Solucan Al Sat Solucan fiyatları
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Nisan ayından itibaren faaliyetlerini tüm hızıyla sürdüren Solucan al sat, yavaş yavaş hayata geçirdiği projelerle Türkiye’de çok önemli işlere imza attığını gösteriyor. Solucanların fiyatları yine artıyor! İlgilenenler için son fırsatlar.

Solucan Birim Fiyatı Artıyor

Şirket ile yaptığımız görüşmede solucanların kademeli olarak fiyat artışlarının sürdürüleceğini öğrendik. Geçtiğimiz ay 60 kuruşa satılan solucanlar, ay sonunda 65 kuruş olmuştu. Geçtiğimiz hafta 70 kuruş olarak satılan solucanların 16 Ekim 2017 akşam saat 5’ten sonra 74 kuruşa yükseleceğini öğrendik. Kademeli olarak yapılan bu artışlar yeni yatırımcıların imkanlarını biraz daraltıyor. Mevcut yatırımcılar için ise bu artışlar büyük umutların başlangıcı.

NOT: 16 Ekim 2017 Saat 17:00 ‘den sonra solucan birim fiyatı 74 kuruş olacak. Son gün EFT’ye düşen yatırımlar 74 kuruştan hesaplanacaktır.

Altın Solucan Bu Ay Sonunda Zamlanıyor

Şuan sistem içerisinde 5000 solucanın 1 altın solucan yaptığını biliyoruz. Altın solucan hakkında ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız ”Altın Solucan Nedir” isimli makalemizi okuyabilirsiniz.  Altın solucan bu ay sonunda ciddi bir artış yaşayacak.

Ay sonu itibariyle 1 altın solucan alabilmek için 7000 solucana ihtiyacınız olacak. Mevcut kampanyalı satışın süresi bitmeden faydalanmak isteyenler yatırımlarını yapabilir.

Altın Solucan Altından Değerli

Sistem içerisinde 5000 solucan 1ASLC yapıyor. Ay sonunda 7000 solucan 1ASLC yapacak. Bu solucanlar yaklaşık 1 ay kadar sonra açılacak borsaya aktarıldığında ise kampanya sebebiyle %100 karlı çıkacaksınız.

Borsa Kur Sistemi Farklı

Solucanalsat.com üzerinden elde ettiğiniz 1ASLC borsaya aktarıldığında tam 10.000 solucan olarak işlem görecek! Kampanyanın güzel yanı şirketteki yatırımcıların bir çoğunu heyecanlandırırken, mevcut borsanın açılması için hızlandırma çalışmalarının da olduğunu şirketin yöneticilerinden Cihan Ülker tarafından

Solucan Al Sat giriş adresi üzerinden erişim sağladıktan sonra Solucan Al Sat  üyelik işlemlerinizi nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Solucan al sat güvenilir mi sorunuza bir cevap sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. Solucan Al Sat iletişim bilgileri ile solucan al sat whatsapp grup bilgilerine kadar tam bilgiler mevut. Solucan al sat şikayetleri var mı yada mevcut sistemdeki Solucan Al Sat kullanıcı yorumları nedir? Solucan al sat ekşi sözlük ne dedir.? Detaylı bilgiler için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Slcturk nedir? diye merak ediyorsanız, Slcturk giriş bilgileri ile Slcturk kazanç sistemi detaylarını, Altın solucan nedir yada ne işe yarar? Sistemin kazandıracağı ASLCTürk nedir? Bütün ayrıntılar sadece ParaParala.com adresinde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz