Tavukçular Oyunu
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Tavukçular Şubat ayının 2016 yılından beridir hizmet verdiğini belirten bir ifadesi vardı. Fakat whois kayıtlarından 23 Aralık 2016 tarihinde kurulduğunu görüyoruz. Oyun güvenilir olmayan oyunlar listemizde yer alıyordu. Daha önce kapanış sinyallerinin verildiğini açıkladığımı Çılgın Tavuklar, Büfem.iz, Zengin Otobüs ve Farmpara oyunundan sonra Tavukçular oyunu da güven vermeyen oyunlar listemizde ve inceleme yazısı hazırlanmak üzereydi. Maalesef bu kez yetişemedik.

Tavukçular Kapandı mı?

Tavukçular giriş sayfasına baktığımız zaman 404 not found hatasının olduğunu görüyoruz. Varolmayan bir sayfa hatası olan bu sayfayı gördüğümüz gibi facebook fan sayfalarına baktık. Evet facebook fan sayfalarınında kapatıldığını görüyoruz. Tavukçular dolandırıcı çıktı diyebiliriz. Tavukçular güvenilir mi diye belki birçok kez sordunuz kendinize. Belki de artık bıktık şu tavuk oyunlarından diyorsunuz. Eğer internetten para kazanmak istiyorsanız, dolandırılma riskini de göze almak zorundasınız! Çünkü internetten bu tür oyunları herkes rahatlıkla kurabilir.

Tavukçular İletişim Bilgileri

Kapanan oyunun google üzerindeki kayıtlı sayfaları henüz silinmeden site:tavukcular.com olarak aratırsanız sayfalar çıkacaktır. Sayfaları önbebellekten 13 Nisan kayıtlarını görebilirsiniz. Bu kayıtlardaki iletişim bilgilerinin olmadığını üzülerek söylüyoruz. Eğer Tavukçular şikayet edilmeli diyorsanız ve durumu adli mercilere taşıyacaksanız eğer yatırımların yapıldığı Yapıkredi iban numarasından kişiyi tespit ettirebilirsiniz.

TR840006701000000042883159 îban numarası tarafından toplanan paralarla ortadan kaybolan Tavukcular oyunu, oyun domain isminin Fatih Cebisli isimli şahıs tarafından GoDaddy üzerinden alındığını görüyoruz. Ayrıca oyunun kayıtlarının tutulmuş olduğu dnsdhs.com sunucularının da silindiğini görüyoruz.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz