Yatırımsız Para Kazandıran Siteler 2018
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Her geçen gün artan sistemleri doğru değerlendirmek kazanç yolunu aralıyor olsa da arada kaybettiklerimizde oldu. Sonuç olarak zararda olmadığımız sistemler arasında sorunsuz bir şekilde ödeme aldıklarımız var. Hangi sistemden ne şekilde ne kadar ödeme aldık. İşte detaylar.

Miksone Bilişim Anonim Şirketi

Ürün networkü ve ticaret alanında ciddi bir yol bitiren Miksone emin adımlar ile ilerliyor. Ekim ayı ilk haftası gerçekleştirilen toplantıda çok ciddi hamleler yapıp aralarında Shell benzininde bulunduğu birçok firma ile anlaşmalar yaptığı öğrenildi. Eylül ayında şirketten sorunsuz olarak 2.047₺ nakit kazandık. Gelir vergisi düştükten sonra hesabımıza net yansıyan 1.638₺ oluyor.

Coinfest HYIP Sistem

Monitor sitelerden ilk gününde düşürdüğümüz HYIP tabanlı yatırım sitesine test amaçlı 1.000$ yatırım yaptık. Haftalık periyodu tamamlayıp 200$ ‘lık bir çekim verdik yaklaşık 5 saat kadar süreyle çekim talebimiz tamamlanmış oldu.

Adslira ve AdBenz

Her ne kadar çeşitli kanallarda ödeme aldığını belirten tek tük kişiler olsa da aylardır sorunsuz bir şekilde ödeme almaya devam ediyoruz. Adslira sistemine günde 1 defa girerek ayda 80₺ geçtiğimiz ay da kazanmaya devam ettik. Adbenz sisteminden ise 59₺ kazandık.

CoinPot Ailesinden Kazanmaya Devam

Coinpota bağlı Moonbitcoin, MoonBitcoinCash, MoonDash, MoonLitecoin ve MoonDogecoin sistemlerinden günlük kazanmaya devam ediyoruz. Sorunsuz bir şekilde tüm çekim taleplerimiz sorunsuz bir şekilde yatırılıyor. Şimdiye dek Yobit üzerinden aldığımız ödemeleri bu hafta Koineks üzerinden test ettik ve kesintisiz aktardığımız coinleri anında satış yaparak Türk bankalarına ve Papara hesabına çekim yapabildiğimizi gördük.

SİTELERMİN.ÇEKİMYÖNTEMSİTEYE GİT
CoinpotÖNCE BURAYAKAYDOLUN!KAYDOL
MoonBitcoin0.0001BTCBerekex, KoineksÜYE OL
MoonCashLogo0.0001 BCHBerekex, KoineksÜYE OL
MoonDashLogo0.0002 DASHKoineks, YobitÜYE OL
MoonLitecoin0.002 LTCYobitÜYE OL
MoonDogecoinLogo50 DOGEKoineks, YobitÜYE OL

FreeBitcoin ve FreeDogecoin

Aylardır sorunsuz bir şekilde ödeme aldığımızı söyleyebiliriz. Alt çekim limitini yaklaşık 10 günde bir doldurduğumuz sistemlerden haftalık çekim talepleri veriyoruz. Ve birkaç saat içerisinde paramız hesapta.

Myiyo Anket Sitesi

Neredeyse 1 buçuk yıldır üye olduğumuz sistemden Euro’nun yükselmesi ile güzel bir karla çekim yaptık. Sorunsuz ödemelerini yapan Myiyo anket sitesi sisteme dahil ettiğiniz her üye için 500Puan veriyor. Sisteme 40 referans getirdiğinizde ise 20.000 Puan tamamlayarak çekim talebi verebiliyorsunuz. 20Euro olarak hesaplandığında 140₺ yapar ve sisteme dahil ettiğiniz üye başı 3.5₺ kazanırsınız!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz