ad

Yazar hakkında

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

6 Yorumlar

 1. 1

  y2k4

  sitenin kopya olduğunu söylüyorsunuz ama piyasadaki tüm scriptler kopya mesela parabahçesi (patladı) balık gemisi gardenland kopyası diğerleride kopya ancak siteyi analiz ederken keşke inceleseydiniz oyunda 2 çeşit bonus yerli araçlar var ürünler bölümü var şöför alma şöförü kursa gönderme şöför seviyesinin artması gibi farklı yazılım gerektiren yazılımlar mevcut ben siteye üyeyim ve sürekli para çekiyorum şuana kadar oynayıpta parasını çekemeyen olmadı ödeme kanıtlarıda var
  ayrıca iletişim bilgileri yok demişsiniz ben vereyim

  taksidevi@gmail.com ve td@taksidevi.com iletişim adresleri birde papara kaydı var buda ödeme kaydının kanıtı 2.downloader.disk.yandex.com.tr/preview/10089ba59b7930c8e743e6563230bdcf1d9720d0a931f7389a33c5f6eca18180/inf/OVeTxqvEdjBxvy8-XFStpQ_h7hHlUmin-GwuzZTyoLwEqxqcHcvsFInpUUPqu4SwcBhyk1c7CwA1YZX6nkBa_Q%3D%3D?uid=240738241&filename=3004fb8d-e077-41aa-bef1-a8b6a46e21c3.jpg&disposition=inline&hash=&limit=0&content_type=image%2Fjpeg&tknv=v2&size=1249×476

  Yanıt
  1. 1.1

   yonetim

   Kopya site demek şu demektir. Bilişim dilinde ”WAREZ” deriz. Telif hakkı dağıtılmadan korsan dağıtım demektir. Dolayısıyla yazılımcının isteği doğrultusunda olan bir durum değil. Bu birincisiydi. İkincisi ise madem bir yazılım yazdıracak kadar finansal desteğin yok sektöre neye güvenerek giriyorsun diye sorarlar! Geleceği olmayan bir oyun olduğu ortada. Ödeme yapmak, ödeme kanıtı güven veriyor anlamına gelmiyor. Hiç mi farkında değilsiniz 20bin toplanıyor 2-3 bin dağıtılıyor! Son 21 kişiye bakıyoruz. 100 TL yapmıyor toplam ödeme. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez! Mail adresi sonradan eklenmiş. Sitenin bütün linklerini tek tek inceliyoruz. Ciddiye alınacak bir oyun olduğunda detaylı yazıyoruz.Değmeyecek oyunlara emek harcamıyoruz.

   Taksidevi GÜVENİLİR değildir! Ticari değil, yasadışı iş yapıyor. Vergi TCKN paylaşımı yok. Bilgiler paylaşılmış. Biz uyarıyoruz isteyen dilediği kadar para yatırabilir. Uyarmamıza rağmen para kaptıranlara lafımız yok. Biz sadece bize inanan, güvenen bir kitleye hitap ediyoruz. Yeteri kadar açıktır umarım.. Paylaştığını linkte ”403 Forbidden” hatası veriyor. İçi boş link paylaşmışsınız..

   Yanıt
   1. 1.1.1

    yusuf

    Site ne kadar yasal bilmiyorum onun hakkında demicem ama site sahibi çok dürüst bir insan.. 90 tl yatırım yaptım.bir sıkıntım oldu geri iade istedim anında iademi yaptı. iade yaptığı halde, aldığım arabaları silmedi.sıkıntın giderse istersen tekrar yatırır oynarsın dedi.. Site içersinde bir kişiden bile şikayet duyamazsınız.. Bot kullananları bile banlamadı lütfen yapmayın diyerek sadece ricalarda bulundu.. sitenin tek sıkıntısı Sahibi site ile ilgilenemiyor. çok yogun calısıyor… Site hakkında yasalmıdır değilmidir ona bir şey diyemem ama sahibi çok iyi bir kişi. kesinlikle dolandırıcı değil..

    Yanıt
    1. 1.1.1.1

     yonetim

     İyi niyetle kurulmuş olabilir. Yöneticileri de iyi niyetli olabilir. Fakat yasal mevzuatlar ne gerektiriyorsa o yapılmalıdır. Eğer ki bu mevzuatlar yerine getirilmiyorsa ortada kanun dışı bir hareket vardır. Ve kanun böyle durumlarda iyi niyetli değildir. Hiç kimseyi yasadışı faaliyetlerinden dolayı affetmiyor. Bu yüzden güvenilir değil. Eğer ki işletme statüsünde olduğu bilinirse emin olun biz seve seve tanıtmak isteriz. Yeter ki ticari bir faaliyet olsun. Yoksa bizlerde bu durumları bile bile bu suça ortak oluyoruz. Oyunların ne amaçla kurulduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bir şekilde sapla saman ayrılmalı.

     Yanıt
 2. 2

  Derya Yıldız

  Nalet olsun böyle insanlara da sitelere de. Tek bir amaçları var garibanların ceplerini sömürmek. Yatırdığım paranın üzerine kondular

  Yanıt
  1. 2.1

   Taksi

   Öyle bir şey olması mümkün değil mail atar mısınız ? taksidevi@gmail.com

   Yanıt

Bir Yorum Yapın

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

%d blogcu bunu beğendi: