tişört tasarlayarak para kazanın

Tişört Tasarımıyla Para Kazanmak

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Tişört tasarımı son zamanların en popüler giyimi haline geldi. İnsanlar eskiden düz renkler giymeyi tercih ediyorken, şuan neredeyse tümünü baskılı tişörtlerle ve giysilerle görebiliyorsunuz. Birbirinden farklı renkli ve kişisel yapılabilen tişörtleri tasarlayarak, satabilir ve para kazanabilirsiniz. Tişört tasarlayarak para kazanmak için tasarım ustası veya çok becerikli olmanıza gerek bulunmuyor. İnternetin nimetlerinden faydalanarak bile tasarımlarınızı basit bir şekilde yapabilirsiniz. Hatta müşterilerinize kişiye özel tasarımlar yapabilir ve satabilirsiniz. Tişört tasarlayıp satmak evinizde otururken yapabileceğiniz en iyi ve eğlenceli işler arasında yer alıyor.

tişört tasarımı nasıl yapılır

Tişört Tasarımı Nasıl Yapılır?

Photoshop programları ile kendinize özel yapabileceğiniz tasarımları, kaliteli penye, koton veya istediğiniz türde kumaşa bastırabilirsiniz. Sadece tişört değil gömlek, pantolon gibi ürünlere de tasarım yapabilirsiniz. Evde para kazanma işine giriştiyseniz fakat tasarım yeteneğiniz bulunmuyorsa, internette bulunan logo veya şekilleri de kullanabilirsiniz. Fakat bunu yaparken dikkatli olmalısınız. Çünkü kullanacağınız şeklin veya modelin telif hakkı olabilir.

Öncelikle Yapmanız Gerekenler;

  • Online alışveriş sitelerine üye olarak, kendinize müşteri bulabilirsiniz.
  • Çevrenize, ailenize ve sosyal medya hesaplarınıza tişört tasarlayıp satmak istediğinizden bahsedin.
  • Mümkünse kendinize bir web sitesi veya blog oluşturun.
  • Kullandığınız kumaşın kaliteli olması, müşterilerinizin memnuniyetini arttıracaktır.
  • Kişiye özel isim, resim gibi baskılarda yaptırın.

tişört satarak para kazanma

Tişört Tasarlayarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Yaptığınız tasarıma ve kullandığınız kumaşın kalitesine göre fiyatlarda değişiklik olabilir. Ortalama olarak 15-50 TL arasında tasarım tişörtlerin satıldığını görebiliyoruz. Tabi bu miktar sizin siparişinize, müşteri potansiyelinize göre farklılık gösterebilir. Tişört tasarlayarak para kazanmak için alışveriş sitelerinde ve sosyal medya üzerinden bol bol reklam yapmanız gerekiyor. Bu sayede kendinize yeni bir müşteri potansiyeli oluşturabilirsiniz. Eğer başarılı olabilirseniz, kısa sürede bu işten güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Çiftler, bebekler ve anneler bu tarz tasarımları sıklıkla satın alıyor. Hatta uygun bir butik veya giyim mağazası bulabilirseniz, buralara seri halinde tasarımlarınızı da satabilirsiniz. Göründüğü gibi evde para kazanma sanıldığı kadar zor değil. Yeter ki hevesli ve istekli olun. Sonrasında herhangi bir fikirden bile kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

 

para kazanma yolları

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz