Solucan Al Sat Ziayret
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Son zamanların en iyi yatırım araçlarından birisi olarak karşımıza çıkan Solucan Al Sat, Toprağın sesi tarım, hayvancılık ve turizm limited şirketi olarak hizmet vermektedir. Nisan ayında aktif olarak faaliyetlere başlayan şirket kısa sürede devasal bir büyüme yaşadı.

Solucan Al Sat İle Geleceğinize Yatırım Yapabilirsiniz!

Solucan Al Sat Üyelik Alımları Durdurulmuştu

2 eylül itibariyle şirket artık üye ve yatırımcı almayacağını belirtmişti. Mevcut yatırımcı ve toplanan yatırımlar ile aktif projelerin üzerine durulacağı ve bir süreliğine paraya ihtiyaç duyulmayacağı belirtilmişti. Fakat dün itibariyle yeniden üyelik sistemi aktif hale getirilerek yeni kullanıcılara fırsat tanıdı.

Solucan Al Sat Üyelik Alımı Açıldı

Sistemde mevcut olan büyük yatırımcıların 50 kuruşa mal ettiği solucanlar artık sistem içerisinde 60 kuruştan satılabiliyor. Henüz ”sat” butonu aktif değil. Fakat solucanlarını satmak isteyen kullanıcılar şirkete ulaşarak satış emrini açtırabiliyor. Şuan sat butonu yazılım aşamasında ve birkaç gün içerisinde aktif edilecek. Kademeli olarak artacak olan solucan fiyatlarında 1tl’den alanların beklemesini öneririz. Solucan Al Sat yatırım aracının en büyük avantajı ileri dönemlere yatırım yapan kullanıcılar için olacak.

Solucan Fiyatları Kademeli Olarak Artacak

Şuan 0.60 kuruştan satışa sunulan solucanlar şirketin solucanları değil. Şirket içerisinde 50kuruştan solucan alan büyük yatırımcıların solucanlarıdır.  İleriye dönük bir yatırım olarak düşünüyorsanız bu sistemi değerlendirebilirsiniz. 60 kuruş olarak satılan solucanlar kademeli olarak artış gösterecek ve zaman içerisinde 1 TL’yi aşacaktır. Büyük yatırımcılardan başlayan satışlar küçük yatırımcılara doğru geldiğinde bu satış fiyatlarının ciddi oranda artış göstermesi beklenmektedir.

Solucan Al Sat Şikayetleri

Yatırım şirketinin geride bıraktığı aylara baktığımızda yatırımcıların şikayetlerini görüyoruz. Solucan al sat şikayet konularına baktığımızda ise karşımıza ay başı açıklanan kar oranlarının düşük olmasıdır. Bu şikayetlerde şirketi haksız çıkartmamız imkansız. En başından da söylediğimiz gibi şirket aylık kazancının %50 sini üyelerine dağıtır. Yani o ay şirketin kar marjı düşükse bir önceki aya göre daha fazla solucanınız olsa bile az para alabilirsiniz.

Solucan Al Sat Neler Yaptı?

Yatırımlarınızın büyük bir kısmı değil tamamı değerlendirildi. Diyarbakır Bismil, Diyarbakır Silvan ve Isparta’da bulunan 3 adet tesis kuruldu. Konya’da 450 bin metrekarelik arazi Toprağın sesi bünyesine katıldı. Kompost fabrikası kuruldu. Bizlerden toplanan yatırımlar ile bütün bunları yapıldı. Özellikle belirtmekte fayda var. Başka şirketler gibi şahıs adına değil, doğrudan şirket adına alınmış tapular ile yapılmaktadır. Bütün bu tesislerin rayına oturması elbette birkaç ay sürecektir.

Solucan Al Sat Oyun Mantığı Gibi Değildir! Bugün 100 lira yatırsam her ay ne kadar alırım? Bu sorunun cevabı hiç kimse de yok. Şirket büyümeye devam edecek, ihracatlar başlayacak ve sonrasında şirket kazanmaya başlayacak. Henüz yeni olan kırmızı kaliforniya solucanı üretimi, kompost ve mantar üretimi tesisleri kazanç sağlamaya başlamadı. şirketten edindiğimiz bilgilere göre Ocak ayı itibariyle ciddi büyümeler gerçekleşebilir.

Solucan Al Sat Rakipsiz Büyüyebilir!

Sektör içerisinde en mantıklı network ağı ile hareket eden Solucan Al Sat, hiç kimseye boş vaat vermiyor. Büyümemizde yardımcı olun hep birlikte kazanalım diyor. Geçtiğimiz günlerde ParaParala ekibi olarak Toprağın Sesi Tarım Ltd. Şti. ‘ni İstanbul Maltepe’de ki plazada ziyaret ettik ve şirket hakkında çok önemli detaylar öğrendik.

ParaParala Toprağın Sesi Limited Şirketini Ziyaret Etti

Geçtiğimiz hafta içerisinde 2 gün peşpeşe ziyaret ettiğimiz şirkette bizi şirketin sahiplerinden Cihan Ülker karşıladı. Projeler, çalışmalar hakkında önemli bilgiler edindik. Geleceğe dair çok önemli bilgiler edindik. Bu bilgileri sizlere adım adım aktarmak istiyoruz.

 • Devlet Hibe Verdi : Önümüzde ki cuma günü (15.09.2017) tarihinde devletin teşvik belgesinin eline geçeceğini, şuan kargoda olduğunu öğrendik. Devletin onay verdiği hibe ile şirket büyük bir yükün altından kalkıyor.
 • Solucan Al Sat 1 Yıl Sürecek : En büyük beklentimiz olan solucan al sat borsasının açılacağı günü bekliyorduk. Borsanın detayları ve akıbeti hakkında önemli bilgiler edindik. En başından beridir sistemine hayran kaldığımız Solucan al sat bizi 1 yıl öncesinden heyecanlandırdı. Yazılım aşamasında olan ve açılması yaklaşık 1 yılı bulacak bu yazılımın detayları ise şöyle..

  Bitcoin Borsası ile Solucan Borsası Aynı Borsada!
  Özellikle btc borsası ile ilgili olan kişiler bu çalışmanın değerini anlayabilir. Toprağın Sesi 1 yıl kadar sonra Bitcoin ve ethereum borsasını açıyor. Çok ciddi faaliyet içerisine girecek şirketin bu borsanın içerisinde yerli kripto para olarak Solucan satacağını öğrendik. İsmini telif aşamasında olduğundan dolayı sizlerle paylaşamadığımız bu kripto para ile borsada 3. kripto para olacak. Ciddi bir bitcoin çevresi olduğunu gördüğümüz şirket yönetiminden Cihan Ülker, kendi çevresini ve borsadaki deneyimlerini kullanarak ciddi bir büyüme kısa sürede yakalanacaktır diye belirtti. Tam puan verdiğimiz bu sistemi sabırsızlıkla bekliyoruz. Şunu da belirtebiliriz. Eğer istenilen sistem beklenilen sürede tutarsa bugün 60 kuruştan aldığınız solucanları 2 sene sonra çok rahat 100 tl civarında satabilirsiniz!

Toprağın Sesi Anonim Şirketi Çalışmaları Başladı

Limited şirketi olarak faaliyet gösteren Toprağın Sesi, büyük projelerini faaliyete geçirmek istiyor. Fakat hukuki engele takılan şirketin bu isteklerini yapabilmesi için Anonim Şirketi olması gerekiyor. Şirketin bu konuda çalışmalarının başladığını ve Anonim Şirketi olmaya çok yakın olduklarını öğrendik. Çok kısa bir süre sonra Toprağın Sesi Anonim Şirketi olacak diyebiliriz.

Fatura Tim İle Anlaşma Yapıldı

Toprağın sesi, cebinden bir kuruş çıkartmadan Fatura Tim bayi ortaklığı aldı. Para harcamadan para kazanan şirket aynı zamanda Solucan Al Sat içerisinde yer alan yatırımcılara Fatura Tim üzerine rol vererek para kazandırıyor. Bu konuda çok fazla detay verilebilir fakat kısaca şunu demek mümkün. Toprağın sesi yatırımcıları terminal kuracakları birçok işletme içerisinde fatura ödeme, kontör satışı, akbil dolumu, HGS satışı gibi birçok noktadan hem kazanıp, hem kazandıracak. 2018 yılı sonunda 50bin işletme hedefe ulaşılacağı düşünülmektedir.

Solucan Al Sat Güvenilir mi?

2 günlük Toprağın sesi ziyaretinde elbette çok fazla detay öğrendik. Lakin birçok şeyin şirket tarafından açıklanması ve gizlilik gereği konuşulmaması gerekmektedir. Bizlere güvenen şirket çok fazla detayı bizlere kullanıcıların güveni için sağladı. Hiç tanımadığımız fakat sistemi gördüğümüzde ”Güçlü Yatırım Şirketi” dediğimiz şirketi yakından tanıdık ve bizleri yanıltmadığını gösterdi. Güzel projeler ile şenlenecek bir 2018 yılı bizleri beklemektedir. Solucan al sat güvenilir mi? Bu sorunun cevabını size verdiğimizi düşünüyoruz.

Sisteme Üye Olup Yatırım Yapacakların Dikkatine!

Bu bir oyun değildir. Yatırım yapacaksanız şayet kısa sürede büyük hayaller düşlemeyin. Bugün 100 tl yatırsam ne alırım, 1000 tl yatırsam ne kazanırım sorularından tamamen uzak durun. Bu bir yatırım şirketidir. Yatırımların meyvesini vermesi ayları bulacaktır. Bugün 60 kuruştan alacağınız solucanlar aylar sonra size güzel bir dönüşüm sağlayacaktır.

Solucan Al Sat İle Geleceğinize Yatırım Yapabilirsiniz!

 

5 YORUMLAR

 1. Şimdi biz bugün 60 kuruştan 500 solucan alsak 300 liraya denk geliyo. Ben 1 sene siteye uğramasam 1 sene sonra o solucanları o günkü fiyattan satabilecek miyim o solucanlar yine duracak değil mi

  • Erdi bey Solucan al sat oyun mantığı değil. Solucanınızı alırsınız 1 sene hiç uğramazsınız. 1 sene sonra da da şirket istenilen potansiyele geldiğinde ki bu gidişle gelir borsada nakite çevirir gidersiniz.
   Her ayın 1 inde şirket kar oranını açıklar. Solucan başı kar miktarı her ay otomatik hesabınıza yatar ana paranız kalır. Meselan bugün 60 krş 500 solucan aldınız. 1 yıl sonra solucan fiyatı 2 tl oldu. 1000 tl net kazanırsınız. Tahminlerimize göre kripto para işini yapabilecek maddi ve manevi güç şirkette var. Bunu yakında görebildik. Şirketin sahibi Bitcoin, forex, borsa uzmanı. Sistemleri çok fazla başarılı. Yakın çevremize 300-500 lira size bir kayıp olmaz ama geleceğinizi kurmak için çok ciddi bir yatırıma dönüştürebilir diyerek yakınlarımızı sisteme davet ettik. Sadece sabırla beklemek gerekiyor.

   • doğru söylüyorsunuz 300 500 büyük paralar değil bunlar denemeye değer sadece merak ettiğim solucanı aldık istediğimiz zaman satıyoruz değil mi örneğin dolar gibi gidip doları aldık 1 sene 2 sene canımız ne zaman isterse o zaman satıyoruz bunda da aynı dimi yani şirketin herhangi bir müdahalesi olmayacak ben 1 2 sene sonra giricem siteye solucanları sat deyip satıcam

    • Bugün 0.60 kuruştan satışa çıkacak solucanları aldınız. İsterseniz zararına ertesi gün satarsınız.İster 1 yıl bekler en az 3 katına satarsınız. Benzer yatırım yöntemleri esas meyvesini yıllar sonra verir. Bitcoin, Etherium ve Solucan Al Sat kripto parası bir arada al sat yapılacak. Bitcoinciler yeni ve yerli bir kripto para çıkmış diye mutlaka ilgilenecekler. Dolayısıyla kısa sürede 60kuruşluk solucan 2-3 lirayla karşımıza çıkacaktır.

     • Teşekkürler yorumlarınız için bayadır düşünüyodum bu siteye yatırım yapmayı yakında referans linkinizle yapıcam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz