Solucan al sat slcturk coin
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Toprağın sesi limited şirketi borsaya günler kala solucan fiyatlarının artacağı haberini verdi. Şuan 78 kuruş olarak satılan solucan birim fiyatı çarşamba günü yani 1 Kasım itibariyle 93 kuruş olacağı açıklandı.

Solucan Fiyatlarına Zam

Bugün ki alınan karar ile solucan birim fiyatlarının 78 kuruştan 93 kuruşa çıkacağı bildirildi. İlk olarak herhangi bir artış olmayacağı belirtilmişti fakat Solucan al sat yönetim kurulundan aldığımız bilgiye göre 1 Kasım Çarşamba günü solucanlar zamlanacak.

Şuan ki kur üzerinden alanlar 15 kuruş karlı olacak. 3 gün sonra satış fiyatlarının güncellenmesi ile birlikte artık solucan satışlarının da sonuna doğru gelinmiş olacak.

Altın Solucan Fiyatları

5000 solucan 1 altın solucan yapmaktadır. Şuan mevcut solucan kur fiyatı olan 78 kuruştan hesapladığımızda 1 altın solucan fiyatı 3.900 TL ile sahip olunuyor.

1 Kasım itibariyle ise bütün rakamlar yer değiştiriyor. Öncelikle 1 altın solucan sahibi olmak isteyenler 7000 solucana sahip olmak zorunda. Gelecek zam ile birlikte hesapladığımızda 6.510 TL vererek 1 altın solucana sahip olabileceksiniz. Yani çarşamba gününe kadar alanlar 2.610 tl kar elde etmiş olacak.

Altın Solucanlar Borsada Coşacak

Altın solucan sahipleri oldukça karlı çıkacak. Borsanın açılması ile birlikte yapılacak aktarma ile borsada 1 altın solucan 12bin solucan olarak işlem görecek. Borsada 1 tl ‘den açılışı yapılacak. Bu da 12bin tl ile başlayabilirsiniz demek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz