pp Reklam
Bugüne dek sitemiz üzerinden elde ettiğimiz reklam gelirlerinin %90 ını sokak hayvanlarına adadık. %10 u sunucu giderlerimiz oldu. Paradan çok daha değerli şeyler kazandık bu sektörde. Karşılık beklemeden, haberimiz olmadan bizleri duyuran, sitemizin reklamlarını verenler vs. 6 aylık periyottaki hedeflediğimiz büyüme hacmi böylelikle 4.ay da fazlasıyla gelmişti. Ama görüyoruz ki TRİLYONLUK insanlar sokak hayvanlarına adadığımız reklam gelirlerine bile göz diker olmuş!
ParaParala Boyun Eğmez!
İçi küf tutmuş insanların olduğu bu dünyada iyi insanları göstermek için kampanya başlatıyoruz.. Size vereceğimiz adrese 52.57 tl ila 79.50 tl aralarında değişen fiyatlarla (15kg) satılan kedi veya köpek mamalarından en az 1 paket gönderene ParaParala üzerinden minimum 10 günlük olmak kaydıyla reklamlarını yayınlayacağız. 
 
Evet şimdi Ticari ünvanı olan şirketlerin sosyal sorumluluk çalışmalarını izlemek ve zevkle ortak olmaya devam etmek istiyoruz. Bizimle nasıl irtibat kuracağınızı biliyorsunuz. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.
 
destek@paraparala.com veya İLETİŞİM

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz