Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Merhaba ParaParala takipçileri,

Sizlere çok daha kaliteli hizmetler sunma çabasındayız. 1.5 aydır sizlerleyiz ve bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden fazlasıyla memnunuz. Bütün maillerinize, mesajlarınıza, yorumlarınıza hep yetiştik. Dolandırıcılar arttıkça bu talepler arttı. Sizlerden kat kat ilgi görmeye başladık. Öncelikle şunu izah edelim.

ParaParala bir takım inceleme ve analizler sonrasında oyunlara bir takım puanlar veriyor. Şu zamana kadar yanılmadık belki ama yanılmayacağız anlamına gelmemektedir. Bizler sizlere sadece öneride bulunuyoruz. Eğer oyun oynayarak para kazanmak istiyorsanız önerilerimize kulak verebilirsiniz lakin %100 dolandırılmayacağımız anlamına gelmemektedir. Sizlere ticari kayıtlarını, varlıklarını gizlemeyenleri gösteriyoruz. Yani bir oyun %100 puan alıyor olsa bile bu bizleri dolandırmayacak anlamına gelmemektedir. Her koşulda dikkatli olalım ve tedbiri elden bırakmayalım. Bu ParaParala ekibi içinde geçerli.

Sizlerden ricamız;

Şu sıralar sizlere çok çok daha kaliteli hizmet verebilmek için sizlere özel bir forum alanı geliştiriyoruz. Fakat sizlerin sorunlarına yetişmeye çalıştığımız için yavaş gidiyoruz. Önemle rica ediyoruz birkaç gün bizlere önemli olmayan konularda bilgi edinmek için yazmayın. Sizler için çabalıyoruz. Ve geç kaldığımız her gün binlerce arkadaşımız dolandırılıyor. Bu konuda hassasiyet bekliyoruz.

ayrıca;

Çok yakın bir zamanda şikayet hattı oluşturarak gönderdiğiniz şikayetleri inceledikten sonra kriz masası görevi yapacağız. ParaParala para kazandıran oyunların oluşturmuş olduğu sektörde eşi ve benzeri olmayan ilk ve tek kuruluştur. Bizlerin yapmış olduğunu başkaları da yapmaya çalışacaktır. Umuyoruz en az bizler gibi kaliteli yapabilecek birkaç rakibimiz çıkar ve daha hızlı çözüme gideriz.

Sitemizdeki güncellemeler bittiğinde, site kullanımınız daha da kolay bir hal alacaktır.

Saygılarımızla ParaParala Ekibi

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz