Taksidevi İnceleme & Analiz - Güvenilir Değil
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Taksidevi, 08.01.2017 tarihinde domaini satın alınan ve 10.03.2017 itibariyle aktif oyun hayatına başlayan oyunlardan birisidir. İnternetten oyun oynayarak para kazanmak isteyenler için uygun bir oyun değildir. Oyunun tamamı kopyadır. Öncelikle oyuna bir göz atalım

Taksidevi Oyunu Nasıl Oynanır? 

Oyunun amacı Taksi satın aldıktan sonra o taksiye bir şoför atamak ve belirli süreler içerisinde metelik toplamak. Toplanan meteliklerin nakite çevrilmesi ve gerçek para kazanmak.

Taksidevi Oyunu Güvenilir mi?

En fazla kafanıza takılan sorulardan biriside elbette bu. Oyunun tabanına baktığımızda 8 Ocak 2017 tarihinde alan adının tescil edildiğini görüyoruz. 10 Mart 2017 itibariyle kurulan oyun kullanıcılarına servis edilmiş. Oyunun tasarımına baktığımız zaman Rus sitelerinden Taksifarm isimli oyunun bire bir kopyası olduğunu görüyoruz. İnternetten para kazandıran oyun scriptleri olarak arama yaptığınızda bile karşınıza çıkacak ilk ücretsiz dağıtılan yazılımlardan birisi olduğunu görebilirsiniz. Çılgın tavuklar benzeri script olarak ta aratırsanız çıkıyor. Bu oyun Rus yazılımcılar tarafından kodlanmış ve piyasada ücretsiz dağıtılmaya başlamıştır.

Taksidevi isimli oyunun hiçbir iletişim bilgisi yoktur. Adresi belli değildir. Kurumsal olma gibi bir durum söz konusu değil. Oyun ayrıca amatörce düzenlenmiş. Rusça olarak dağıtılan tasarım sadece Türkçe’ye çevrilmiş. Bu çok zor bir iş değildir. Taksidevi güvenilir mi? İşte bu soruya artık sizde hayır güvenilir değil diyebilirsiniz! Oyunun whois bilgilerinin bile gizli olduğunu görebilirsiniz. Yalnızca oyunun barındırıldığı sunucu olan güzel host olduğu belli.

Çok Önemli Bir Detay!

Daha önce kapanacak yada kapanış sinyallerini veren oyunları sizlere günler öncesinden her seferinde söyledik. Bizleri dinleyip emek harcamayan ve para kaptırmayanların memnuniyetlerini biliyoruz.

Taksidevi isimli oyundan ve Taksifarm.ru isimli oyundan alıntılar..

Taksidevi güvenilir mi

Taksidevi şikayet

Taksidevi giriş

Taksidevi Giriş

UYARI | | ParaParala Yönetim

6 YORUMLAR

 1. sitenin kopya olduğunu söylüyorsunuz ama piyasadaki tüm scriptler kopya mesela parabahçesi (patladı) balık gemisi gardenland kopyası diğerleride kopya ancak siteyi analiz ederken keşke inceleseydiniz oyunda 2 çeşit bonus yerli araçlar var ürünler bölümü var şöför alma şöförü kursa gönderme şöför seviyesinin artması gibi farklı yazılım gerektiren yazılımlar mevcut ben siteye üyeyim ve sürekli para çekiyorum şuana kadar oynayıpta parasını çekemeyen olmadı ödeme kanıtlarıda var
  ayrıca iletişim bilgileri yok demişsiniz ben vereyim

  taksidevi@gmail.com ve td@taksidevi.com iletişim adresleri birde papara kaydı var buda ödeme kaydının kanıtı 2.downloader.disk.yandex.com.tr/preview/10089ba59b7930c8e743e6563230bdcf1d9720d0a931f7389a33c5f6eca18180/inf/OVeTxqvEdjBxvy8-XFStpQ_h7hHlUmin-GwuzZTyoLwEqxqcHcvsFInpUUPqu4SwcBhyk1c7CwA1YZX6nkBa_Q%3D%3D?uid=240738241&filename=3004fb8d-e077-41aa-bef1-a8b6a46e21c3.jpg&disposition=inline&hash=&limit=0&content_type=image%2Fjpeg&tknv=v2&size=1249×476

  • Kopya site demek şu demektir. Bilişim dilinde ”WAREZ” deriz. Telif hakkı dağıtılmadan korsan dağıtım demektir. Dolayısıyla yazılımcının isteği doğrultusunda olan bir durum değil. Bu birincisiydi. İkincisi ise madem bir yazılım yazdıracak kadar finansal desteğin yok sektöre neye güvenerek giriyorsun diye sorarlar! Geleceği olmayan bir oyun olduğu ortada. Ödeme yapmak, ödeme kanıtı güven veriyor anlamına gelmiyor. Hiç mi farkında değilsiniz 20bin toplanıyor 2-3 bin dağıtılıyor! Son 21 kişiye bakıyoruz. 100 TL yapmıyor toplam ödeme. Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez! Mail adresi sonradan eklenmiş. Sitenin bütün linklerini tek tek inceliyoruz. Ciddiye alınacak bir oyun olduğunda detaylı yazıyoruz.Değmeyecek oyunlara emek harcamıyoruz.

   Taksidevi GÜVENİLİR değildir! Ticari değil, yasadışı iş yapıyor. Vergi TCKN paylaşımı yok. Bilgiler paylaşılmış. Biz uyarıyoruz isteyen dilediği kadar para yatırabilir. Uyarmamıza rağmen para kaptıranlara lafımız yok. Biz sadece bize inanan, güvenen bir kitleye hitap ediyoruz. Yeteri kadar açıktır umarım.. Paylaştığını linkte ”403 Forbidden” hatası veriyor. İçi boş link paylaşmışsınız..

   • Site ne kadar yasal bilmiyorum onun hakkında demicem ama site sahibi çok dürüst bir insan.. 90 tl yatırım yaptım.bir sıkıntım oldu geri iade istedim anında iademi yaptı. iade yaptığı halde, aldığım arabaları silmedi.sıkıntın giderse istersen tekrar yatırır oynarsın dedi.. Site içersinde bir kişiden bile şikayet duyamazsınız.. Bot kullananları bile banlamadı lütfen yapmayın diyerek sadece ricalarda bulundu.. sitenin tek sıkıntısı Sahibi site ile ilgilenemiyor. çok yogun calısıyor… Site hakkında yasalmıdır değilmidir ona bir şey diyemem ama sahibi çok iyi bir kişi. kesinlikle dolandırıcı değil..

    • İyi niyetle kurulmuş olabilir. Yöneticileri de iyi niyetli olabilir. Fakat yasal mevzuatlar ne gerektiriyorsa o yapılmalıdır. Eğer ki bu mevzuatlar yerine getirilmiyorsa ortada kanun dışı bir hareket vardır. Ve kanun böyle durumlarda iyi niyetli değildir. Hiç kimseyi yasadışı faaliyetlerinden dolayı affetmiyor. Bu yüzden güvenilir değil. Eğer ki işletme statüsünde olduğu bilinirse emin olun biz seve seve tanıtmak isteriz. Yeter ki ticari bir faaliyet olsun. Yoksa bizlerde bu durumları bile bile bu suça ortak oluyoruz. Oyunların ne amaçla kurulduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bir şekilde sapla saman ayrılmalı.

 2. Nalet olsun böyle insanlara da sitelere de. Tek bir amaçları var garibanların ceplerini sömürmek. Yatırdığım paranın üzerine kondular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz