Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Solucan Al Sat Nisan ayında faaliyete geçen Toprağın Sesi Limited Şirketi bünyesinde hizmet veren yatırım araçlarından birisidir. Geride bıraktığı birkaç ay içerisinde 3 farklı ilde 4 tesis kuran şirket son olarak Konya’da dev arsayı bünyesine kazandırmıştı. Solucan Al Sat güvenilir mi sorusuna devletten hibe ile karşılık geldi.

Solucan Al Sat Ekibine Katılarak Hayatınıza Yön Verebilirsiniz.

Toprağın Sesi Belgeleri Paylaştı

Bir süre önce devlete hibe başvurusu yapan Toprağın Sesi Limited şirketi, geçtiğimiz günlerde hibenin onaylandığını başta ParaParala ekibi olmak üzere il liderlerine duyurmuştu. Geçen hafta kargoya verilen evraklar bugün şirkete ulaştı. İl liderlerinin olduğu whatsapp grubunda şirketin yöneticisi Cihan Ülker aracılığıyla paylaşılan belgelere baktığımızda devlet tarafından tam tamına 6milyon 700 bin TL değerinde devlet desteği geldiğini görmekteyiz. Yaklaşık 7 trilyonluk bu dev bütçe ile Toprağın Sesi Limited Şirketi fazlasıyla rahatlayacak.

Solucan Al Sat Projeleri Bitmeyecek

Isparta, Diyarbakır Bismil, Diyarbakır Silvan ve Konya’da ki tesisleşmelerden sonra Fatura tim bayilikleri ile şirket kasasından tek kuruş çıkartmadan projeler başlatan yatırım şirketi, son olarak Türkiye’nin kripto parasını duyuracağı borsa projesini tarafımıza bildirmişti. Toprağın Sesi Limited Şirketi’nin en önemli yanı elde edilen tesislerin tamamen Toprağın Sesi Tarım, Hayvancılık, Sanayi ve Turizm Limited Şirketi adına olmasıdır. Diğer şirketler gibi Ahmet, Mehmet adına tapu göstermemesidir. Yani şirket yatırımcılarının tamamının bu tapularda yasal olarak hakları vardır diyebiliriz.

Solucan Al Sat borsası 1 yıl sürecek demiştik fakat aldığımız taze bilgilere göre farklı bir yazılım şirketi tarafından ekip çalışması yapılacak. Bu çalışma ile de yaklaşık 3 ay içerisinde sistemin hazır olacağını 2018 itibariyle de aktif olacağını öğrendik.

Devletten Tam Destek

Teşvik primi olarak Toprağın Sesi projelerine tam 6milyon 700bin TL değerinde hibe artık Toprağın Sesi şirketinin oldu. Bu yüksek miktarda hibenin şirkete çok büyük katkısının olacağı ve şirketi birkaç kademe daha yükselteceği kaçınılmaz! Paylaşılan hibe belgelerini sizlerle paylaşıyoruz.

Toprağın Sesi Hibe

 

Toprağın Sesi Ltd Şti Hibe

Solucan Al Sat Ekibine Katılarak Hayatınıza Yön Verebilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. solucan alsat a 500 tl gönderdim ödeme bildirimi de verdim 18-09-2017 de ama sitede ne bir tlf no var nede whatsapp no var kime nasıl ulaşacağımda yatırdığım parayı solucana çevireceğim.lütfen arkadaşlar yardım edin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz