Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Solucan al sat sitesi 2017 Nisan ayından beridir Toprağın sesi limited şirketi bünyesinde hizmet veren bir yatırım sitesidir. Gerçek ticaret faaliyetlerini Devlet teşvikli sürdüren şirket, 14:30 itibariyle solucan fiyatlarını arttırdı.

Solucan Birim Fiyatı 0.70 TL Oldu

Kademeli olarak artış görüleceğini daha önceden söylemiştik. Ansızın gelen artış ile birlikte bundan sonra yeni yatırımcılar 70 Kuruş üzerinden solucan alabilecek. Eski yatırımcıların solucan başı 70 kuruşa çıkması ile birlikte kar etmeye başladıklarını söyleyebiliriz.

Solucan Fiyatları Yeniden Artacak mı?

Kademeli olarak artışların olacağını daha önceden haber edinmiş ve duyurmuştur. Şirketin bu kademeli artışları sürekli gerçekleştirme durumunun olacağı biliniyor. Yani her an yeni bir artış daha olabilir. Solucan Al Sat yatırım sitesi geleceğe yönelik yatırım yapmak isteyenler için uygun bir sistemdir. Çok yakında açılacak olan Türkiye’nin ilk dijital borsasında işleme alınacak solucanlar çok ciddi kazanç getireceği beklenmektedir.

Solucan Al Sat Ekibine Katıl Geleceğe Yatırımını Yap

5 YORUMLAR

  1. para birimlerini yanlış kullanıyorsunuz. 0,70 Kuruş demek 1 Kuruşun 10’da 7’si demektir. Yani yazdığınız fiyat 1 kuruştan ucuz anlamına geliyor. Halbuki 0,70 TL. ya da 70 Kuruş demeniz gerekirdi. 0,70 TL.=70 Krş.

  2. hocam ben bişey öğrenmek istiyorum bilenler varsa onlarda yazabilir.Solucan alsat kaç aydır yatırım alıyor kaç aydır çalışıyor geçmiş ayların solucan başı karları yada zararları nedir bunları grafik ile göstermek vs insanların neden para yatıracağını nekadar kazanç öngörüldüğünü değerlendirmeleri için daha mantıklı olmazmı?

    • Grafik elbette mantıklı olabilir lakin grafik çıkartacak vakit henüz gelmedi. Nisan ayının sonlarına doğru faaliyete geçti. Neredeyse bütün içeriklerimizde uzun vadeli bir sistemdir diye belirttik. Çünkü reel ticarete yeni başlayan ve henüz tam kapasite değil. Mevcut yatırımlar ile projeler canlandırılıyor. Bu sisteme yatırım yapacakların en azından 4-6 ay gözden çıkarmalı diye her seferinde uyarıyoruz. 3 aylık bir kazanç grafiği var. 2018 yılı itibariyle bir grafik güzel olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz