Tupperware Satışı Yaparak Para Kazanın

Tupperware Nedir?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Tupperware, son birkaç yıldır ülkemizde sıklıkla kullanılmaya başlandı. Hatta etrafınızda tüm saklama işlemlerini Tupperware ile yapan kişileri bile görebilirsiniz. Böylesine büyümesinin en önemli sebepleri arasında plastik gibi sağlıksız olmaması bulunuyor. İnsan sağlığını koruyan maddelerle üreten Tupperware 2015 yılında oldukça meşhur olmayı başardı.  Amerika’da 1946 yılında kurulan ve 106 ülkede faaliyet gösteren firma, ülkemizde de 1996 yılından bu yana üretiliyor. Doğrudan satış şirketleri arasında ilk 5’e girmeyi başaran firma, ev hanımları ve öğrencilere de kazanç imkanı sağlıyor.

Tupperware Nasıl Para Kazanılır?

Dünyanın bütün ülkelerinde “ev patisi” sistemiyle çalışan şirket, ülkemizde de bu şekilde çalışma sürdürüyor. Siteye danışman olarak üye olduktan sonra size gönderilen Tupperware katalog sayesinde satış yaparak kazanç elde edebiliyorsunuz. Bu işi yapabilmek için yaşınız ve medeni durumunuz hiç önemli değildi. Her yaştan kadın ve erkek başvuru yaparak kolaylıkla para kazanmaya başlayabilir. 10 yıl boyunca garanti verilen bu ürünleri satmak hiçte zor olmayacaktır. Yaptığınız satışlardan ise %20 oranında kar elde edebiliyorsunuz. Ayrıca şirkete üye yaptığınız alt üyelerinizden de kazanç elde edebiliyorsunuz. Tupperware sera set en fazla satılan ürünler arasında yer alıyor. Evinizde toplantılar düzenleyerek veya günlere katılarak ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Bu sayede daha fazla satış yapar ve kazanç elde edersiniz.

Tupperware Üyelik Şartları

Sisteme üye olabilmeniz için TC numaranız, adresiniz, telefon numaranız ve kimlik fotokopisi gerekli oluyor. Üyelik işlemlerini tamamlamanızın ardından 1 hafta içerisinde size ürün kiti gönderiliyor. Gönderilen bu kiti 100 TL karşılığında alarak satış temsilciğine başlıyorsunuz. Merak etmeyin isterseniz ödemenizi satış yaptıktan sonrada yapabilirsiniz. Üye olduğunuz ilk 1 ay içerisinde en az 250 TL’lik sipariş talep etmeniz gerekiyor. Bunu tabi ki azimle yaparsanız tamamlayabiliyorsunuz. Satış yapamazsanız veya bu işten vazgeçerseniz, size gönderilen Tupperware kit çantasını iade ederek üyelik iptali yapabiliyorsanız. Kitin ücretini ödediyseniz kiti göndermeniz gerek kalmıyor. Fakat ödeme yapmadıysanız geri göndermek zorunda kalıyorsunuz.  Devam etmeye karar verdiyseniz eğer, her hafta yaptığınız satışların siparişini girebilirsiniz. Üstelik siz satış yaptıkça size hediye olarak gönderilen TL’leri de istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

evde satış

2 YORUMLAR

    • Tupperware Kadıköy distribütörlüğümüze tüm bayan arkadaşlarımız davetlidir.Her Pazartesi 13:30′ da Ürün tanıtımlı,Yemek tarifli ve hediye çekilişli tamamen ücretsiz toplantımıza bekliyoruz.Kazanç ve kariyer için vakit kaybetmeyin derim.Tel:0 532 600 13 17

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz