Solucan Al Sat Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Son iki yıldır ülkemizin en büyük sektörlerinden birisi haline gelen solucan işi devlet desteğiyle birçok kişiye kapı açma şansı tanıdı. Birçok kişi verilen hibeleri iyi değerlendiremedi, kimisi kendi imkanlarıyla kurdukları özel network ağı ile Türkiye’nin öncü isimlerinden birisi olmayı başardı.

Dünya Solucanların Peşinde

Birçok laboratuvar, ilaç firmaları solucan yağının peşinde. Bunun için milyarlarca dolar parayı hibe etmeyi göze alan ilaç firmaları, solucanlar dünyanın neresinde olursa olsun talip. Bildiğimiz sebze meyve yetiştirmeye benzemez. Yada davar büyütmek, tavuk yumurtlatmak işlerine benzemez. Solucan yağı, kompostu yani organik gübresi dünyanın dört bir yanında alıcısı hazır. Ufacık poşet gübresinin bile piyasada 30-40 tl ye satıldığını düşünürsek, yağının değerini sizler düşünün.

Dahice Kurulmuş Bir Sistem

Solucanalsat.com üzerinden gerçekleşen bu sistem oyun değildir ve yatırım işidir. Bildiğiniz oyunlarla kıyaslanamaz. Toprağın Sesi Limited Şirketi bünyesinde tapulu araziler üzerinde özel solucan odaları oluşturularak yapılan bu işten ekmek yenilebileceği açıkça gözüküyor.

Solucanların şuan için tanesi 1 TL. Fakat belli bir miktardan sonra yükselecek. Sınırlı sayıda 1 tl ye satılan bu solucanlar bittiğinde artık farklı fiyatlar çıkacak karşımıza. Şirketten aldığımız bilgilere göre bunun nedeni özellikle ufak yatırımcılarda faydalanması mantığıyla. Şirketin çok fazla gelir kaynağı olan destekçisi var. Fakat özellikle genç kuşakların düşük yatırımlarla da hayatlarını değiştirmeleri fırsat tanınmış.

SolucanAlSat.com Güvenilir mi?

Şirketin her şeyi yasal yapması, mal varlıklarını şirket adına yapması başlı başına bir güven. Birçok yatırımcı şirket yada oyun gibi tarlamız, seramız, ahırımız var diyerek şahıs adına kayıt ettirilmemiş. Oyun mantığı olmaması ve sadece yatırıma yönelik olması da ayrıca bir avantaj. Bu işin en büyük avantajı ise elbette tüm dünyanın peşinde olduğu solucan ticaretidir. SolucanAlSat güvenilir mi sorusuna cevabını net veriyor.

Solucan Borsası Geliyor!

30 milyon solucan satışı gerçekleştiğinde şirket bitcoin borsası gibi solucan borsasını açacak. Artık solucanlar yatırımcılar arasında ister yıllarca saklanarak değer kazanması beklenecek, isterse alım satım ile sayılar arttırılacak. Bu elbette çok akıllıca. Çünkü şirket piyasaya sattığı solucanların getirisini full kar olarak şirket kasasına kaldıracak ve şirketi büyütecek. Borsada 1 milyon solucanı yatırımcılar birbirlerinden alarak, satarak kar elde edecek. Böylelikle hem şirket kazanarak büyüyecek, hemde yatırımcılar yaptıkları yatırımları fazlasıyla geri kazanabilecek.

Solucan Al Sat Detaylı İnceleme İçin Tıklayın Solucan Al Sat Üye Ol Yatırım Yap Kazan!

 

Bu whatsapp grubu ricamız üzerine  ParaParala referanslarına hizmet vermek amacıyla Solucan Al Sat yönetimi tarafından kurulmuştur. Alttaki Whatsapp Logosunu tıklayarak gruba katılabilirsiniz.

Solucan Al Sat ile öğrenmek istediklerinizi sizler için oluşturulan whatsapp grubundan takip edebilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Oyun mantığı ile alakası olmadığından 1-2 aylık planları olanlar için çok uygun değildir. Tekrar söylemek gerekirse
BU BİR OYUN DEĞİLDİR!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz