ad

Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

5 Yorumlar

 1. 1

  Serkan

  para birimlerini yanlış kullanıyorsunuz. 0,70 Kuruş demek 1 Kuruşun 10’da 7’si demektir. Yani yazdığınız fiyat 1 kuruştan ucuz anlamına geliyor. Halbuki 0,70 TL. ya da 70 Kuruş demeniz gerekirdi. 0,70 TL.=70 Krş.

  Yanıt
 2. 2

  Bahadır

  hocam ben bişey öğrenmek istiyorum bilenler varsa onlarda yazabilir.Solucan alsat kaç aydır yatırım alıyor kaç aydır çalışıyor geçmiş ayların solucan başı karları yada zararları nedir bunları grafik ile göstermek vs insanların neden para yatıracağını nekadar kazanç öngörüldüğünü değerlendirmeleri için daha mantıklı olmazmı?

  Yanıt
  1. 2.1
   Emrah Ilhan

   Emrah Ilhan

   Grafik elbette mantıklı olabilir lakin grafik çıkartacak vakit henüz gelmedi. Nisan ayının sonlarına doğru faaliyete geçti. Neredeyse bütün içeriklerimizde uzun vadeli bir sistemdir diye belirttik. Çünkü reel ticarete yeni başlayan ve henüz tam kapasite değil. Mevcut yatırımlar ile projeler canlandırılıyor. Bu sisteme yatırım yapacakların en azından 4-6 ay gözden çıkarmalı diye her seferinde uyarıyoruz. 3 aylık bir kazanç grafiği var. 2018 yılı itibariyle bir grafik güzel olacaktır.

   Yanıt
   1. 2.1.1

    Bahadır

    Solucan başına dediğiniz 3 ayın kar oranları nelerdir?

    Yanıt
 3. 3

  Bahadır

  Ben sizin sponsorluğunuzda üyelik yaptım ama ne kendi sitesinde nede sizin yazılarınızda somut bir bilgi görmedim.

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link