Teknem Online Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Yeni açılan oyunlardan bir diğeri de teknem online oyunu. Oyunun bir süredir ticari bilgilerinin onaylanmasını bekliyorduk ve kısa bir süre önce onaylandığını öğrendik. Oyunun ticari detayları site içerisinde mevcut. Sanal Market online oyunu ile aynı çatı altında olan oyunun da güven oranı gayet iyi.

Teknem Online (Konu 20.05.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  5 Mayıs 2017
SSL Sertifika :  Yok
Şirket Adı :  Şahıs Şirketi
Şahıs Adı :  Feyyaz Buğdaycı
Vergi Dairesi :  Tekirdağ / Çorlu V.D.
Hizmet Alanı :  Web Portal Hiz., E-Ticaret, Bilg. Danışmanlık Faaliyetleri
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  Yok
Bonus :  2 Saatlik Bonus, 24 saatlik 5adet Farklı Bonus
Para Yatırma :  E-Pin, Son Teklif, Banka Havalesi
Para Çekme :  Papara, Banka Havalesi
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon :  05334519060
 Whatsapp :  Var
 E-Posta :  info@teknem.online
 Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

 • Ticari Kaydı Doğrulanıyor
 • Ticari Dökümanlar Herkese Açık
 • Ödeme Puanı Yok
 • Depo Yok
 • Bonusları Bol
 • Birlik Sistemi Var
 • Güven Veriyor

DEZAVANTAJLAR

 • Canlı Destek Yok
 • Ödeme Yöntemleri Az

Teknem Online Nedir? 

Teknem Online 2017 yılı itibariyle para kazandıran oyunlar arasında yerini almış bir uygulamadır. Oyun içerisinde, diğer para kazandıran oyunlar da olduğu gibi üretim yaparak para kazanma imkanına sahipsiniz. Teknem Online oyunu misyonlarında oyuncuların ek kazanç elde etmesini hedeflediğini açıkça belirtmektedir. Yakın zaman içerisinde kurumsal ve ofis bazlı çalışacaklarını duyuran oyun sahipleri kişilere güven vermeyi hedeflemektedir.

Teknem.Online Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuna site üzerinden kayıt işlemi yapmanızın ardından, hesabınıza yüklenecek olan 100 Mani ile 1 adet Nusret Mg isimli tekneden  satın alıyorsunuz. Satın alınan tekneler size mil üretir ve bu miller bozularak Mani elde edilir. Topladığınız maniler ile yeni tekneler satın alarak üretim miktarını çoğaltabilirsiniz.

 • Mani: Oyun içerisinde tekne satın alabileceğiniz oyun para olarak kullanılan birimdir. Yatırım yaparak kendinize Mani satın alabilir ve satışlarınızdan Mani kazanabilirsiniz.
 • Mil: Oyun içerisinde teknelerinizden ürettiğiniz kazançlara deniyor.

Oyunda güncellenen yeni sistemle birlikte, belirli kurallarda getirilmiştir. Oyuna 500 TL’ye kadar yatırım yapan oyuncular, yatırımsız üye sayılarak maksimum 1500 TL kazanç sağlayabilecekler. Maksimum kazancı hesaba aktardıktan sonra, oyun hesabı sıfırlanarak sadece bir adet Finike teknesi ile oyuna devam edilebilecektir. Tekrar devam etmek isteyen kullanıcıların Teknem.Online oyununa yeniden yatırım yapması gerekiyor. 500 TL ve üzerinde yatırımları olan oyuncular ise, yatırdıkları miktarın maksimum 4 katını çekebiliyorlar. Örnek vermemiz gerekirse 1.000 TL yatırım yaparsanız en fazla 4.000 TL çekim işlemi yapabilirsiniz.

Teknem.Online Yelken Birliği

Oyunda bulunan yelken birliği daha fazla kazanç sağlamak isteyen kullanıcılar için kurulmuş. Birlik açma bedeli 150 TL olarak belirtilmiş. Para kazandıran oyunlar da bu tarz birliklere üye olduğunuz zaman, birliğe bağışta bulundukça sizde ekstra kazanç sağlayabiliyorsunuz.

Teknem Online Para Çekme ve Para Yatırma

Oyunda para yatırma işlemi yapmak için Papara, Havale, Upayto ve Son teklif yöntemlerini kullanabiliyorsunuz. Oyun içi maksimum yatırım miktarı 5,000 TL olarak belirtilmektedir. Oyunda kazandığınız bakiyeyi çekmek için ise minimum 20 TL ödemelerinizi Havale ve Papara hesabınızla alabilirsiniz. Teknem Online ödeme alabilmek için ödeme sayfasında bulunan formu doldurmanız gerekiyor. Ödemelerin en geç  48 iş saati içerisinde gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Teknem Online Güvenilir mi?

Oyunun güven konusunda bir eksiklik yaşattığını görmüyoruz. Her şey olması gerektiği gibi yürüyor. Önlerinin şuan için açık olduğunu söylemek mümkün. Ticari bilgilerinin ve adreslerinin herkese açık olması elbette güven konusundaki eksikleri gideriyor.

EDİTÖRÜN YORUMU
Yeni bir oyun olduğu için ömrünü kestirmek zor fakat oyunun yönetimi ile yapmış olduğumuz görüşmelerde oyunun birikiminin olduğunu öğrendik. Oyunda birçok eksik vardı. Yaklaşık 2 haftadır bu eksikliklerin tamamlanması için karşı tarafla diyalog içerisindeydik. SSL eksiği kaldı. Bu durumda haftaiçi halledileceği sözünü aldık. Oyun güven açısından oldukça nezaket gösterdi. Bu sektörde güzel bir yer edinmek istediklerini anlamak zor olmadı.Oyunda depo ve ödeme puanı yok. Para kazanmak ise yatırımsız bile oynarken zor değil. Oyundan şahsi olarak güven almak isterseniz ufak yatırımlar ile deneyebilirsiniz. Yada yatırımsız olarak değerlendirebilirsiniz.

UYARI | | ParaParala Yönetim

3 YORUMLAR

 1. teknem online yöneticilerinin yatırımsız olan kişilere değer vermediğini gördüm ve kaba davranışlar sergilediği whatshap grubunda mevcuttur.karışıklıklar var ve kurlar yüksek yatırım yapmadım ve tavsiye etmiyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz