Taksiweb Kapanıyor mu
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Taksiweb uzun zamandır hizmetlerini kusursuz veren oyunlardan birisi. Yeşildal yazılım tarafından bugüne dek oyun içi hiç şikayet olmadı. Oyun hakkında son birkaç gündür çıkan Taksiweb Kapanıyor söylentisinie bir açıklık getirmek istiyoruz.

Taksiweb oyunu yöneticilerinden Reşat bey ile uzun bir görüşme sağladık bu konuda. Oyunun kapanacak söylentilerine bir açıklık getirme gereği duyduk. Uzun zamandır en güvenilir oyunlar arasında gösterdiğimiz Taksiweb Kapanıyor mu? Bu söylenti nereden çıktı? Gelen yoğun mesajlarınıza bir cevap verelim istedik

Söylentiyi Çıkaran Taksiweb Yönetimi

Etrafta duyduğunuz birçok şey gerçeği yansıtmıyor. Birçok kişi duyduklarını farklı boyutlara taşıyor. Reşat bey’den bu durumun aslının astarının ne olduğunu 1saate yakın bir görüşme sonrasında açığa çıkardık. İlgi ve samimiyetle verilen yanıtları sizlerle de paylaşalım.

Taksiweb’in kapanma durumu en son çare. Oyunu ilk olarak layıkıyla yönetebilecek Ticari kimliği olan yatırımcılara devir olarak değerlendirilecek. Eğer olumlu olursa oyun devir olacak. Fakat istenilen yatırımcı çıkmazsa oyun kapanma durumu devreye girebilecek.

Taksiweb Alacaklılar Ne Olacak?

Oyun içerisinde şuan için ödenmemiş borç olmadığını ve gelecek ödemelerin yapılması için bütçe ayrıldığını öğrendik. Oyunda yatırımınızın 2 misline kadar ödeme alma şansınız vardır. Şirket son kişi ödemesini alana kadar oyuna yeni üye alımını ve yatırımları durduruyor. Yatırım yapılması şuan için durduruldu. Bütün oyunculara ödemeleri yapan Şirket, gelecek ödemeleri de yapacağını bildirdi.

Taksiweb Neden Bu Kararı Aldı?

Taksiweb yönetimi öncelikle yatırım ekibinden oluşan bir şirkettir. İstenilen yatırımları yapabilmeleri için belli bir kitleye ulaşmaları gerekiyor. İstenilen kitleye ulaşamamaları bu oyunun akıbetini bu şekilde belirliyor. Şirket bu kararı alırken istenilen yatırım seviyesine ulaşabilmek için yeni bir yatırım modeline yönlendiler. Son zamanlar en fazla ilgi gören ve işi gerçek hayata döken çiftlik oyunlarına yönelecek. Yapılan yatırımları çiftliklerinde gerçek üretime çevirip, ülke ekonomisine de katkı sağlamayı hedeflemiştir. Daha yüksek yatırımlar ile çiftlik oyunlarına dönüş yapıp yüz üzeri çiftlik hayvanı ile yollarına Anonim Şirketi (A.Ş.) olarak çok daha kaliteli bir şekilde hedeflemeyi düşünen şirket tüm yasal eksikliklerin giderilmesini beklemektedirler. Güçlü yatırımlar ile kazanmayı ve kazandırmayı tarım ve hayvancılık üzerinde sürdüreceklerdir. Şuan şirket ve yeni yazılımların hazır olduğunu fakat devlet destekli bir projeye başlayacakları için STK onayının beklendiğini öğrendik.

Sağda solda çıkan dolandırıldık söylentilerine kulak asmayın. Eğer böyle bir şey olursa oyuna bizlerinde yatırımları var. Dolayısıyla bütün yönetim ile doğrudan bağlantılı olduğumuz için gereken her türlü hukuki mücadelelerde sizlerle aynı kaderi paylaşıyor olacağız. Lakin buna hiç gerek kalmayacaktır.

 

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz