Sütçüm Online
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

09 Mart 2017 yılında piyasaya çıkan ve internetten para kazandıran oyunlar arasında yerini alan sütçüm online oyunu son 2 gündür erişime kapandı. Mayıs ayında yaptığımız inceleme ile sizleri uyardığımız oyuna kapandı diyebiliriz.

Sütçüm Online Kapandı mı?

Oyuna 2 gündür erişimin sağlanmadığını söyleyebiliriz. Gökhan Kutay adına kayıtlı olan oyunun uzun süredir ödeme sorunu yaşadığını biliyorduk. Ödemelerin gerçekleştirilemediği oyuna artık erişim sağlanamıyor. Sütçüm online 2017 yılının mart ayında çıkmıştı. 22 mayısta oyunu sizler için incelemiş ve güvenilir olmadığını söylemiştik.

ParaParala Güven Dağıtmaya Devam Ediyor

Yapmış olduğumuz inceleme ve analizlerimiz ile %90 ‘ların üzerinde başarımız olduğunu söyleyebiliriz. Elbette yanıldığımı 2-3 oyunda oldu. Fakat birçok oyunun kapanış haberlerini sizlere günler, haftalar hatta aylar önceden söylemeye devam ediyoruz. ParaParala’nın takipçileri kazanmaya devam ediyor. Çok fazla önereceğimiz, önerebileceğimiz oyunlar belki sektörde yok ama bizler sizlerin kaybetmesini önleyerek sizlerin kazanmasını sağlıyoruz.

ParaParala Sizi Böyle Uyarmıştı

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz