Taksidevi İnceleme & Analiz - Güvenilir Değil
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Bir süre önce güven vermeyen oyunlar arasında yer verdiğimiz Taksidevi isimli oyun fedaileri üzerimize salmış. Bu duruma hepiniz düşebilirsiniz. Bu yüzden düşmemeniz için size bir örnek gösterelim. Bu örneği de Taksidevi fedaileriyle gösterelim.

Öncelikle şunu bilin. Hepiniz artık ParaParala’nın tespitlerini biliyorsunuz. Henüz yanılmadık ve 1.5 ayda birçok oyunun kapanacağını söyledik. Birçok oyunun çökeceğini söyledik. Her söylediğimiz tek tek çıktı. ParaParala ekibi yıllardır inceleme yaptı farklı sektörlerde. Artık cin olmadan adam çarpmaya çalışanları da ayıklayabilir!

Taksidevi oyunu güven vermiyor dedikten sonra yaşananlar bizlerin işini ne kadar profesyonel yaptığını ve insanların haksız rekabetler ile kandırma, göz boyama çalışması nasıl yapıldığını görün istedik.

Yapmış olduğumuz yayın.. Altında bulunan yorumlar ise şöyle. Buradan anlamanızı istediğimiz şey birçok oyun hakkında olumlu yorumlar görebilirsiniz. Fakat biz site yöneticileri detayları ve sezgilerimizi kullanarak bu şarlatanlara geçit vermiyoruz!

Taksidevi İncelememiz – Güvenilir Değil

Konu altında bir vatandaş sahte isim ile yorum gönderiyor. Onaylıyoruz sıkıntı yok..

y2k4

sitenin kopya olduğunu söylüyorsunuz ama piyasadaki tüm scriptler kopya mesela parabahçesi (patladı) balık gemisi gardenland kopyası diğerleride kopya ancak siteyi analiz ederken keşke inceleseydiniz oyunda 2 çeşit bonus yerli araçlar var ürünler bölümü var şöför alma şöförü kursa gönderme şöför seviyesinin artması gibi farklı yazılım gerektiren yazılımlar mevcut ben siteye üyeyim ve sürekli para çekiyorum şuana kadar oynayıpta parasını çekemeyen olmadı ödeme kanıtlarıda var
ayrıca iletişim bilgileri yok demişsiniz ben vereyim

taksidevi@gmail.com ve td@taksidevi.com iletişim adresleri birde papara kaydı var buda ödeme kaydının kanıtı 2.downloader.disk.yandex.com.tr/preview/10089ba59b7930c8e743e6563230bdcf1d9720d0a931f7389a33c5f6eca18180/inf/OVeTxqvEdjBxvy8-XFStpQ_h7hHlUmin-GwuzZTyoLwEqxqcHcvsFInpUUPqu4SwcBhyk1c7CwA1YZX6nkBa_Q%3D%3D?uid=240738241&filename=3004fb8d-e077-41aa-bef1-a8b6a46e21c3.jpg&disposition=inline&hash=&limit=0&content_type=image%2Fjpeg&tknv=v2&size=1249×476Para Parala

 • Kopya site demek şu demektir. Bilişim dilinde ”WAREZ” deriz. Telif hakkı dağıtılmadan korsan dağıtım demektir. Dolayısıyla yazılımcının isteği doğrultusunda olan bir durum değil. Bu birincisiydi. İkincisi ise madem bir yazılım yazdıracak kadar finansal desteğin yok sektöre neye güvenerek giriyorsun diye sorarlar! Geleceği olmayan bir oyun olduğu ortada. Ödeme yapmak, ödeme kanıtı güven veriyor anlamına gelmiyor. Hiç mi farkında değilsiniz 20bin toplanıyor 2-3 bin dağıtılıyor! Son 21 kişiye bakıyoruz. 100 TL yapmıyor toplam ödeme. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez! Mail adresi sonradan eklenmiş. Sitenin bütün linklerini tek tek inceliyoruz. Ciddiye alınacak bir oyun olduğunda detaylı yazıyoruz.Değmeyecek oyunlara emek harcamıyoruz.

  Taksidevi GÜVENİLİR değildir! Ticari değil, yasadışı iş yapıyor. Vergi TCKN paylaşımı yok. Bilgiler paylaşılmamış. Biz uyarıyoruz isteyen dilediği kadar para yatırabilir. Uyarmamıza rağmen para kaptıranlara lafımız yok. Biz sadece bize inanan, güvenen bir kitleye hitap ediyoruz. Yeteri kadar açıktır umarım.. Paylaştığınız linkte ”403 Forbidden” hatası veriyor. İçi boş link paylaşmışsınız..

   

Sahte ve Taksidevi tarafından yönlendirilmiş olduğunu buradan anlamak bizim için güç değildi. Sonraki mesajlarındaki link çıkışı sitemizde istenmeyen olarak algılandı. Fakat sonrasında gelen birkaç mesajı yayınlayacağız. Şizofrenliği görün istedik. Şunu da belirtelim biz incelediğimiz her oyuna üyeyiz. Ve sitenin hiçbir yerinde şirket bilgisi yok!

 

Bu durumdan sonra Taksidevi güvenilir mi derseniz bizim gözümüzde puan yitirmeye devam ettiğini belirtelim. Ve puanı %17 ye kadar indirilmiştir.

NOT: IP ‘Ler banlanmıştır. Yorumlar artık istenmeyene düşecektir. Temizlik iyidir..

7 YORUMLAR

 1. Site sahibi arkadaşım.Siteyi tek başına yürütüyor. Sitenin kopya olmasının nedeni php bilmiyor oluşu.Kod yapıyor sadece. php’den anlayan bir ortak arıyor. Yeni bir site yapıcak o siteyi şirketine bağlıyacak.. Kendisi şirket sahibi. Yeni siteyle yapıcaak bu işi.. Kendisi dürüst bir insan.Amacının dolandırmak olmadığını söyleyebilirim. Lakin site ile pek ilgilenemiyor çok yoğun çalısıyor bu aralar..

  Bu arada size’de iki lafım var.. Sizin adil davrandığınızı düşünmüyorum..Ütopya en sıkıntısız giden bir site olmasına rağmen güvenilir listesine sokmuyorsunuz yada ilk 7-8’de.. Çiftlik geliri ve milka sitelerinin her hangi bir geçmişi olmamasına rağmen, Hemde dolandırıcı birisinden siteyi almasına rağmen ilk sıraya koyuyorsunnuz. Myluckfarm’ın sık sık ödeme sıkıntısı yaşatığı halde hala listenin 2.sırasında.. çiftlikbank diğer sitelere laf etti diye listeden cıkardınız.. Ki bence ödeme sıkıntısı daha güvensizlik getirir.. Bana göre. ukash ile myluckfarm ile ortak bir şeyler yaptığınız için kayırdığnızı ve yeterince adil davranmadığınızı düşünüyorum.. Bu arada ıkash’a fazla güveniyorsunuz ama 10binden fazla üyesine kişi başı 5000tl nasıl ödiyecek göreceğiniz..

  • Burada herkes herkesin arkadaşı. Eğer yoğunsa bir şirket eleman tutar bir şekilde bu işi yürütür. Php bilmiyorsa yine dediğimiz çıkıyor. Güvenilir olmadığını boş yere işaretlemiyoruz. Yazılımda değişiklik yok. Ruslar bu siteleri data hırsızlığı için piyasaya bedavadan sürüyor. Scriptleri farkettikleri oyunlara her türlü giriyorlar ve hesaplarını şişiriyorlar. Bu yüzden güvenilir değil. Bugün olmazsa yarın, yarın olmazsa birkaç gün sonra ama önlem alınmazsa script patlar. Siteler İŞLETME bilgilerini paylaşmadığı sürece kim olursa olsun güvenilir değildir. Sahibi dünyanın en iyi insanı da olsa bilmediği işe el atarak insanların güvenliğini riske edemez. Çıkar adam gibi bir yazılımla. Şirket bilgilerini de paylaşır bizden de babalar gibi %100 puanını alır.

   Ütopya için biz güvenmiyoruz diye bir şey demedik. Ezbere konuşmayın. Oyun %90 güvenilirlik puanına sahip sitemizde! Ayrıca %87 puan ile sitemizin anasayfasında sağ bölümde yerini alıyor. Bütün oyunların listesi ve vermiş olduğumuz puanlar ortada.

   MyLuckyFarm listede çünkü elimizde ıslak sözleşmeler var. Çünkü herkesin doğruyalabildiği bir şirket. Çünkü çok güçlü yatırımlar aldılar ve bu yatırımlar onları minimum 5 yıl götürebilecek potansiyele ulaştı. Henüz haberini yapmadıkları araziler aldılar. Bunları biliyoruz çünkü şirketleri sorgulama ve cevap hakkı alma olanağını bizlere tanıdılar. Sahte profillerle, farklı isimlerle bizleri aptal yerine koymuyorlar. Çünkü ilk mailimize cevap alabildik. Taksidevi neden bir mail cevap atmadı?

   Ukashın en tepesi yani Londra merkezi tahmin edemeyeceğiniz kadar büyük yatırım yaptı. Günlük banka dökümanlarına kadar bizlerle paylaşıyorlar. Bizler lisans firması, denetleme müdürlüğü değiliz fakat şunu belirtiyorlar. Madem bu kadar iyi niyetle çıktınız yola o zaman kapıları açıyoruz. 10bin üyenin yarısı pasif. Yapılan kampanyalarda ki amaç 100bin üye. Ve 100bin üyenin parasını çıkartabilecekleri kadar yatırım gösterebiliyorlar. Taksidevi yada arkadaşınız ne gösteriyor? Data hırsızlarının sunduğu çalışmayı mı?

   Şunu da belirtelim. MyLuckyFarm, ÇiftlikBank, Ütopya, Çiftlik Geliri, MilkaBank gibi şirket oldukları için yüksek puan alıyorlar. Lakin bu basıp gitmeyecekler anlamına gelmiyor. Şirket oldukları için adresleri belli. Madem bu oyunlar oynanacak öyleyse doğrulanan şirketler ile oynansın. Başımıza bir şey geldiğinde iletişim adresi aramayalım. Yasal işlem başlatabileceğimiz adres, isim olsun elimizde. Umarım net anlatabilmişizdir.

 2. Ukash’ın firmasının kapanacağı dedikoduları çok dolanıyor.. Bunu bile bile en üste koymanızda çok ilginc.. Bence bu konuyu daha iyi araştırın. Sonra ukash kapandı.oyuncularda zarar gördü olmasınlar.. Böyle bir durumda siz; biz ne yapalım iyi puan verdik ama biz sorumlu değiliz diyip işin içinden cıkacaksınız… Lakin sizin yaptığınız paylaşımlardan dolayı para yatırdıklarınıda göz ardı etmeyin.. Ne kadar risk alanındır sorumluluk ama sizin puanlamınızından etkisi yaksınamaz..

   • Bana göre sizinde öngördüğünüz gibi şirket ve vergi ödüyor olması ilk kıstasdır.. Lakin eğer bunları barındıran sitelerin yanında hangisi uzun süredir duruyorsa ve ne kadar az sıkıntılar yaşanıyorsa o üstlerde olmalı. Myluckfarm’da güvenilir olduğuna inanıyorum lakin utopya’dan daha iyi puanı hakettiğinide düşünmüyorum.. Ütopya şuana kadar en az şikayet alan firma, bunun yanında şuana kadar en fazla para dağıtmış bir firma..Ali tunca günde 50bintl dagıttıldığını söylüyor. Ki yalan olma ihtimali yok. Çünkü kimin ne kadar üretim olduğu belli oluyor. Tabiki sizin tecrübeniz var ve tecrubelerinize göre güvenilir listesi hazırlıyorsunuz kesinlikle saygım var.. Lakin benim fikrimde bu..

    • Siz dünde aynısını yaptınız. Her gün size aynı şeyi söyleyip duruyoruz. Ütopya ile doğrudan bağlantı kuramadığımız için partner oyun listesine almıyoruz. Oyuna zaten %90 üzeri güvenilirlik demişiz. Ve anasayfada en başta duruyor.

 3. Bende bu siteye para kaptırdım. Hiçbir şekilde güvenmeyin derim. Keşke zamanında paraparalayı dinleseydim. Aptalın tekiyim ben

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz