dört bir yanına dalından meyveleri piyasanın biraz altında gönderiyor. Üstelik ücretsiz kargo olması da büyük avantaj. Dürüstlük, Güven ve Cesaret ilkeleri ile hareket eden MuzKargo.com ülkemizin en büyük e-ticaret sistemlerinden birisi olmayı başardı.

Üreticiden doğrudan tüketicinin sofrasına kadar ulaşan organik, sağlıklı ürünler ile damak keyfinizi yaşayacaksınız.

Organik ve Sağlıklı Ürünler

Tarım sektöründe ürün kalitesinden ödün vermeden yetiştirilen ürünlerin yüksek besin kaynakları ömrünüzü uzatacak. Muzkargo Organik ürünleri arasında farklı meyvelerde bulunmaktadır.

Sezonun durumuna göre Muz, Avakado, Kiwi, Papaya, Çilek ve Mango siparişleride verebilirsiniz. Güncel durumları elbette muzkargo.com adresinden takip etmeniz gerekmektedir. İhtiyaç harici stoklama yapmadan, en taze haliyle sizlere kadar ulaşan meyvelerin stokları mevsimsel döngülere bağlı olarak yer almaktadır.

MuzKargo.com Sebzeler, Bakliyat, Reçel ve Kuru Meyveler

Firma çok yakın bir zamanda domates gibi sebzelerinde satışına başlayacak. Kontrollü bir şekilde hızla büyüyen Muz Kargo önümüzdeki günlerde piyasanın üzerinde olmamak kaydıyla üretimden doğrudan tüketiciye ulaşacak arge çalışmalarını sürdürüyor.

Alanya muzlarından yapılan Muz Reçeli ve Muz Marmelatı çok yakın zamanda stoklarda yerini alacak. Ayrıca kurutulmuş meyveler günün çerez saati gibi önünüzden eksik olmayacak.

MuzKargo.com Firma Bilgileri

Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından kontrollü bir şekilde üretilen ürünlerin satışlarını Solid İnşaat Yatırım Turizm Ticaret Limited Şirketi gerçekleştirmektedir. Esentepe Mah. Büyükdere cad. Tekfen Tower Kat: 8 No: 209 Levent/Istanbul adresinde bulunan genel merkez sizlere günün mesai saatlerinde hizmet veriyor. Ürünün sizlere teslimatı sırasında oluşan ayıplar koşulsuz, şartsız ayıplı ürün olarak kabul edilir ve MuzKargo.com tarafından sizlere memnun kalacağınız yeni bir çalışma başlatılır.

Üreticiden, Tüketiciye Dalından Gelen Sağlık MuzKargo.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz