Sosyal sorumluluklar alanında hizmetlerimizi sizlerin destekleri ile birleştiriyoruz. Sokak hayvanlarına ulaştırdığımız ParaParala gelirlerine belki sizlerde katkıda bulunmak istersiniz diye düşündük.

Sokak hayvanlarına gıda, tıbbi destek ve barınma gibi hizmetlerde bütçenize göre sizlerde katkıda bulunabilirsiniz. Katkıda bulunan şirketlerin veya şahısların isimleri sayfamız üzerinden yayınlanacak ve elde edilen gelir sizlere teyit edilerek mahrumiyet bölgelerine ulaştırılacaktır. Bağımsız Yaşam Hakkı Savunucuları Platformu nezdinde gerçekleştirilecek yardımlarınız sorunsuz bir şekilde yerine ulaşacaktır.

Temmuz ayının sonunda ormanlara terkedilmiş hayvan dostlarımıza elimizi uzatıyoruz. ParaParala ekibi olarak Temmuz ayında bütün reklam gelirlerimizi sokak hayvanlarına bağışlıyoruz. Aynı zamanda referans gelirlerini de bağışlamaya devam edeceğiz. Sizlerde katkıda bulunmak isterseniz aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz.

Detaylar ve yapmış olduğumuz yardımları bu sayfada bulabilirsiniz.

Bağışlarımız

Son Teklif

Dilediğiniz Miktarı Sağ Taraftan Seçebilirsiniz. 

Bitcoin

 

QR Kodunu Okutabilir veya Aşağıdaki Hesap Numarasını Kullanabilirsiniz

3DafZqfNntALJU7MettTvJnV5d4FwQ1ePw

Papara
Papara Bilgilerimiz
Cüzdan No : PL5919723921
Kullanıcı No : P99339295
EnPara
Hesap Adı : Emrah İLHAN

IBAN: TR71 0011 1000
0000 0070 1524 43

Garanti Bankası
Hesap Adı : Emrah İLHAN
IBAN : TR64 0006 2000
2070 
0006 6690 30

Sokak hayvanlarına uzattığımız yardım eline destek veren herkese şimdiden çok teşekkür ediyoruz. Yaptığınız yardımlar ParaParala ‘da yayınlanacak ve hangi bölgeye ne şekilde bir yardım ulaştırılmış faturalandırılıp, burada ibraz edilecektir.

Yardım eden şahıs veya şirketler lütfen bize ulaşıp ”ÖDEME BİLDİRİMİ” yapmaları rica olunur.

Aşağıdaki formu e-posta atabilirsiniz

Adınız – Soyadınız : 
Hangi Ödeme Yöntemi :
Ne Kadar Gönderdiniz :
Şirketseniz İsmi :  

destek@paraparala.com

Son Teklif

[product_category per_page=”12″ columns=”4″ orderby=”” order=”” category=”bagis”]

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

  •  Ücretsiz Kayıt Ol 
  •  Yatırımını Yap 
  •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
  •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link