Hipper Dolandırıcılığı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Turcoin ve Hipper A.Ş. şirketlerinin insanları aldatmacaya yönelik tavırlarına aylardır dikkat edin diye uyarıyorduk. Daha bugün bu şirketler hakkında banka blokelerinin hikaye olduğundan bahsetmiştik. Ve beklenen oldu. Hipper kurucusu Muhammed Satıroğlu kaçmak üzereyken yakalandı. Turcoin Sadun Kaya ise Sakarya’da gözaltına alındı! işte detaylar

Muhammed Satıroğlu Paralarla Kaçamadı

Hipper Anonim Şirketi Kurucusu Muhammed Satıroğlu Eskişehir’de paralarla kaçmak isterken İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından yakalandı. Birçok ulusal medyanın biraz önce geçtiği haberde kaçma hazırlığı içerisindeyken yakalandığı anlaşıldı.

Eskişehir’de dijital para sistemine yatırım yapma vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddia edilen şüpheli, polisin düzenlediği operasyonla yakalandı.

Alınan bilgiye göre, Turcoin Hipper AŞ şirketine yönelik soruşturma kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, dijital para sistemine yatırım yapma vaadiyle çok sayıda kişiyi dolandırıldığı iddia edilen Muhammet Satıroğlu’nu kaçma hazırlığındayken evinde yakaladı.

Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda; 73 bin 300 lira, 600 dolar, 7 adet dizüstü bilgisayar, 1 adet harddisk, 1 adet ruhsatsız silah, 35 adet 9 çarpı 19 milimetre çapında MKE yapımı ve farklı marka fişek, 14 adet Turcoin ibareli sembolik reklam amaçlı hazırlanmış metal obje, farklı bankalara ait dekontlar ve şirkete ait çok sayıda doküman ile 2012 model marka lüks araç ele geçirildi.

ParaParala Sizleri Yine Uyarmıştı!

Şimdiye dek Çiftlik Bank’ından, Epitelyum’a birçok şirkete karşı sizleri uyarmıştık. Dolandırılacaksınız diye açık açık belirtmiştik! Yine dediklerimiz harfiyen çıktı.!

2 YORUMLAR

    • Turcoin, Hipper ve bağlantılı isimlerine Paraparala üzerinde hiçbir zaman yer verilmediği gibi reklamları da yapılmamıştır. Kısacası haksızsınız aynı zamanda art niyet taşıyan bir yalancısınız. Yeterli cevap olmuştur size.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz