Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Uzun zamandır faaliyetlerini seri bir şekilde atam Solucan Al Sat, yeni tesislerini, projelerini hayata geçirirken önümüzdeki günlerde çıkacak sanal parasının ön satışlarına devam ediyor.

Solucan Al Sat Reel Ticaret

Network sektöründen şirket payları dağıtan Toprağın Sesi Limited Şirketi, açtığı reel tesislere her geçen gün bir yenisini eklerken, bir yandan da dijital borsada satışa sunulacak sanal paranın ön satışlarını sürdürüyor. Solucan Al Sat sitesi üzerinden 50 kuruş olarak karşımıza çıkan solucan adet fiyatı, 60 kuruş, 65 kuruş, 70 kuruş ve 74 kuruş olmuştu. Şuan mevcut solucan adedi 74 kuruş. Pazartesi günü yani 23 Ekim 2017 itibariyle ise minimum 78 kuruş olarak karşımıza çıkacak.

Mevcut artışlar ile birlikte borsaya adım adım ilerlerken şirket yatırımcılarının solucanları da değer kazanmaya devam edecek. Solucan Al Sat güvenilir mi sorusuna en net cevabı Türkiye’de açtığı tesisler yanıt veriyor. En son geçen hafta pazar günü Diyarbakır Organize sanayi bölgesinde 460 büyükbaş besi çiftliği projesi ile karşımıza çıkan şirket 400 büyükbaş hayvanın satışını halka açıyor. Şirketten artık bir besi hayvanı da satın alabilirsiniz.

Toprağın Sesi Tarım, Hayvancılık, Turizm ve Sanayi Limited Şirketi

Şirketin açılımına baktığımızda mantar ve kompost üretim tesisleri tarımcılıktaki hizmet alanı.. Besi çiftliği ile şirketin hayvancılık kısmı canlanıyor. Şirketin ilerleyen günlerde Turizm ile ilgili bir atağının olma ihtimali de var. Mevcut planlar arasında otelcilik, eğlence tesisi gibi kavramlar henüz rafta olsa da zaman zaman üzerine konuşulması heyecan veriyor. Bir yandan da dijital borsa, yerli kripto para gibi bilişim dünyasında ses getirecek projelerini hayata sunacak şirketin sanayi açığının acaba nasıl dolacağı düşünülmeye başlandı bile.!

Solucan Almayı Düşünenlerin Dikkatine!

23 ekim 2017 itibariyle birim fiyatı minimum 78 kuruşa çıkacak olan solucanları bu hafta alabilirsiniz. Sistemde 5000 solucanın 1 aslc (altın solucan) yaptığını biliyoruz. Bu fiyatlandırma ay sonunda 7000 solucan 1aslc yapacak şekilde zamlanacak. Zamlara takılmamak için şimdiden şirketin gelecek vaat eden projelerinden hisse sahibi olabilirsiniz! slcturk.com ise çok yakında hizmetlerine başlıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz