Sütçüm Online
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Sütçüm Online(Konu 22.05.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  09 Mart 2017
SSL Sertifika :   Var
Şirket Adı :   Şahıs Oyunu
Şahıs Adı :   Gökhan Kutay
Vergi Dairesi :   Ticari Değil
Hizmet Alanı :   Yasadışı Hizmet
Ödeme Puanı :   Yok
Depo Limiti:   Yok
Bonus :   2 saatte 1kez
Para Yatırma :   Banka Havalesi, Papara
Para Çekme :   Banka Havalesi, Papara
Site Dilleri :   Türkçe
Telefon :  Yok
 Whatsapp :  Yok
 E-Posta :   Yok
 Canlı Destek :  Yok
 Adres :  Yok

AVANTAJLAR

 • Bonus Var
 • Ödeme Puanı Yok
 • Depo Yok

DEZAVANTAJLAR

 • Şahıs Oyunu
 • Yasadışı Hizmet
 • İrtibat Numarası Yok
 • E-Posta yok
 • Whatsapp Destek Yok
 • Canlı Destek Yok
 • Adres Belirsiz
 • GÜVENİLİR DEĞİL

İnternetten para kazandıran oyunlardan birisi olarak karşımıza çıkan Sütçüm Online, para kazandırma umudu veren ponzi oyunlardan birisidir. Bu tarz oyunlarla kişiler ufak yatırımlar yaparak veya yatırımsız ek gelir elde edebilme umuduyla siteye üye oluyorlar. Fakat hiçbir şey düşünüldüğü gibi olmayabilir. Öncelikle Sütçüm Online oyunu içeriğine bakalım.

Sütçüm Online Nedir?

Para kazandıran çiftlik oyunlarına benzer ara yüzü ile karşımıza çıkan Sütçüm online oyununda tavuk ve keçi gibi hayvanlar satın alarak üretim yapmanız gerekiyor. Siteye giriş yaparak kayıt olduktan sonra, size hediye verilen tavuk ile üretiminiz başlıyor. Site içerisinde üst menüde bulunan “topla” butonu ile üretilmiş olan süt ve yumurtalarınızı toplayabilirsiniz. Toparlanan ürünleri satarak birikim yapabilir veya kendinize yeni hayvanlar satın alarak üretim miktarınızı9 çoğaltabilirsiniz.

Sütçüm Online Nasıl Oynanır?

Sütçüm online adlı oyunu oynamak oldukça basittir. Sitede kafanızı karıştıran herhangi bir işlem bulunmuyor. Sisteme kaydınızın ardından üretime başladığınız 1 tavuk ile yumurtalarınızı satarak oyun parası elde edersiniz. Biriken oyun paralarını isterseniz TL’ye çevirebilirsiniz. Sütçüm online oyunu oyna diyerek girdiğiniz sitede üstteki sekmelerde bulunan genel butonu sizin hesabınızda olan ürünlerinizi, kazandığınız TL miktarı ve oyun parasını göstermektedir. Yapılan hesaplarda 10 oyun parası 1 TL olarak belirtilmiştir. Bu oyunda yatırım yapmadan kazanç elde etmek oldukça zor ve çok uzun süreli zaman istiyor. Ücretsiz olarak verilen tavuğunuz size günce sadece 1 tane yumurta veriyor. Üretilen 1 adet yumurtanın satışı ise size 0.144 TL kazandırmış oluyor. TL ile satın alınan hayvanlarda, günlük üretim miktarı artıyor fakat hepsinin yaşam süresi 90 gün olarak ayarlanmış. Sitede Premium üyelik adı altında daha kazançlı olacağınızı söyleyen bir üyelik sistemi aktif edilmiş. 400 oyun parası(40TL) satın alabileceğiniz bu Premium üyelik ile referans getirisiniz %5’e yükselirken, alt çekim limitinizde 5 TL’ye düşürülüyor. Ayrıca standart üyeler sadece tavuk satın alabiliyorken, Premium üyeler tavukların haricinde keçilerden de satın alma özgürlüğüne sahip.

Sütçüm Online Ödeme Yöntemleri

Sütçüm online oyununda para yatırma ve para çekme işlemleri Papara ödeme sistemi ile gerçekleştiriliyor. Hesabınıza para çekimi yapabilmek için minimum 10 TL biriktirmeniz gerekli. Daha az olan ödemeleri sistem gerçekleştirmiyor. Ödemeler arasında ise 5 gün boyunda beklemeniz ve 5 gün sonrasında tekrar çekim talebinde bulunmalısınız. Satılan Premium üyelik ile bekleme süresi ortadan kaldırılmış ve çekim için alt limit 5TL’ye düşülmüştür. Sütçüm online hile var mı diye sorarsanız önermiyoruz. Sistemde multi hesap ve hile kullanımı hesabınızın tamamen kapatılmasına neden olmaktadır.

Sütçüm Online Güvenilir mi?

Şahıs oyunları dolandırır anlamına gelmiyor belki ama yasadışı bir faaliyete destek çıkmak suçtur. Birde bu yönden düşünün. Oyunun bütün iletişim yönleri kapalı. Sadece facebook sayfası aktif o da geçerli bir iletişim yöntemi sayılmaz. Sütçüm Online güvenilir mi sorusuna hiç düşünmeden güvenilir değil diyebiliriz.

EDİTÖRÜN YORUMU
ParaParala ekibi olarak hiçbir şekilde yasadışı faaliyet gösteren oyunları önermiyoruz. Biliyoruz ki butür oyunlar sizlerden aldıkları yatırımlar ile bu çarkı döndüreye çalışıyor. Ve ilk üyeler 5-6 ay sonra ödemeler almaya başladığında ve yeni yatırımlar olmadığında oyunlar patlıyor. Bunun daha birçok nedeni var. Söz konusu Sütçüm Online oyunu ise sorduğumuzda şirketleşme faaliyetlerini sürdürüyoruz diyeli 17 gün oldu! Peki 2.5 aydır insanlardan elde edilen yatırımlarda faturalandırma nasıl oluyor? Amaç güzel bir iş kurmak olsaydı öncelikle şirket kurulur, sonrasında işleme devam edilirdi. Anlamış değiliz başkasının emeğiyle, parasıyla kahraman olma sevdası nedendir. Kısacası Sütçüm Online güvenilir mi sorusuna hayır değildir.

UYARI | | ParaParala Yönetim

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz