Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Bir haftayı daha geride bırakırken oyun ve yatırım sitelerinde durumlar nedir merak ediyor musunuz? Para kazandıran oyunlar ve yatırım siteleri ne durumda. Sizler için piyasadaki gördüklerimizi ve yaşananları aktarıyoruz. Yine birçok değişiklik var ve kapanan siteler var işte o detaylar.

Haftanın En Fazla Şikayet Alan Siteleri

Sektöre girdiğinde sizleri dolandırıcı diye uyardığımız Keçiler isimli oyun piyasada birçok kişinin ödemesini yapmadığı anlaşıldı. Mail ve yorum olarak birçok şikayet aldığımız oyun Şubat başında ödeme yapacağını belirtmiş ve oyalama taktiğine geçmişti. Varolmayan şirket bilgileri ile piyasayı dolandıran oyundan birçok kişi şikayetçi. Keçiler şikayet makalemizi okuyabilirsiniz.

Keçiler Şikayetleri İçin Tıklayın ParaParala Keçiler İncelemesi İçin Tıklayın

Keçiler Oyunu Giriş

Bir diğer şikayet alan sitelerden biriside Parakent sitesi. Bir süredir ödeme yapmayan site bir ilke imza attı ve Bilgi Teknolojileri Kurumu tarafından engellendiği belirtti. Tamamen yanıltmaca olan bu yansıtma dolandırıcılıkta pes artık dedirtti.

Parakent Dolandırıcılığının Perde Arkası

Haftanın En Fazla İlgi Gören Sistemleri

Bu hafta çıkarttığı trade paketleri ile en fazla dikkat çeken sistemlerden birisi Ongunluk oldu. Yıllık ve aylık trade paketlerinden sonra haftalık trade paketi çıkaran şirket para çekme limitini de 1tl ‘ye indirdi! Ödemelerinde yaklaşık 1 yıldır sorun çıkartmayan site önümüzdeki günlerde harika işler çıkartacak.

BRKT Coin Aylık trade paketleri için tıklayın.

Ongunluk Sitesine Kayıt İçin Tıklayın

Ongunluk Trade Paketleri

Yüksek yatırımlar almaya başlayan Altınbull yatırım sitesi kalitesini kullanıcılarına hissettiriyor. Whatsapp grubunda paylaştığı proje detayları ile kullanıcılarının beğenisini kazanan şirket önümüzdeki günlerde dev projesini açıklayacak. Maked Mimarlık Mühendislik Reklam ve Prodüksiyon Ltd. Şti. tarafından projenin maketi önümüzdeki günlerde kullanıcılara sunulacak ve ön satışlar için start verilecek. Kısacası yatırımcı mutlu.

Altınbull İnceleme ve Analiz Yeni Tasarım

 

Haftanın Kapanan Oyunları

Epey zamandır hizmet veren ve yolun başında incelediğimiz sistemlerden kapananlar olmaya devam etti. Cartel Escobar ve Toprak Ağası siteleri tarihin tozlu raflarına kaldırıldı. Hiçbir şekilde güven vermeyen bu sistemlerin kapanacakları belliydi. ParaParala ‘yı dinleyenlerin paraları bir kez daha ceplerinde kaldı.

Dikkatimizden Kaçmayanlar

2016 yılında Çılgın Tavuklar adıyla karşımıza çıkan ve piyasanın ilk dolandırıcı sitelerinden birisi olarak tarihe geçen sistem bin bir hikaye ile karşımıza yeniden çıkmıştı. Daha önce Asef Demirel ismi ile dolandıran sistemin başında şimdi de Mustafa Demirel var. İlk sahipleriyiz diye karşımıza çıkmışlar fakat bunu yedirememişlerdi. İlla ki birçok kişi yatırım yaptı fakat bu sistemin güvene dayalı bir tarafı olmadığını ve ilk gününden dolandıracaklarını belirtmiştik. 2 gün önce facebook sayfalarında Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı tarafından incelenmeye alındıklarını belirtip yumurta üretimi durdurulmuştur diye açıklama yapıldı.

Çılgın Tavuklar İncelemede mi?

İnceleme altında olacak bir şirket yok ortada. Dolayısıyla durdurulacak bir yumurta üretimi yok. Tavukları tembih edemezsiniz onlar üretmeye devam eder! Oyun sisteminin durdurulması bakanlık tarafından alınan bir karar değildir. Sistem inceleme altında olabilir fakat bu sistemi durdurmayı tamamen Çılgın Tavuklar yönetimi tercih etmiştir. Eğer ortada bir inceleme varsa karar alınana kadar yatırım kabul edilmeyebilir fakat ödeme yapılmaya engel bir durum yoktur.

Son zamanlar soruşturma ve incelemelerin artış göstermesini fırsat bilen dolandırıcılar şimdide inceleme, denetleme, soruşturma altındayız gibi nedenler ile kaçış planları yapmaktadır. Bizden söylemesi sistem henüz açıkken gidip şikayetçi olun. Aksi durumda bir daha da elinizden bir şey gelmeyecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz